Hakeri uzbrūk un draud Cyberpunk 2077 komandai, “jums ir 48 stundu laika, lai ar mums sazinātos.”

Cyberpunk 2077 Latvija

Hakeri ir nozaguši svarīgus dokumentus par Cyberpunk 2077, The Witcher 3, The Witcher 3 “next-gen” versiju, grāmatvedību, administrāciju, investoriem un citām lietām, draudot tos visus nopludināt internetā…

Cyberpunk 2077 veidotāji CD Projekt Red savā tvitērī publiski informē par draudiem, ko saņēmuši no hakeriem:

“Ja mēs nevienosimies, tad visa informācija tiks pārdota vai nonāks internetā, kā arī jūsu dokumenti nokļūs mūsu kontaktiem un žurnālistiem. Līdz ar to jūsu publiskais tēls kļūs vēl mēslaināks, lai cilvēki redzētu, cik slikti jūs esat. Investori zaudēs ticību jūsu kompānijā. Jums ir 48 stundu laika, lai ar mums sazinātos,” brīdina hakeri.

Balstoties uz CD Projekt tvitera paziņojumu, tad viņu iekšējās kontroles sistēmas ir šifrētas. Taču viņi ir sākuši veikt datu apstrādes atjaunošanu un drošības pasākumus.

“Mēs nepiekāpsimies hakera prasībām un neveidosim sarunas, jo tas var veicināt datu noplūdi,” atzīmē CD Projekt uzņēmums. “Mēs izmeklējam šo gadījumu, taču varam apstiprināt, ka apdraudētajā sistēmā neglabājas nekādi personīgie dati par mūsu spēlētājiem un servisu.”

CD Projekt ir vērsušies pēc palīdzības un sazinās ar fizisko personas datu aizsardzības iestādēm, ar IT kriminālistikas speciālistiem, lai kopīgi izmeklētu incidentu.


Konsoles darbību atbalsta videospēļu internetveikals LoveGame.lv

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

4 thoughts on “Hakeri uzbrūk un draud Cyberpunk 2077 komandai, “jums ir 48 stundu laika, lai ar mums sazinātos.””

 1. šajā rakstā saskatīju pozitīvu lietu, tas ka iespējams būs witcher remake vai kas tāds 😀 tātad mož to spēli varēs izspēlēt uz normālas grafikas, jo šobrīd uz vecās grafikas roka neceļas!

  1. Ja tā padomā, tiešām… neesmu spēlējis The Witcher 3: Wild Hunt un vienmēr esmu vēlējies, jo 2015. gadā spēle saņēma ļoti labas atsauksmes, 260 “Game of The Year” apbalvojumus (arī Konsoles Gada Spēle 2015 😀 ), un The Last of Us Part II tikai knapi pārspēja ar 261.

   Labprāt The Witcher 3 arī iemēģinātu “next-gen” krāsās 🙂 .

  2. Nu, uz PC un Max grafikām šobrīd tā spēle joprojām izskatās lieliski – nebūt neizskatās, kā 5 gadus veca spēle.
   Nezinu, kā ir uz konsolēm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *