Kādos laikos “Konsoles” lasītājiem patīk spēlēt videospēles visvairāk?

Laiks un pulkstenis, Konsoles.lv

Atminos 2008. gadu, laiku, kas ir viens no agrākajiem rītiem, kad esmu spēlējis videospēli. Tas bija piecos no rīta ar pirmajiem saules stariem. Viss kluss. Visi guļ. Varēju sadzirdēt savu vēderu kurkstam pēc sausajām brokastīm…

Laika gaitā sapratu, ka man visvairāk patīk iegrimt virtuālajā pasaulē ap vakarpusi plkst. 18.00, kas manā skatījumā ir ideāls laiks spēlēšanai. Un tā arī domā lielākā daļa 40% “Konsoles” lasītāju (pēc aptaujas rezultātiem), ka visvairāk labpatīkas spēlēt videospēles tieši vakarā.

Savukārt 27% lasītāji dod priekšroku spēlēt no rīta. Es tagad sāku prātot, vai mēs esam “pūces” (iet vēlu gulēt un vēlu ceļas) vai “cīruļi” (iet agri gulēt un agri ceļas). Pats personīgi esmu abu to krustojums – iet vēlu gulēt, taču tajā pašā laikā vislabāk darbi sokas no rītiem nevis pēc pusdienlaika vai trakākajā gadījumā naktī. Tad es nolūzīšu turpat, kur atrodos.

Un 20% “Konsoles” apmeklētāji izbauda rambāt naktīs. Tie noteikti ir kārtīgas “pūces”. Savulaik arī naktīs varēju būt nomodā un ar tanku spēlē iznīcināt visu, ko pamanu. Taču tagad “vecums nenāk viens” un miegs ir spēcīgāks. Tas mani ik dienu pieliek pie vietas, lai kādu kakao dzērienu es dzertu.

Mazākajai daļai 13% lasītājiem patīk spēlēt videospēles pusdienlaikā. Šis ir laiks, kad man ir sanācis retāk pabūt virtuālajā pasaulē. Bet atminos, ka pēc skolas vasara brīvdienām tā ne pa jokam vasara gaišākajās un skaistākajās dienās spēlēju Max Payne 3 Online.

Tā visa rezultātā mums visvairāk pie sirds patīk spēlēt vakaros, bet vismazāk pusdienlaikā.

Paldies, visiem, kas piedalījās mēneša aptaujā!


Atbalsti Konsoles caur Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *