Ko mēs gribam no jaunās Cyberpunk 2077 satura pakas?

Cyberpunk 2077 Kiānu Rīvss

Daži jauno Cyberpunk 2077 DLC 2023. gadā gaida pozitīvi. Citi neitrāli, bet pārējiem vienalga. Kiberpanka cienītājs Jānis Veide uzsver, ka “CD Projekt Red ir laba pieredze ar DLC radīšanu. Mani draugi The Witcher 3 stāstu papildinājumu novērtēja labāk nekā oriģinālo.”

J. Veide ir lasījis Viljamsa Gibsona sāgas, viena no tām “Neiromants”(kiberpanka žanra aizsācējs) un visas trīs The Witcher grāmatas. Tādēļ ar aizrautību seko līdzi zinātniskajai fantastikai un cienīgi vērtē, kā spēles veidotāji spējuši videospēlē The Witcher 3 DLC radīt tik pat labu stāstu kā Andžeja Sapkovska romānos.

Viņš saskata iespējas, kā Cyberpunk 2077 var uzlabot vēstījumu. “Cyberpunk 2077 stāstā ir kur vēl tiekties, piemēram, romantiskajās attiecībās. Tās nebija daudz. Ja tu esi vīrieša personāžs, tad tev bija tikai viens variants, ko izvēlēties, jo ar otru vīrieši neielaistos.”

Geimeris ar segvārdu vbx (vēlas būt anonīms) pēc Cyberpunk 2077 vairs nekad iepriekš nepasūtīs videospēles, jo “spēle ir sabojāta un vairs nav sataisāma.” Viņš jaunajā Cyberpunk 2077 papildinājumā vēlas redzēt “pārdomātāku Skill Tree. Pārtaisītu auto vadāmību. Vairāk dažādību ieročiem, kas nelīdzinās viens otram, piemēram, Skyppy. Prasās vairāk šādu īpašu lietu,” atzīmē vbx.

Vienu no būtiskākajiem gļukiem, ko viņam nācies piedzīvot uz PS5, ka nevar nogalināt ienaidniekus: “Misijā ir jānošauj noteikts skaits pretinieku, lai tiktu tālāk. Bet viņus nevar nošaut. Nulles dzīvības un nemirst.”

J. Veide vēl joprojām mēdz uzspēlēt Cyberpunk 2077. Viņam aizrauj spēles pasaule, kas ievelk. Negaida daudz no gaidāmā DLC, jo uzskata, ka, ja “sagaidu mazāk, un spēle piedāvā vairāk, forši, esmu ieguvējs. Ja nē, tad es arī neko daudz no spēles negaidīju.”

Taču vbx vairs Cyberpunk 2077 nespēlē un ir neitrāls pret papildus saturu nākotnē. Šogad videospēli izgāja uz PS5, un par spīti gļukiem, ir apmierināts. “Interesants stāsts un galvenās misijas. Skaistas un pārdomātas īsfilmiņas. Tas viss aizrāva.”

Maz ir spēļu, kas saistīta ar kiberpanku pasauli, it sevišķi, padziļinātā un detalizētā veidolā. J. Veide priecājas par Cyberpunk 2077, jo tā beidzot videospēļu industrijā piedāvā lielu dzīvojošu pilsētu Night City distopiskā futūristiskā vidē. Viņš ļoti cer, ka jaunajā atjauninājumā būs cita lokācija, labāks stāsta nobeigums, jo oriģinālajā versijā tas nav visai apmierinošs – liek atminēties par trešo Mass Effect daļu, kur stāsta noslēgums faniem negāja pie sirds.


Atbalsti “Konsoles” caur Patreon 

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *