Kas pie mākoņainajām debesīm ir Director’s Cut videospēlēs?

Spēles

Pirmo reizi terminu Director’s Cut dzirdēju no aktiera Silvestra Stallones mutes, kad viņš to veido filmai Rocky 4. “Lai iesper pa stenderi zibens skaidrā naktī! Kas tas par brīnumu?,” pie sevis noteicu. Un tagad šis fenomens nonācis Death Stranding un Ghost of Tsushima

Ar vienu roku izvejoju no kabatas savu viedtālruni un ar otru grauzu cepumus. Devos uz Google meklēt atbildi un noskaidroju, ka Director’s Cut ir spēles direktora sākotnējā vai vēlīnā ideja, kas dažādu iemeslu dēļ netika iekļauts pilnajā videospēlē vai filmu ainās.

Death Stranding tas izpaužas kā jaunas aktivitātes (piemēram, mašīnu sacīkstes trasē) un jauns sižets, bet Ghost of Tsushima piedāvās papildus Iki salu, ko izpētīt.

Abām spēlēm būs uzlabota grafika, kadru skaits, DualSense atbalsts un citas next-gen labumi. Iespējams, Director’s Cut ir veids, kā videospēli parādīt no vislabākās puses. Pirmkārt, iespēja uzklausīt fanus un vēlāk spēlē veikt uzlabojumus. Otrkārt, varbūt Ghost of Tsushima izstrādes laikā ierobežoja budžets, kas neļāva spēles veidotājiem ieviest īpatnējas mehānikas, un tagad ir iespēja tos rādīt gaismā.

Director’s Cut ir kā vadītāja vīzija, kādu videospēli viņš iztēlojas un vēlas gala iznākumā redzēt, vai idejas, ko iepriekš vai vēlāk nerealizēja un to grib īstenot Director’s Cut

Tiesa, Director’s Cut nav par velti. Ja esi Death Stranding iepriekš iegādājies uz PS4, tad, lai savā īpašumā dabūtu Director’s Cut uz PS5, tas papildus tev izmaksās 10 ASV dolārus, taču Ghost of Tsushima gadījumā 30 ASV dolārus.

Tagad mēs zinām no kādiem mākoņiem šis “brīnums” nāk. Tā rezultātā man nav iebildumi pret šādu papildinājumu. Ja tas iznāk mūsu mīļajai spēlei, būsim tikai priecīgi redzēt jaunu saturu. Ja uz Max Payne 3 kas tāds iznāktu, es dejotu aborigēnu cilšu deju aiz laimes.

Vienīgi papildus maksa liek sakost zobus, jo Director’s Cut vēlāk var kļūt populārs un citas kompānijas var piekopt šo lietu, kur beigu beigās radīsies jautājums, vai spēles direktori apzināti neizgriež laukā no pilnās videospēles, lai to vēlāk pārdotu kā Director’s Cut produktu?

Piezīme: Directors Cut spēlē Death Stranding iznāks 24. septembrī uz PS5. Savukārt spēlē Ghost of Tsushima tas ir gaidāms jau 20. augustā gan uz PS4, gan uz PS5.

Filmai Rocky 4 Director’s Cut ir plānots izdot 11. novembrī.


Iespēja atbalstīt: patreon.com/konsoles

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Kas pie mākoņainajām debesīm ir Director’s Cut videospēlēs?”

  1. Tas jau tagad paliek populāri! 😀 bet nav slikti, es esmu tikai par un tā cena, arī nav kritiska.
    Witcher 3 arī būs papildinajums ar Ps5 uzlabojumiem, bet tas gan būs bez maksas.

    1. Jap, Witcher 3 iznāks Complete Edition (ne Director’s Cut), kurā būs labākas tekstūras, Ray-Tracing, visi iepriekšējie DLC un jauns DLC. Taču par brīvu būs tiem, kas to jau iepriekš nopirkuši uz PS4 un Xbox One. Pārējiem tas būs jāpērk kā atsevišķs produkts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *