Naughty Dog pieliek punktu Uncharted fanšīzei

Uncharted videospēle

“Mēs esam pabeiguši Uncharted stāstu un dodamies tālāk,” vēsta Naughty Dog līdzpriekšsēdētājs Nīls Drukmans…

N. Drukmans buzzfeed intervijā stāsta, ka no viņiem ir atkarīgs, vai vēlas veidot spēlēm turpinājumus. “Cilvēki domā, ja kaut kas ir veiksmīgs, mums ir jāveido nākamā daļa. Bet tā nav īstā lietas būtība.”

Pašlaik Naughty Dog ir aizņemti ar The Last of Us daudzspēlētāja režīma izveidi, kas būs “ambiciozākais projekts” pie kuras kompānija ir strādājusi.

Ir idejas un domas par The Last of Us Part III, taču N. Drukmans oficiāli to nav apstiprinājis un Naughty Dog vēl lietas līdz galam nav izdomājušas. “Ja mēs varam radīt saistošu stāstu par mīlestību, tāpat kā to vēstīja pirmā un otrā The Last of Us daļa, tad mēs to arī pastāstīsim. Ja nevaram to izdarīt, tad otrā daļai ir spēcīgs nobeigums, kas arī stāstu noslēgs,” atzīmē N. Drukmans.

Kaut arī Naughty Dog plānā ir radīt arī citas spēles, tas nenozīmē, ka fani neredzēs jaunu Uncharted. 2021. gada aprīlī internetā klīda baumas, ka nākamo Uncharted izstrādās citi spēles veidotāji – Bend Studio, kuri radīja Days Gone.

Seko mums “Konsoles YouTube

Latvijas videospēļu veikals Valmierā LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

4 thoughts on “Naughty Dog pieliek punktu Uncharted fanšīzei”

 1. Uncharted ir satriecoša spēļu sērija un katra sērijas daļa man ir sagadājusi vienīgi pozitīvas emocijas. Arī šī ziņa, savā veidā, man ir pozītiva, jo Naughty Dog ir malači apzinoties, kad ir pareizais laiks apstāties. Pārāk daudz spēļu sēriju ir aizgājušas nekurienē šī iemesla dēļ un Naughty Dog par laimi tie nebūs. Spēlēm ir jābūt kompānijas vizītkartei, nevis vienkārši “naudas slaukšanas mašīnai,” kura ir “lieliska,” kāmēr tai pievērš uzmanību. Uncharted stāsts skaisti pielika pienktu galvenā varoņa piedzīvojumam un tieši tas būs pirmais un pēdējais par ko domās sērijas fani.
  Baumas par Bend Studio iesaisti Uncharted sērijā raisa ziņkarību. Bend Studio uz PS VITA konsoles veidotais Uncharted Golden Abyss, savā laikā, ļoti patika un bija must have spēle ņemot līdzi portatīvo konsoli izbraucienos. Gaidīsim, ko šīs baumas atnesīs!

  1. @edgeOff
   Labi teikts 👍. Lai arī ir nedaudz skumīgi, ka vairs neredzēsim Neitanu Dreiku, priecē, ka Naughty Dog ir viena no tām kompānijām, kam rūp savas videospēles un tās reputācija. Ka viņi ir godīgi pret sevi un necentīsies kaut ko “spiest laukā” naudas dēļ.

   Uncharted: The Lost Legacy ir ļoti laba spēle, ko izbaudīju un varu ieteikt arī citiem. Biju pārsteigts, ka var iznākt labs stāsts arī bez Neitana. Tādēļ man nebūtu iebildumu par jaunu Uncharted ar citu galveno varoni no citiem spēles veidotājiem 🙂 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *