Oskara grandiozākie mirkļi Resident Evil 4 demo

Smieklīgi Resident Evil 4

Man met ar cirvi, dur un grib nogalināt. Bet es bēgu, kur kājas nes…

Ar katru “Oskara grandiozākie mirkļi” video un bildi cenšos padarīt interesantāku un izklaidējošāku gan sev, gan skatītājam.

Šajā sērijā bija izaicinājums ar mūziku, jo tā ieņem ļoti svarīgu nozīmi video, kas uzbur atmosfēru un noskaņu. Ja mūzika nav pareizajās vietās, tad tas var bojāt to, ko vēlos pavēstīt.

Tādēļ izvēlētā melodija sāk skanēt tikai vidusdaļā, jo tas ir tas brīdis, kad jutu, “jā, šeit tas lieliski iederas”. Tad arī sākas spriedze.

Bet muzikālais pavadījums ir tikai uz īsu brīdi, jo sākas nākamā ainas daļa, kas ir pietiekami skaļa, ka pievienot papildus dziesmu būtu lieki.

Interesanti, ka katrs video ir citādāks un tā pati formula nestrādās, bet jāpēta un jāmeklē citi ceļi, kā to, ko gribu radīt, varu parādīt vislabākā veidā. Šoreiz pat meklēju jaunus veidus, kā montēt video un ir divas vietas, ko vēl iepriekš nebiju realizējis. Acīgākie noteikti pamanīs.

Jebkurā gadījumā esmu ļoti apmierināts ar šo darbu. Sākumā likās, ka būs galīgi garām, bet beigu beigās man tas tik ļoti patīk, ka esmu to noskatījies jau desmit reizes.

Seko “Konsoles” YouTube

Latvijas videospēļu veikals Valmierā LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *