Uzmetam aci: Gotham Knights – skepse pazūd kā nebijusi

Gotham Knights uzmetam aci spēlei

Apskatnieki vērtē spēli viduvēji. Geimeri neapmierināti ar 30 kadriem sekundē. Un es aizspriedumu un kritiski pilns sāku šo spēli. Bet, jo ilgāk spēlēju, jo vairāk tā mani ieinteresē…

Gotham Knights iznāca 21. oktobrī uz PlayStation 5, Xbox Series X|S un datoriem.


Paldies par spēli saku Latvijas videospēļu veikalam LoveGame.

Atbalsti “Konsoles” Patreon 

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “Uzmetam aci: Gotham Knights – skepse pazūd kā nebijusi”

 1. Gotham Knights priekš manis ir strīdīgs projekts. No vienas puses liekas neparasta ideja ietvert vairākus personāžus vienā spēle un atstāt Gotemu bez Betmena. No otras puses, atstāt, to pašu, Gotemu bez Betmena ir riskants variants. Ļoti labi ir jāizveido galvenie varoņi, kuriem ir stiprs stāsts un motivācija. Ņemot vēra, kā spēle tādi ir četri, tad vienkārši var pietrūkt vienas spēlēs, lai to visu atklātu. Grūti spriest, laikam tas ir tas gadījums, kad jāpamēģina pašam!
  Runājot par tiem slavenajiem 30 kadriem sekundē, piekritīšu tev! Ahhh… Man ir jautājums cilvēkiem – Kāpēc jūs pērkat dārgu (atceroties cenu trakumu) konsoli, ja tapāt atsakāties no kvalitātes, lai paspēlētu spēli “mazliet ātrāk?” Personīgi pats, ar tādu problēmu nesirgstu. Jauna konsole, jaunās grafiskās iespējas, Ray-tracing pret 60 kadriem. Paldies, nē! Konsoli pērku, lai atpūstos uz dīvāna ar kontrolieri rokās nevis ceptos par sīkumiem. Es gribu baudīt NEXT-GEN! Ja tomēr gribat vainot kādu, tad droši pie Microsoft, kuru Xbox Series S limiti neļauj dāvāt jums slavenos 60 kadrus. Un ja tomēr ar to ir par maz, tad cilvēcei jau sen risinājums problēmai ar nosaukumu – PC.

 2. 30 vai 60 kadri sekundē – tas ir gaumes jautājums. Tie, kas dod priekšroku grafikai, spēlēs uz 30, bet tie, kas plūstošākam procesam 60 kadrus sekundē.

  Gotham Knights situācija ir absurda. Spēle strādā uz 30 kadriem sekundē, bet tas nenozīmē, ka tas uzreiz ir slikti. Videospēles kā Red Dead Redemption II un Grand Theft Auto V strādā uz 30, un geimeri šā vai tā tās atzīst par meistardarbiem.

  1. Tas, protams, ir skaidrs, kā debesis. Es vairāk biju domājis par cilvēku cepšanos par kadru skaitu Single Player spēlē. Es saprotu, kāpēc online spēļu cienītāji par to varētu cepties, bet šis. Par gaumi, protams, nestrīdās, bet, kā jau tu minēji, 30 kadri nav iemesls saukt spēli par sliktu. Protams, Gotham Knights ir unikāls gadījums, un te vainu pameklēt var daudzās vietās, bet cepina tas fakts, kā cilvēkiem kadri sekundē uztrauc vairāk nekā jauns stāsts un varoņi DC pasaulē.
   Bet tas tā… vienkārša diskusija par spēlēm. Jebkurā gadījumā, pamēģināšu noteikti.

   P.S Noteikti gaidu apskatu un tavu galējo viedokli. Veiksmi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *