Pāris Vārdos: GTA The Trilogy uzbur trakoti labas bērnības atmiņas

Grand Theft Auto: The Trilogy Latvija

GTA: The Trilogy liek man smaidīt. Uncharted filma “kādēļ tā?” un God of War uz PC? Tas viss pāris vārdos…

P.S. Šī ir desmitā “Pāris Vārdos” epizode, kas atgriezusies pēc pusotru gada pārtraukuma, šoreiz citā gaismā :).


Ja tev patīk un novērtē to, ko Oskars (Konsoles.lv īpašnieks) dara, tev ir iespēja viņu atbalstīt Patreon

Videospēles par labām cenām var iegādāties spēļu veikalā LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

7 thoughts on “Pāris Vārdos: GTA The Trilogy uzbur trakoti labas bērnības atmiņas”

  1. Domāju, ka tā ir lieta par ko publiski nerunās, jo “čīti” ir krāpšanās 😀 . Bet tas būtu super, ja tie arī strādāti GTA Trilogy. Kad dabūsim spēli, varēsim iečekot. Pat nezinu, vai kāds čīts man vēl ir saglabājies. Atceros, ka klases biedrs man aizdeva un uz kaut kāda papīra strēmeles pierakstīju.

   1. Cheat kodus var atrast internetaa kaa piemeeram ign.com lapaa bet tie ir prieksh ieprieksh iznaakushajiem vecajiem GTA un nav zinaams vai derees shim GTA Trilogy.

    1. Pirms kāda mēneša izgāju atkal gan GTA3, gan Vice City, vnk atceros, ka bija pagrūtas un foršas spēles. Šoreiz ar daudziem čītiem. Šaubos, vai vecie kodi derēs remāsterētai spēlei. Ļoti šaubos, bet neuzskatu sevi par tādu speciālistu. Pagaidām pat visādus treinerus nevaru uzinstalēt, laikam kompis nepieņem.

     1. Es GTA klasiskās spēles izgāju bez neviena čīta 😀 . Man patika godīgi spēlēt un sevi izaicināt. Bet, ja tā padomā, tad tiešām, tās spēles bija krietni grūtākas nekā tagad, jo tad nebija “čekpointi”.

      P.S. čītus iemēģināju tikai intereses pēc.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *