Četras videospēles, kurām saku “I’ll be back!”

viduslaiki

Dažreiz mājās sakrājas pārāk daudz spēļu kā pupas. Tādēļ būs videospēles, kas vienkārši paliks ēnā un mēs par tām aizmirsīsim… Nezinu kā tu, taču agru vai vēlu es tajos atgriezīšos!

Kingdom Come: Deliverance

Kingdome Come: Deliverance spēle

Kingdome Come: Deliverance valda spēcīga viduslaiku atmosfēra (1400. gads). Tajā man patīk galvenais varonis Henrijs, kas ir vienkāršs puika – zaļknābis, kas kļūst par vīrieti. Atminos, ka izpalīdzēju vienam karalim un par savu drošsirdību, viņš man apbalvojumā iedeva zirgu. Ne tikai Henrijs par to priecājās, bet arī es, jo pirms tam pārvietojos ar kājām kā tāds lauku pāķis.

Spēle aizrāva. Tajā ir daudz lietu ko darīt un daudz ko attīstīt, ka uzreiz sapratu, spēlē būs jāatvelta neskaitāmas stundas. Diemžēl PS5 atmiņa ir par švaku, un nācās to dzēst, lai atbrīvotu vietu citai spēlei apskata nolūkiem. Bet es atgriezīšos, jo vēlos šo spēli iziet līdz pašām beigām.

Predator: Hunting Grounds

Plēsoņa spēle

Komandas biedri miruši. Palieku viens. Man vēl ir jāizpilda viens darbiņš, lai pēc tam skrietu uz helikopteru. Bet viņš ir tuvumā. Tepat. Es uzreiz savu karavīru apklāju ar dubļiem, jo tādējādi Plēsoņa acīm esmu neredzams.

Piepeši dubļi pazūd un katra mana kustība var nodot. Paslēpjos krūmā. Viņš mani meklē un lekā pa kokiem. Es satraukts skatos un esmu gatavs salaist viņā svinu. Tad atskārtu, ka līdz helikopteram netikšu, tādēļ turpat palieku. Laiks rit un tas drīz beigsies. Zinu, ka uzdevumu neizpildīšu, bet galvenais palikt dzīvam. Un šajā mačā es patiesi izjutu spēli uz 100%, kas lika man reāli baidīties no Plēsoņas.

No Man’s Sky

No Man's Sky kosmosa spēle

Ir dienas, kad iekāpu kosmosa kuģī un vienkārši lidinos apkārt, klausīdamies tīkamā un mierīgā mūzikā. Tā spēlē ir baudāma, un liekas, ka patiesi esmu visumā.

Un dienas, kad vēlos aizceļot uz kādu planētu un tur vienkārši staigāt vai stāvēt kā stabs. Vienreiz šādi stāvot, pamanīju ko interesantu. Kaut kāds īpatnējs resurss, ko var savākt. Ņemu ieroci, un sāku rakties pazemē. Nolāpīts, uzeju dīvainu alu. Tajā ir daudz kā lietderīga, un nez no kurienes izlien laukā liela acs, kas mani apžilbina ar gaismas staru. Tas kliedza un mans varonis sastinga, bet pats sarāvos aiz izbīļa. Kas pie joda tas bija? Ja godīgi, kas notika pēc tam, es vairs neatceros…

Chivalry II

Chivalry 2 viduslaiki

Sargāju savu karali līdz pēdējam elpas vilcienam. Pa durvīm iedrāžas pretinieki, kliegdami un vēlas viņu nogalināt. Lai pie viņa tiktu, ir jātiek man garām. Tā rezultātā man priekšā skrien bars – citās spēlēs es ņemtu AK-47 un šautu, bet šeit tev rokās ir tikai zobens vai šķēps.

Chivalry 2 ir viena no aizraujošākajām spēlēm internetā, ko esmu spēlējis. Tā piedāvā man nebijušu pieredzi, kur jācīnās aci pret aci burtiskā nozīmē. Jūnijā būs gaidāms jauns atjauninājums, kas spēlē ieviesīs zirgus. Esmu jau kalendārā laiku atzīmējis, lai atgrieztos kara laukā.

Šīs ir četras spēles, kuras esmu iesācis, bet dažādu iemeslu dēļ pametis. Bet, tas ir tikai laika jautājums, jo “I’ll be back!”


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame.lv

Atbalsti Konsoles caur Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Četras videospēles, kurām saku “I’ll be back!””

  1. Ļoti labs raksts, pirmām kārtām jau nemaz nekad nebiju dzirdējis par pirmo un pēdējo spēli. Ļoti saista spēlēšana ar tādiem spēles tipiem, tāpēc noteikti izmēģināšu. Paldies par rakstu un idejām ko izmēģināt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *