Manas domas: Trīs ekskluzīvās Xbox Series X|S videospēles, kas satricinās videospēļu industriju

Xbox Series X|S spēles

Gadiem ilgi PlayStation dominē ar ekskluzīvajām spēlēm, taču laiki mainās. Xbox azotē tur savas ievērojamas videospēles, kas var izraisīt “zemestrīci” spēļu pasaulē…

Scorn

Scorn spēle

Kad pirmo reizi redzēju Scorn, sapratu, ka šī, iespējams, varētu būt visdziļākā un bailīgākā šausmu spēle, kādu jebkad spēlēšu. Atmosfēra ir vienreizēja. Rodas sajūta, ka esi īstā ellē vai vietā, kur pat citplanētieši justos neomulīgi. Dobjas skaņas un savādas radības. Scorn ir spēle, kam vēršu lielu uzmanību un kuru noteikti savā dzīvē uzspēlēšu.

Relīze: 2022. gads, oktobris uz Xbox Series X|S un PC (Microsoft Windows).

Somerville

Somerville spēle

Somerville drūmais un interesantais vizuālais noformējums noķer manu uzmanību. Arī tas, ka iepriekšējais projekts Inside guva cienījamus atzinība vārdus, ka daļa to nosauca par meistardarbu un šokējošu gabalu. Arī Somerville treileris rada šo mistēriju un sajūtu, ka tajā glabājas noslēpums, kas spēlētājiem atvērs mutes vaļā un šokēs. Esmu silti ieinteresēts.

Relīze: 2022. gads uz Xbox Series X|S un PC (Microsoft Windows).

Starfield

Starfield kosmosa spēle

Bez vārdiem. Dzimst, iespējams, vienu no visu laiku labākajām kosmosa spēlēm Starfield. Pašlaik spīdošo kroni nes No Man’s Sky, taču Starfield var piedāvāt vēl reālistiskāku un iespaidīgāku visumu. Informācijas ir visai maz, taču mani aizrauj lietas, kas atrodas ārpus planētas Zeme un kas slēpjas tajā lielajā plašumā. Varbūt dažas interesantas atbildes “kas ir visums, un kas ir aiz tā” sniegs Bethesda jaunākais garadarbs..

Relīze: 2022. gads, 11. novembris uz Xbox Series X|S un PC (Microsoft Windows).


Atbalsti Konsoles un ieskaties aizkulisēs

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *