Nākamais “next-gen” Battlefield iznīcību pacels citā līmenī

Battlefield videospēle

Jau pavasarī EA plāno atklāt nākamo Battlefield straumēšanas veidā, kas izmantos pilnu PlayStation 5 un Xbox Series X|S jaudu…

“Nākamais Battlefield iznīcību, transportlīdzekļus, ieroču kaujas pacels neredzētā līmenī,” stāsta spēles izpilddirektors Endrjū Vilsons (Andrew Wilson).

Jaunais Battlefield atgriezīsies pie modernā kara, kas atainos vēl ievērojamāku kaujas lauka atainojumu ar vairāku spēlētāju skaitu. Videospēli plāno atklāt ap martu – jūniju un izdot 2021. gada beigās.

E. Vilsons atzīmē, ka komanda cītīgi strādā pie nākamā Battlefield un dara vienreizēju darbu. “Mēs meklējam dažādus veidus, lai pārliecinātos, ka tas ir Battlefield, ko fani vēlētos spēlēt.”

Avoti: vg247, ign


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

4 thoughts on “Nākamais “next-gen” Battlefield iznīcību pacels citā līmenī”

  1. Paies laiks un to pašu teiksim par moderno karu 😄 . Bet, jā, kara tēma ir jāmaina, citādi var ātri apnikt, it sevišķi, rūdītiem un pieredzējušiem geimeriem.

    1. Andri, vēl pāragri saki par spēli. Varbūt domas mainīsies, kad to ieraudzīsi procesā.
      Pieļauju, ka tev Call of Duty vairāk iet pie sirds.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *