Hmm, šaubos, vai spēlēšu Dying Light 2 Stay Human 20 dienas

Dying Light 2 cilvēki

Savulaik Activision pārstāvis Kīts Fullers medijam CNN ir teicis, ka “90% spēlētāju nekad neredzēs spēles beigas, ja vien viņi to nepaskatīsies YouTube.”…

500 stundas, lai pabeigtu Dying Light 2 simtprocentīgi. Tās ir 20 dienas, ja spēlē bez apstājas. Es Red Dead Redemption II esmu spēlējis 150 stundas. Tik ilgu laiku man prasīja, lai izietu stāstu, papildmisijas, pētīt pasauli un tā tālāk. Bet līdz 100% man vēl ir tāls ceļš ejams, jo spēlē visu laiku notiek kas interesants, piemēram, kādam koks uzkrīt virsū un jāiet viņam palīgā.

Vadoties pēc PS4 un PS5 nospēlētajām stundām videospēlēs, tad visilgāk esmu pavadījis Uncharted 4: A Thief’s End – gandrīz 300 stundas. Ļoti aizrāvos ar daudzspēlētāju režīmu, kas patika, un dzenos pakaļ tiem Master Rank – katra uzvara pietuvināja šim rankam, bet zaudes attālināja.

Žēl, ka nerāda PS3 videospēlēs pavadīto laiku. Šķiet, ka Max Payne 3 būtu 1000 stundas! Spēle noķēra manu sirdi. To aktīvi rambāju divus gadus.

Sazin, cik vēl nospēlēju Call of Duty 2 uz PC. Tur noteikti bija neskaitāāāmas dienas, jo spēlēju to kopā ar citiem latviešiem un veidojām klanu cīņas. Traki laiki.

Savā spēļu draugu sarakstā redzēju latvieti, kurš Battlefield 1 ir spēlējis 3600 stundas

Taču, lai Dying Light 2 spēlētu visas 500 stundas (patlaban uz PS4 un PS5 tik ilgi nevienu spēli neesmu spēlējis), tad videospēlei ir jābūt ļoti interesantai kā GTA, kur ielās var skriet teju vai pliks ar čībām kājās.

Domāju, ka laika ilgums nav šķērslis, jo tas ir atkarīgs no spēles. Piemēram, Kingdom Come: Deliverance spēle ir ļoti lēna kā gliemezis. Viss notiek un attīstās tik lēni, ka šķiet, ka dzīvoju spēlē reālu dzīvi. Un tur būs jāpavada daļa sava mūža, lai to izietu uz visiem 100%. Ja spēle nepatīk, tad tās būs mocības.

Turpretī, ja tev spēle ir mīļa, tad katra sekunde būs kā paradīze zemes virsū. Atminos, kad tuvojos stāsta beigām RDR II, es tā negribēju, lai stāsts beigtos, jo tas ir sasodīti labs. Vēlējos, kaut spēle mūžīgi ietu.

Pēc redzētajiem video, man Dying Light 2 Stay Human ir raisījis interesi. Vienīgi grafika un tēlu animācijas šķiet viduvējas, bet skriešana pa mājas jumtiem, cilvēku un zombiju slaktēšana varētu būt jautri. Ja pasaule ir dziļa, liela un aizraujoša, varbūt 100 stundas tā mani vaļā nelaidīs. Varbūt spēle ir tik laba, ka laiks aizies nemanot.

Dying Light 2 iznāk 4. februārī uz PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch un PC.


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

7 thoughts on “Hmm, šaubos, vai spēlēšu Dying Light 2 Stay Human 20 dienas”

  1. Dying Light 2: Stay Human ir paredzēts spēlētājiem ar dažādiem spēles stiliem un vēlmēm, lai izpētītu pasauli. Techland precizēja, ka spēles iziešana aizņems 20 stundas, savukārt 80 stundas aizņems, lai izietu stāstu un visas blakus misijas. Tā 500 stundas nepieciešams, lai vairākas reizes izietu spēli, iegūtu dažādus nobeigumus un savāktu pilnīgi visu, kas ir iespējams. 500 stundas ir maksimālā pieredze, bet tā lai izietu spēli būs nepieciešamas 20 stundas. Šeit arī pats Techland ziņo, ka īsti veiksmīga nav biju ziņa par 500 stundām, lai izietu spēli: https://twitter.com/DyingLightGame/status/1480633241937891328/photo/1

  2. @Eking, protams, tie ir tikai cipari un labs mārketings, kas raisīja diskusija par to, cik ilgām spēlēm ir jābūt.

    @Nascar, jā, biju dzirdējis Techland plānus par Dying Light 2. Mani tas neizbrīna, jo pēdējā laikā videospēles uztver kā tiešsaistes servisu vai kā ilgtermiņa produktu. Laiki, kad izdeva spēles ik pēc diviem gadiem ir pagājuši.

    1. Problēma ir tavā galvā. Rakstā nav ne miņas par to, ka tā būtu problēma, vai, ka kāds kko spiež darīt. Kopumā autora pārdomas par spēlēs pavadīto laiku un kvalitāti. Atlikt pļūtīšanu.

  3. Es atceros, kā 2016. gadā kapāju 1. daļu, kas bija baigais piedzīvojums ar visiem dienas un nakts maiņu cikliem un monstriem, no kuriem jāizvairās. Atkarībā no tā, kas būs labāk vai sliktāk, šī spēle būtu viena no must – buy.

    1. Es atminos, ka 2016. gadā pārgāju no PS3 uz PS4 un pirmo spēli, ko iemēģināju bija Dying Light demo. Tā mani pārsteidza ar iespaidīgo grafiku, saules gaismu, skaņu un zombijiem. Tā arī beigās nesanāca pilno spēli uzspēlēt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *