Vai PlayStation Showcase aizgāja auzās?

24. maija PlayStation Showcase manī neradīja sajūsmu. Nav tā, ka gribētu taisīt vaļā šampanieti no ilgām gaidām par kādu videospēli. Pat Spider-Man 2, kas izskatās fascinējoši, neradīja “jāāāāāā” emocijas kā hokeja ripa vārtos…

No sākta gala es gaidīju kādu pārsteigumu, bet nekā. Tā vietā rāda Fairgames kinematogrāfisko treileri, kas izskatās skaisti un interesanti, bet kā zinām, šādi treileri “pūš ausīs”. Taču no reāla spēles procesa ne vēsts. Man tikai četras spēļu prezentācijas iepriecināja un viena nedaudz pārsteidza.

Pirmais, Metal Gear Solid 3 rimeiks. Jau pašā sākumā nevar saprast, ko rāda. Vēlāk no džungļiem izlien Sneiks (Snake) ar apzīmētu seju un baumas apstiprinājās. Varam gaidīt rimeiku, kur Sneiks izpaudīsies visā savā daiļumā. Tas arī bija kinematogrāfisks treileris, kas neko daudz neatklāj kā vien ļauties ilūzijai. Man tomēr interesē, kā spēle izskatās, kā spēlējas, kāds ir process reālā laikā un tā tālāk.

Spider-Man 2 nerada “vou!”, bet grafika ir iespaidīga

Otrs, Alan Wake 2. Kad izdzirdēju Džeimsa Makefrija (Makss Peina) balsi, visu manu ķermeni pārņēma zosāda. Domāju, vai nu gadījumā nav Max Payne rimeiks, bet tad ātri sapratu, ka tas ir Alan Wake 2. Video uzreiz mani paņēma ar dziļu mistēriju un ja tur ir Dž. Makefrijs un Remedy, kas radīja Max Payne franšīzi, nešaubos par to, ka došu šai spēlei iespēju.

Zirnekļcilvēks

Trešais, Spider-Man 2. Neesmu liels Zirnekļcilvēku cienītājs, taču man Spider-Man: Miles Morales tīri labi patika. Tādēļ esmu ieinteresēts. Vēl jo vairāk, kad redzēju iespaidīgo Spider-Man 2 spēles procesu PlayStation Showcase. Kaut arī spēle man nelika aiz prieka lēkāt, tā mani pārsteidza ar grafiku, dinamiskām kustībām, līmeņa dizainu un to, kā spēle vadās. Izskatās satriecoši! Iespējams, šī būs vizuāli spēcīgāka par Horizon Forbbiden West. Bet vispirms tas jāredz savā televizora ekrānā.

Un ceturtais, kas iekrita acīs ir Phantom Blade Zero. Viss ir tumš, drūms, rada Bloodborne auru. Spēle noteikti ir souls tipa. Mani visvairāk uzrunāja, kā izskatās cīņas. Ja tiešām spēlē varēs kauties tā, kā rāda treilerī, tad šī videospēle būs kas īpašs.

Pārējais, ko redzēju, man ne sevišķi. Vienīgi vēl Neva paņēma ar emocionālo noskaņojumu.

2016. gada E3 Sony savu prezentāciju deva vaļā ar orķestri, efektiem un demonstrēja tādus šedevrus kā nākamo God of War, Days Gone un citus. Tādam jābūt PlayStation Showcase.

Šī gada PlayStation Showcase likās vairāk kā State of Play vai vienkāršs pasākums, kur parādīt kaut ko. Atminos 2016. gada E3, kur Sony ar visu muzikālo pavadījumu, vienreizēju demonstrāciju un gaismām atklāja iespaidīgus gabalus un rādīja graujošus video kā jauno God of War, Horizon Zero Dawn, Days Gone, Death Stranding un citus. Manās acīs tas ir labākais E3, kāds radīts no Sony, un tādam vajadzētu būt PlayStation Showcase pasākumam.

Jebkurā gadījumā, 2023. gada PlayStation Showcase nav slikts. Labas spēles atklāja. Tā iebrauca auzās ar to, ka pasākums neizveidoja sajūsmu virpuli un prieku par nākotni. Nesagādāja sitpras emocijas, lai to atcerētos gadiem ilgi kā E3 2016. Neatklāja, neparādīja, nepārsteidza ar ko negaidītu. Tā rezultātā tas bija vienkāršs un salīdzinoši kluss notikums, lai painformētu spēlētājus par dažiem jaunumiem.

Tuvojas Summer Game Fest un gada nogalē The Game Awards. Iespējams šajos pasākumos PlayStation pilntiesīgi atklās ilgi gaidāmo The Last of Us daudzspēlētāja režīmu. Ar uzviju stāstīs vairāk par Death Stranding turpinājumu un daudziem citiem PlayStation Studious projektiem. Ceru, ka PlayStation kāršu skavā vēl ir elpu aizraujošu pārsteigumu, ko mums dot 2023. gadā.

Seko “Konsoles” Instagram

Latvijas videospēļu veikals Valmierā LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

4 thoughts on “Vai PlayStation Showcase aizgāja auzās?”

  1. Tagad jāskatās, ko piedāvās Xbox. Internets lēšs, ka viņiem ir iespēja spilgtāk izcelties un “uzvarēt” kā labākais videospēļu šovs 2023. gadā.

    1. Vispaar neskatos shaada veida shovus jo tur sen vairs nekaa nav.Ne pa velti arii E3 aizgaaja pa burbuli😜

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *