Uz kāda televizora izmēra “Konsoles” lasītāji spēlē videospēles?

Televizora izmērs spēlēm

Ir pieejami vairāki televizora veidi ar dažādiem izmēriem. Pasarg dievs spēlēt videospēli uz 292 colla televizora ar 8K izšķirtspēju…

Lielākā daļa 46% Konsoles lasītāji spēlē videospēles zem 55 colla izmēra televizoriem. Tikmēr 6% cilvēki spēlēm izmanto televizorus virs 85 collām.

Neviens aptaujātais savās mājās neskatās televizoru ar 85 colla izmēru. Taču populāri ir platekrāni ar 55 collām, kuru patērē 34% aptaujāto.

Tā rezultātā Konsoles apmeklētāju vidū visiecienītākie televizori ir zem 55 collām.

Man pašam mājās ir 55 collas ekrānas diagonāles garums. Pirms tam bija 37 collu. Protams, vienubrīd šķita, ka jaunais televizors mājās ir milzīgs, kur knapi var uz galda novietot. Aiz prieka lēkāju un jūsminājos par detaļām, ko skaidri var saskatīt televizorā un foršais apgaismojums. Savādi, bet pēdējā laikā liekas, ka 55 collas šķiet jau par mazu un prasās lielāku. Tādēļ neizbrīna, ka 11% cilvēku savās mājās iegādājušies televizoru ar 64 collām un citi izredzētie virs 85 collām.

Zemāk aptaujas dati:

Konsoles.lv


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

14 thoughts on “Uz kāda televizora izmēra “Konsoles” lasītāji spēlē videospēles?”

 1. Klau, varbūt te ir kāds izredzētais, kas spēlē uz 100 vai 200 colla televizora izmēriem? 😀

  Es biju pārsteigts, kad uzzināju, ka eksistē arī televizori virs 200 collām.

    1. Oskar tu smiesies bet jaa 32 collas un LED 720p nevis LCD un 1080p bet man pietiek jo pamataa speeleeju Nascar Heat 5 kuram ir apmeeram Xbox 360 grafika plus Youtubaa skatos Nascar saciikstes kuras raada max 720p kvalitaatee taa ka man neko pagaidaam labaaku nevajag.😜😜😜

   1. Arī es labu laiku spēlēju uz Sony Bravia 32 collu ekrāna, bet neesmu vairs apmierināts, jo gribās lai tā bilde ir gaišāka, skaidrāka un pilnīgi pietiktu, ja pāriet uz 42 collu ekrānu. 🙂

   2. Nop, neesi vienīgais! 😀 Es ar vēl Ps4 kapāju uz 2013.gada Samsung 32 collu Full HD TV un esmu apmierināts. Pagaidām baigā vajadzīga pēc jauna nav!! ;))

 2. Man 42 collas, nu tv kādi 7 gadi, bet kalpo labi, nesaprotu jēgu pirkt jaunu! Kad nobeigsies šitas tad tik pirkšu jaunu

  1. Dzekan, man bija 37 collu televizors ar LCD displeju un 1080p izšķirtspēju. Izmantoju to veselus 12 gadus. Godīgi sakot, apmierināja, taču vēlāk sāku manīt pleķus uz ekrāna. Lai kā arī būtu, spēlēt videospēles uz 55 colla izmēra televizora ar HDR un 4K atbalstu ir gluži kā paradīzē. Tagad nespētu iedomāties atgriezties pie vecā televizora, kas vēl joprojām darbojas – dizains novecojis, svars ļoti smags, mazs ekrāns utt. 😀 .

   1. Jep, monitors. Pirms tam bija full hd 32’samsung tv, arī normāls, bet uz monitora patīk vairāk, īpaši spēles kur ir nepieciešama atra reakcija. Sežot 1m attalumā 28’ manuprāt ir ideāli.

    Bet nevaru nepiekrist ka sežot uz divāna baudīt smukus single player spēles uz kvalitatīvas liela formata TV būtu epic īpaši ar labu skaņu!

 3. Mans skrējiens pēc Tv tehnaloģiju atīstības sākās jau ar Ps3 laikiem. Pirmais Tv, kas tika speciali konsolei pirkts, bija uz Ps3 ar 42collu 1o80p.
  Ar Ps4 iznakšanu tika iegadāts pirmais 4K ar 55collām. Pēc tam jau sekoja Ps4 PRO un atkal Tv maiņa, jo ļoti jau gribējās HDR un izmērs jau bija 65collas. Pagaja paris gadi un atkal Tv maiņa, bet tad jau no Lg pārgaju uz Sony ar domu, ka drīzuma sekos Ps5 un Sony Tv ar Ps5 jau labi kopa saderēs, bet kada bija mana vilšanas, kad tieši Sony Tv viss mazak draudzejas ar konsoli. Tā rezultātā, atkal Tv maiņa, kas pilnība draudzējas ar Ps5 un ar visām tām jauno fīču atbalstu. Izmers palikas tas pats 65collas.
  Drīzuma sola uz Ps5 8k, redzēs ka būs ar to kontentu, gan jau pēc pāris gadiem pāriešu arī es uz 8k.

  1. Andri, tā jau ne pajokam. Noteikti labi pārzini televizora parametrus kā savu kabatu.

   Par 8K saturu, domāju, ka konsoles videospēlēm tas vēl ilgi nebūs. Un ja būs, visticamāk “upscale” nevis “native”. Vispār kopumā medijos ir sarežģīti dabūt 4K saturu, kur nu vēl 8K. Man personīgi ar 4K ilgi laiku pietiks. Sazin, kāds būs PS6 un nākamais Xbox tehniskās spējas.

 4. Nopirku jauno LG OLED CX 55collas.Nu tāds verķis!!!Vēl tikai jānomaina one s uz series x,un būs pilns komplekts!Jau tagad uz one s,spēles izskatās lieliski!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *