Es kurbulē nākamo “Oskars Rambā” epizodes

Oskars rambā un kurbulē

Pēc trīs mēneša pauzes kopš pieveicu The Last of Us Part II uz Grounded, esmu gatavs doties pretī nākamajam sāpīgajam izaicinājumam…

Šodien ierakstīju pirmo epizodi. Noteikti rodas jautājums “kur ir?”. Pēc Oskars Rambā: The Last Of Us Part II uz Grounded sapratu, ka vēlos mainīt veidu, kā publicēšu epizodes.

Man nepatika, ka nevarēju publicēt epizodes ritmiski un konkrētajā dienā, laikā. Dažreiz sanāca rādīt nākamo video pēc nedēļas, dažreiz pēc divām un dažreiz pēc nepilna mēneša, kas noteikti tev nav tas labākais variants. Šoreiz vēlos, ka epizodes iznāk noteiktajos laikos, kas būtu krietni patīkamāk.

Tādēļ iziešu visu spēli kopumā, safilmēšu, samontēšu visas epizodes un tad tās publicēšu. Tas prasīs laiku, bet, kad tuvošos beigām, došu ziņu. Ceru, ka šajā gadā “Oskars Rambā II” būs gatavs rādīšanai.

Milzīgs paldies Arvim, Jānim un Sandim par atbalstu patreon.com/konsoles un arī visiem pārējiem, kas seko līdzi un skatās.

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

One thought on “Es kurbulē nākamo “Oskars Rambā” epizodes”

  1. “Bet, kas tā ir par spēli, kuru tu rambāsi, Oskar?”, ja nu gadījumā kāds vaicā.
    Labs nāk ar gaidīšanu 🙂 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *