Konsoles Gada Spēle 2021 ir…

Konsoles Gada Spēle 2021

Konsoles sekotāji balsojumā izvirzīja piecas labākās videospēles 2021. gadā. Bet tikai viena var būt “vislabākā” un Konsoles Gada Spēle 2021!…

Liels paldies, visiem, kuri piedalījās balsojumā. Ļoti novērtēju atsaucību par Konsoles Gada Spēle, ko, par savu izbrīnu, rīkoju jau deviņus gadus. Atklāti sakot, pirmo reizi to aizsāku 2012. gadā, kas bija kā izmēģinājums.

Tagad jāgatavojas Jaunajam 2022. gadam videospēļu pasaulē, kas solās būt sulīgs kā apelsīns.

Iepriekšējās Konsoles Gada spēles:

Konsoles Gada Spēle 2020
Konsoles Gada Spēle 2019
Konsoles Gada Spēle 2018
Konsoles Gada Spēle 2017
Konsoles Gada Spēle 2016
Konsoles Gada Spēle 2015
Konsoles Gada Spēle 2014
Konsoles Gada Spēle 2013


Atbalsti Konsoles caur Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Konsoles Gada Spēle 2021 ir…”

  1. Skatoties kaadas kvalitaates speeles tagad iznaak man liekas ka vajadzeetu arii nominaaciju gada sliktaakaa speele.Ja taada buutu tad es balsotu par NASCAR 21:Ignition.Speele kuru es gaidiiju divus gadus un kurai ir uztaisiits tikai pats minimums kas shaada tipa speelei ir jaabuut un arii tas nedarbojas kaa naakas.Taatad mana gada sliktaakaa speele ir NASCAR 21:Ignition.

    1. Žēl, Nascar, ka spēle tev lika vilties. Cerams, ka nākamā daļa būs labāka.

      Pats, par laimi, neesmu šogad vīlies nevienā spēlē. Laikam jau tādēļ, ka ieturu skeptisku toni un neveidoju lielu sajūsmu, bet ne vienmēr tas izdodas.

      Šogad ir patikušas un nepatikušas spēles. Piemēram, Returnal. Sākumā galīgi nesaistīja. Vēlāk devu vēl vienu iespēju, tiku tālāk un āķis lūpā. Beigās spēle aizrāva, ka izgāju visu stāstu. Arī tādi brīnumi mēdz notikt 😀 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *