Apskats: Chivalry 2 – skaists zobens…, bet ar plaisām

Chivalry 2 Latvija

Chivalry 2 videospēļu industrijā ieviešs jaunu elpu. Tā neaprobežojas ar vienkāršu šaušanu, bet piedāvā spraigu pilnas zobenu cīņas, kas man radīja vēl nebijušu kauju daudzspēlētāja režīmā…

Chivalry 2 ir tiešsaistes spēle ar 64 spēlētājiem. Tev rokā ir zobens un plecu pie pleca komandas biedri. Jūsu uzdevums ir nogalināt visus pretiniekus vai arī pildīt uzdevumus, piemēram, nogalināt pretinieka karali, nodedzināt ciemu, ielauzties pilī, zagt zeltu un darīt citas pavēles.

Videospēle mani momentāli ievilka ar aizraujošo procesu. Ja šaušanas spēlē tu tēmē ar ieroci, nospied mēlīti un tā atņem ienaidniekam dzīvību, tad šeit atņemt kādam dzīvību ir krietni sarežģītāk. Spēlētājam ir jāuzbrūk, jāsit, jāliek bloks, jāizvairās, lai uzvarētu cīņā. Dažreiz, kad cīnos ar kādu viens pret viens kaušanās var pat aizņemt pusminūti, kad beidzot kāds no mums atstieps kātus.

Chivalry 2 video game

Tas Chivalry 2 padara īpašu. Spēlētājs var izjust cīņu, haosu, kad pretinieki ir visapkārt un dažādas emocijas, it sevišķi, kad piepeši tev uzbrūk trīs vai vairāk ļaundari. Vai arī brīdī, kad kaujā palikušas pēdējās divas minūtes un spēlē atskan varoņu mūzika. Tādēļ geimplejs ir ļoti labs un interesants – ņem rokās akmeni vai arī tikko, kam pāršķēli galvu, un met pretiniekam.

Var skaidri dzirdēt apkārt zobena džinkstoņu un karavīra kliedzienus, kas uzbur ticamu atmosfēru.

Ne tikai var izmantot akmeni un zobenu, bet arī dakšas, izkapti, veseri, cirvi, durkļus, šķēpu, vairogu un pat zivi no akas – jebko, kas noder cīņai. Dažreiz spēle negaidīti mani pārsteidza, kādus citus brīnumus var ieraudzīt un ko ieroču vietā varu izmantot, piemēram, cilvēka roku.

Kaut arī spēle gludi darbojas 60 kadriem sekundē, vizuāli tā nav iespaidīga. Vietām it kā var novērot ray-tracing bruņās un asinīs, bet tas lielākoties arī viss. Grafika spēlei ir viduvēja un mani ar neko nepārsteidza.

Chivalry 2 review

Diemžēl ir vairākas nepilnības un gļuki tehniskajā pusē. Interneta savienojuma problēmas, dažreiz izmet laukā no spēles, mans karavīrs mēdz iestrēgt vai iesprūst. Tas nedaudz bojā spēlēšanas pieredzi. Proti, Chivalry 2 nav līdz galam noslīpēts, bet neskatoties uz šīm problēmām, spēles process darbojas ļoti labi, kaušanās ir plūstošas un baudāmas.

Man spēle iet pie sirds, taču to nedaudz čakarē tehniskās kļūmes

Esmu dabūjis jau 22. ranku spēlē un spēlējis divas nedēļas. Mani joprojām Chivalry 2 patīk. Atzīšu, ka sajūsma par spēli ir nedaudz mazinājusies kā tas bija pirmajās stundās, bet šā vai tā vēlos dabūt karavīriem labākās bruņas un foršus vizuālus noformējumus zobeniem. Aiz intereses gaidu, kādus papildinājumus un uzlabojumus spēles veidotāji nākotnē piedāvās, jo var uzsist pa plecu spēles izstrādātājiem Torn Banner Studios par lielisku videospēli, kas piedāvā oriģinalitāti.


Paldies saku saviem Patreon atbalstītājiem par atbalstu!

Chivalry 2

8

Pieverot acis uz dažām spēles nepilnībām, Chivalry 2 ļauj izjust vienreizēju karu, kur vīri ņem rokās sitamos ieročus nevis kārtējos modernos šaujamieročus. Tā rezultātā cīņas kļūst brutālākas un ilgākas, kur tu ieskaties pretinieka acīs un centies viņu apsteigt, izprast, pārsteigt, lai veiksmīgi nogalinātu.

8.0/10

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “Apskats: Chivalry 2 – skaists zobens…, bet ar plaisām”

      1. Par Chivalry 2 nezinu jo neesmu speeleejis bet piemeeram GTAV Online rezhiims man vispaar nebija speeleejams.70% gaidiishana 30% speeleeshana plus visaadi tavi Chivalry 2 uzskaitiitie gljuki.Bet tas netrauceeja GTAV sanjemt daudzus desmitniekus.Taa ka noveertee pats cik lielas ir taas “plaisas”.😜😜😜

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *