Apskats: Uncharted: Lost Legacy (Thieves Collection) – mana skepse izplēnēja vējā

Uncharted: Lost Legacy apskats un atsauksmes

Par Uncharted: Lost Legacy man nebija nekādas intereses. Interesēja tikai un vienīgi Neitana Dreika piedzīvojumi, un kas notiks ar viņu. Sakritības pēc nupat izgāju Lost Legacy (Thieves Collection). Skepse, skābais ģīmis un jebkādi aizspriedumi pazuda kā nebijuši…

Videospēles apskata kodu nodrošina PlayStation Latvija

No sākta gala spēlei piegāju neitrāli. Kloī kā Uncharted personāžs man vienmēr ir paticis, it sevišķi, otrajā daļā. Šarmanta, skaista un asprātīga. Teju vai ideāls sieviešu tēls.

Hmm, spēles ievads. Biju to jau redzējis treilerī un aptuveni zināju, kas notiks. Oho, kaušanās šķiet vēl intensīvāka nekā Uncharted 4 ar jauniem paņēmieniem un sitieniem. Pirmais pārsteiguma vilnis.

Tagad esam nokļuvuši atvērtā pasaulē Indijas kalnos, kur var ar džipu braukāt no viena gala uz otru, un meklēt dažādus noslēpumus. Ceļā sastopam pērtiķus un sazin ko vēl. Laikam ar to arī spēle beigsies. Bet nekā, tai seko daudz pavērsienu un pilnu sajūsmu virpuļu, kas man bija kā šoks. “Kur es biju ātrāk?” pie sevis vaicāju.

Uncharted: Lost Legacy no Uncharted 4 paņem visu to labāko un pasniedz vēl skaistāk

Spēlēšanas veids atšķiras no Dreika, jo Lost Legacy ir asāku momentu, kur var izjust spraigākas apšaudes un cīņas. Jauni ieroči un spridzekļi. Tāpat mīklas te ir krietni vairāk un izaicinošākas. Dažas ir tik grūtas, ka vienā tā iestrēgu, ka veselu stundu ņēmos, lai tiktu skaidrībā, kur ir tas āķis.

Uncharted Latvija

Grafika spēlē ir kā šokolādes konfekte ar riekstiem, jo mēdzu vienkārši apstāties, paskatīties apkārt, mēģinādams izsprast, kā var tik skaisti uztaisīt virtuālu pasauli un uzņēmu dažus ekrānšāviņus. Ja es nebūtu zinājis, ka Lost Legacy iznāca 2017. gadā, tad teiktu, ka šī ir šī gada projekts.

Galvenais uzdevums dāmām Kloī un viņas partnerei Nadīnai ir atrast Genēšas ilkni. Stāsts ap to ir visnotaļ interesants, vienīgi gribētos vairāk skaidrojuma, kā pie joda šeit patrāpās Neitena brālis Sems un kādēļ viņš arī vēlas to atrast. Motīvu līdz galam nesapratu. Bet iepazīt vairāk Kloī un Nadīnu ir gana patīkami.

Nepatīk, ka spēlē ir daudz vizuālu līdzību ar Uncharted 4

Tas, kas man visvairāk spēlē nepatīk ir pasaules līdzība ar Uncharted 4. Kaut arī sākumā Lost Legacy notikumi ir Indijas pilsētā, vēlāk spēlētājs nonāk vietā, kas ļoti līdzinās salai, kur bija pats Neitans. Krāsas, kalni un to atainojums radīja iespaidu “šo esmu kaut kur redzējis”. Tādēļ būtu interesantāk, ja stāsts norisinātos pilnīgi citā vietā, piemēram, tuksnesī, mežā vai sniegotā apvidū.

Spēles process ir identisks Uncharted 4, bet tas ir vēl aizraujošāks ar citādāku spēlēšanas stilu, proti, te mazāk velk garumā laiku ar ilgām pastaigām. Tādēļ neradās sajūta, ka spēlēju to pašu Uncharted, bet gan piedzīvoju notikumiem bagātu un jaunu pieredzi.

Sieviete Kloī

Ļoti reti, kura spēle pēc iziešanas man liek par to domāt dienām ilgi. Es vēl joprojām prātoju par Kloī, Nadīnu un Semu. Kad stāsts noslēdzās, gribēju, lai tas viss tikai turpinātos. Un Lost Legacy lieliski parāda, ka var uztaisīt lielisku Uncharted spēli arī bez Neteina Dreika un ar citiem cilvēka prātiem kā Kurts un Šons (spēles direktori).

Ja tev patīk Uncharted, un esi palaidis garām Lost Legacy tāpāt kā es biju pagriezis tai muguru, tad pēc spēles iziešanas es silti iesaku šo videospēli uzspēlēt ikvienam Uncharted interesentam. Tā spēj pārsteigt ar vienreizējiem notikuma pavērsieniem un ir viens no patīkamākajiem piedzīvojumiem, kādā esmu pabijis.

Uncharted: Lost Legacy (Thieves Collection)

9

Sirdī es vēlos dot spēlei 10 balles, jo Uncharted: Lost Legacy deva man aizraujošu kokteili, kas pārsteidza ik uz soļa un radīja pat tīkamu zosādu uz ādas. Taču daži grafiski gļuki un trūkumi naratīvā, kur gribējās, lai sižets tiktu labāk izklāstīts, spēra vienu soli atpakaļ no perfekcionisma.

9.0/10

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *