Uzmetam aci: Diablo IV beta – kas pie svētajiem…?

Diablo 4 Latvija

Pirmo reizi savā mūžā spēlēšu Diablo, tā vismaz ceru, jo padzirdēju, ka Diablo IV beta ir tikai līdz 26. martam plkst. 22.00. Kā traks skrienu pie televizora, sagatavoju visas uzpariktes, un sāku filmēt, jo pavisam drīz serverus slēgs…

Sākumā domāju, ka palaidīšu šo iespēju garām un nevarēsim kopīgi uzmest aci, bet, par laimi, uzspēju. Pārsteidzošā kārtā varēju spēlēt arī pēc plkst. 22.00 un vēl jo pārsteidzošāk, spēli turpināju spēlēt pat pēc “Uzmetam aci” ierakstīšanas vēl trīs stundas. Citiem vārdiem, kopā no vietas nospēlēju četras stundas.

Tas ir savādi, jo es vienkārši nevarēju no Diablo IV atiet. Tā vien liekas, ka spēles veidotāji ir radījuši tādu spēles dizainu, ka spēlētājam gribas turpināt vēl un vēl. Radās atkarība un nevarēju aiziet normāli gulēt.

Spēle ir interesanta, jo patīk pētīt, attīstīt varoni. Man ne sevišķi uzrunā kamera, kas atrodas no augšas un īpatnējais Diablo spēlēšanas stils. Tieši stāsts ir tas, kas mani stipri ievelk un liek turpināt rambāt, ka pie sevis video teicu “kas pie svētajiem…?”. Tas ir šokējošs un sasodīti dēmonisks.

Diablo IV pilno spēli izdos 6. jūnijā uz PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One un datoriem.

Seko “Konsoles” YouTube

Latvijas videospēļu veikals Valmierā LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “Uzmetam aci: Diablo IV beta – kas pie svētajiem…?”

  1. Spēlēju veco labo Diablo 2 lord of destruction, kurš skaitās viens no rpg pamatlicējiem un joprojām ir tikpat unikāls kā senajā 2000šajā gadā. Skili, itemi un kvesti primitīvi, kas ļoti atvieglo spelešanu un neliek lieki iedziļināties, tas ir plusiņš. Mūzika lieliski papildina spēles atmosfēra. Grafika joprojām pieņemama un negriež acis kvadrātā. Pēc Diablo iznakšanas, gaismā nāca pilns ar plaģiātu spēlēm (piem. MU, Sacred, Devine devinity, Dungeon siege, path of exile utt). Diablo 3 neesmu spēlējis, jo sapratu, ka ir zudusi īstā Diablo noskaņa un spēles ideja. Par Diablo 4 ļoti šaubīgi skatos, viss, ko redzu ir laba grafika, kas man īsti ir otršķirīga un spēles interfeiss, kas mazliet padara interesantāku kopējo skatu. Nav, ko steigties ar lēmumiem, ir jāredz pilnais gameplay un tad arī taps skaidrs, kas īsti lācītim vēderā. Paldies par demo, bet par maz, lai roka stieptos preorderot spēli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *