Apskats: Dead Island 2 ir kā dzēriens bez cukura

Dead Island 2 apskats

Es kuru katru mirkli gribēju mest mieru spēlei, jo tā ir ļoti triviāla, ka man zuda interese. Es piespiedu sevi spēlēt, cerot, ka Dead Island 2 spēs mani ar ko paņemt…

Paldies par spēli “LoveGame

Dead Island 2 nebūt nav slikta spēle, kaut arī sākumā nodomāju, ka tā ir sliktākā spēle, kādu šogad esmu spēlējis. Tajā ir pietiekami daudz satura, kurā “galināt” savu laiku. Meklēt resursus, naudu, labākus šaujamieročus, lai kļūtu spēcīgāks. Meklēt pazudušos indivīdus. Pildīt blakusmisijas, kur dažas ir interesantas. Tieši resursu meklēšana mani motivēja spēli turpināt, jo es itin bieži meklēju atslēgas, lai atvērtu durvis. Ziņkārība, kas aiz tām slēpjas bija liela.

Taču kauties ar zombijiem ir prasti. Ej un sit. Ar to prieki beidzas. Jā, dažreiz varu mest sprāgstošas mucas, mest ūdens kannas elektrībai, ieročus apveltīt ar skābi un tā tālāk, lai zombijus nogalinātu izklaidējošā veidā. Bet tas process nav visai aizraujošs un kļūst vienmuļš. Trūkst iespaidīgākas zombiju cīņas kā jauni sitieni, paņēmieni un citas kustības. Tāpat zombiji ir viegli paredzami, kā viņi uzbruks un tamlīdzīgi.

Neesmu redzējis nevienu zombiju spēli, kur miroņus var tik brutāli iznīcināt un slaktēt

Bet, kā miroņi šķīst, sadalās, lido pa gaisu ir vienreizēji. Redzēt, kā atvienojas no ķermeņa galva, rokas, kājas ir nežēlīgi. Redzēt iekšējos orgānus, kuri kustās vai kaulus, kuri lūzt izskatās trakoti labi. Dead Island 2 ir vienīgā zombiju spēle, kurā esmu redzējis kā tik detalizēti un šausminoši var iznīcināt zombija ķermeni.

Zombiju galva

Man tomēr bija interese sekot līdzi stāstam. Tajā ir labs humors, kur dažbrīd pat smējos. Bet vēstījums nav nekas dižs vai atmiņā paliekošs. Tas ir ļoti vienkāršs, dažreiz ārpus konteksta un savāds. Īsumā, stāsts ir viduvējs, kuru pabeidzu ar tukšām sajūtām.

Mani pārsteidza, ka spēle, kuru var spēlēt tikai 60 kadros sekundē, un kurai nav iespējams izvēlēties grafikas režīmus, izskatās vizuāli ļoti labi. Nekas nešķita izplūdis vai kaut kas neietu kopā. Tāpat arī tehniski spēle strādā solīdi, izņemot dažas nepilnības. Piemēram, itin bieži no zila gaisa parādas zombiji un šaujot pa smiltīm, lodes vispār nereaģē.

Dead Island 2 nav slikta, bet tā ir salīdzinoši prasta. Interese ātri zūd

Kad spēli izgāju, man nebija vēlme atgriezties un pildīt atlikušās papildmisijas un citus darbus, jo mani nomāc, cik spēle šķiet primitīva. Tā ir ļoti, ļoti vienkārša, kas necenšas izcelties ar ko satriecošu vai nebijušu, izņemot zombiju šķaidīšanu, bet ar to ir par maz.

Seko “Konsoles” Twitter, lai uzzinātu jaunumus

Dead Island 2

6

Visa Dead Island 2 būtība ir pārlieku vienkārša. Radās iespaids, ka spēles veidotāji nevēlējās uzņemties risku, lai sarežģītu lietas un radītu ko vienreizēju, bet gan iet vieglāko ceļu un piedāvāt viduvēju produktu. Tā rezultātā spēle nav visai aizraujoša, tā ātri apnīk, kļūst nomācoša par spīti lieliskajai zombiju slaktēšanas atainojumam.

6.0/10

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

2 thoughts on “Apskats: Dead Island 2 ir kā dzēriens bez cukura”

  1. Bet kā ar boss fightiem? man tie likās episki, itsevišķi klauns 🙂 piekrītu par variāciju ar ciņām, bet te ir savādāks uzsvars spēlē kā Dying Light, kur parkour bija galvenais elements.. Šī ir lieliska svētdienas spēle, ko izspēlēt un aizmirst.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *