Vai GTA 6 varēs spēlēt šogad?

GTA 6 videospēle

Pēdējās ziņas virmo kā viesuļvētra, ka GTA 6 var iznākt nevis 2025. gada sākumā, bet gan 2026. gadā. Bet kā ar spēles demo versiju?…

Es neatceros, ka kādai Grand Theft Auto videospēlei būtu demo versija. GTA franšīze ir tik populāra, ka Rockstar Games tas diži nav jāreklamē un jādod spēlētājiem “izmēģinājums”, jo teju vai visi geimeri neapšauba to, ka vēlas šo spēli. Atminos laikus, kad cilvēki gaidīja GTA 4, kur pat dienu pirms relīzes pārnakšņo pie veikala durvīm, lai pirmais sagrābtu spēļu disku.

Tagad laiki mainījušies, un spēles var iegādāties digitāli. Pēdējā laikā Rockstar dod tam arī priekšroku, jo GTA: The Trilogy digitālo versiju izdeva vispirms, bet mēnesi vēlāk diska formā. Tomēr, nebūšu izbrīnīts, ka cilvēku rindas pie veikaliem būs kilometriem garas, lai dabūtu GTA 6 taustāmā veidā, jo geimeru paaudze, kas uzauga kopā ar diskiem netrūkst.

Pašlaik YouTube GTA 6 ir spējis piesaistīt 180 miljonus skatījumus

Tomēr Rockstar vienai GTA spēlei ir izlaidusi demoGTA 2. Tas notika dažas dienas pirms spēles izlaišanas datuma. Tiesa, nākamās GTA spēles šādu iespēju vairs nepiedāvā, tādēļ diez vai tas notiks ar GTA 6. Taču nekad nesaki nekad, jo arī zināmas un populāras spēles kā Final Fantasy un Resident Evil mēdz joprojām izlaist demo un acīmredzot tas viņiem labi strādā kā mārketings.

Vadoties pēc Kotaku vietnes, tad Rockstar komanda tēmē GTA 6 izdot 2025. gada sākumā laikā no janvāra līdz martam, par spīti tam, ka parasti viņi videospēles izlaiž gada beigās. Tomēr Kotaku piebilst, ka Rockstar sāk raizēties, vai spēli nevajadzēs pārcelt uz 2026. gadu.

Pat, ja Rockstar nedos mums iespēju šogad vai dažas dienas pirms pilnās spēles iznākšanas datuma pamēģināt GTA 6 demo, noteikti kompānija dos iespēju spēli spēlēt ātrāk tiem, kuri būs iegādājušies speciālu Edition versijas. Iespējams, laika gaitā izdos trial versiju, kas ļaus spēli iemēģināt bez maksas gluži kā tas ir ar GTA Online, kur PlayStation Plus lietotājiem ļāva spēlēt spēli par brīvu veselu nedēļu.

Paldies maniem lielākajiem atbalstītājiem PatreonArvim, Jānim un Sandim.

Videospēļu veikals Valmierā “LoveGame

Author: Oskars Miķelsons

Bez mitas rakstu, domāju, organizēju, plānoju, montēju, kasu pauri, lai veidotu foršus darbus "Konsoles.lv". Mīļākais dzēriens, ko ieņemt ir kakao. Un, ja vēl pa rokai ir šokolādes cepumi - es gar zemi.

3 thoughts on “Vai GTA 6 varēs spēlēt šogad?”

  1. Kaada jeega R* veel teereet laiku demo versijai speelei kurai jau taa buus 100+ miljoni pirceeji reliizes dienaa.😜 Un special edition ja arii buus tad buus 3- 7 dienas aatraak.

    1. Viss ir iespējams. Lai arī cik populārs būtu GTA, mārketingā šā vai tā ieguldīs prāvu summiņu.

    2. Nebūs 100m pircēju pirmajā dienā. Spēle iznāks tikai uz PS5, Xbox S/X. Viņu prognoze ir extra 2 miljardi ienākumi šobrīd līdz nākamā gada Aprīlim. Kas nozīmētu, ka viņi cer pārdot ap 25miljoni kopiju pirmajā nedēļā vai divās. Un spēle pagaidām iznāks ap marta vidu/beigām. Un tad atliek sekot nākošajiem Investoru apziņošanu, vai tur nemainīsies ienākumu prognoze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *