Baumo, ka PlayStation 5 Pro un jaunais Xbox Series būs divreiz jaudīgāks par priekštečiem

PS5 melnā krāsā
Foto: Giuseppe Spinelli/ LetsGoDigital

Kompānija TCL Technology Polijas konferencē vēsta, ka jaunais PS5 Pro un Xbox Series iznāks nākamgad…

Konsoles būs krietni spēcīgākas par šī brīža PS5 un Xbox Series X. Tās piedāvās pilnu (native) 8K izšķirtspēju un 120 kadrus sekundē spēs atainot 4K rezolūcijā. Piedevām tās izmantos līdzīgu AMD Radeon RX 7700 XT videokarti.

2021. gadā arī pavīdēja baumas par jaunu PS5 un Xbox Series versiju, kur tehnoloģijas eksperts Toms no Moore’s Law is Dead YouTube kanāla apgalvoja, ka ” viņi izlaidīs PS5 Pro 2023. gadā”.

Savukārt videospēļu pētnieks Pīrss no Ampere Analysis stāsta, ka PS5 pieejamība tirgū ir visai maza un mikroshēmu trūkuma dēļ plāni par PS5 Pro var mainīties. “Es domāju, ka Sony PS5 uzlaboto versiju izlaidīs ātrākais 2024. gada sākumā.”

Gan Sony, gan Microsoft oficiāli to nav apstiprinājuši. Taču jāatzīmē, ka PS4 Pro iznāca trīs gadus vēlāk pēc parastās PS4 versijas, bet Xbox One X četrus gadus.


Videospēles par labām cenām var iegādāties LoveGame.lv

Atbalsti Konsoles caur Patreon

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

5 thoughts on “Baumo, ka PlayStation 5 Pro un jaunais Xbox Series būs divreiz jaudīgāks par priekštečiem”

 1. Konsoli jau izlaist var, bet ja viņa ir pieejama tik ļoti ierobežota daudzuma, tad tas ir ļoti skumji. Pat tagad ps5 Latvijā ir grūti nopērkams, protams ja neskaita sekotājus un citus gudrisus.

  1. Tas gan, mikroshēmu trūkums šķiet, ka vēl būs kādu laiku. Jebkurā gadījumā, neredzu jēgu pēc uzlabotas konsoles. Bet, ja Sony un Microsoft tās izlaidīs, tad acīmredzot PS4 Pro un Xbox One X ir bijušas pieprasītas.

  1. @Guest
   Interesanti. Pieļauju, ka tev ir HDMI 2.1 kabelis. Kādas spēles spēlē uz 4K un 120 fps uz Xbox Series X?

   1. Jā,kabelis ir:))Uz LG OLEDCX spēlējot,nemaz nav citu variantu…Principā visas spēles iet 4K 120 fps,nu izņemot galīgi vecās kkādas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *