Pirmie iespaidi: Star Wars Jedi: Survivor – āķis lūpā

Star Wars Jedi: Survivor spēle

Pēc pirmajām nospēlētajām stundām jāsaka, ka spēlei nav ne vainas, ja piever acis uz dažām dīvainām kļūdām…

Paldies par spēli “LoveGame

Grafika spēlē ir ļoti laba, nevis iespaidīga. Ja paskatos savu varoni (vārdā Kels) tuvumā, viņš šķiet izplūdis. Tāpat peļķes uz planētas “Koboh” izskatās miglainas un neskaidras. Pagaidām nav bijis momentu, ka spēle vizuāli mani sajūsminātu, taču ir skaistas vietas, kas noķer uzmanību, piemēram, vienreizēji skati tālumā un dabas ainavas.

Diemžēl Star Wars Jedi: Survivor ir tehniskas ķibeles. Spēlēju uz Resolution grafikas režīmu nevis Performance. Vietās, kur staigāju pa upi, vai kaujos ar pretiniekiem pa ūdeni, brīžiem process manāmi raustās. Uz izjūtām, tā vairs nestrādā uz 30 kadriem sekundē, bet gan uz 20. Kadru skaits nav stabils.

Par spīti tam, man ļoti patīk spēlēt šo videospēli. Ļoti aizrauj pētīt Star Wars Jedi: Survivor planētas – novērsties no stāsta misijas un aiziet tur, kur it kā nevajag iet. Un ir šī ziņkāre iet vēl tālāk, vēl dziļāk un kur tas mani novedīs, vai nu pie kāda vērtīga resursa, vai pie bosa, ir aizraujoši. Citiem vārdiem spēles veidotāji ir labi izveidojuši pasaules, kuras interesanti pētīt.

Kad spēlēju Star Wars Jedi: Fallen Order, man spēle ātri apnika un es to izdzēsu. Bet ar Star Wars Jedi: Survivor tā nav. Viss ir krietni labāk, man patīk spēlēt, āķis lūpā un gribu turpināt, un nejūtu, ka laiks tiek izmantots nelietderīgi.

Seko “Konsoles” YouTube

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *