♛ ABONĒ PATREON ♛

Ahoij, draugs! 🤗 Ja vēlies atbalstīt mani un Konsoles.lv projektu, spied zemāk redzamo bildi Become a Patrontādējādi kļūstot par vienu no Konsoles.lv lielākajiem atbalstītājiem. Paldies!

KAS IR PATREON? 

Patreon ir vieta, kur cilvēkiem ir iespēja atbalstīt savus iemīļotos satura veidotājus, kuriem rūp tas, ko viņš/viņa dara. Tādējādi tu vari abonēt konkrēto Patreon lapu, piemēram, manu Konsoles lapu par 1.98 $ jeb ~1.74 EUR mēnesī. Līdz ar to tu sniedz man, Konsoles.lv projektam finansiālu atbalstu, un iespēju Latvijā radīt stabilu videospēļu mediju.

KĀDUS BONUSUS IEGŪSI, ABONĒJOT PATREON?

  • Uzzini pirmais, kādu nākamo materiālu veidošu (oriģināli raksti, spēļu apskati, spēļu pirmskati un citi), kā arī ieskaties mana darba melnrakstos pirms tie tiek publicēti.
  • Diena ātrāka piekļuve visiem video un audio materiāliem nekā citiem (piemēram, pirmie spēļu iespaidi, spēļu apskati, spēļu pirmskati, pāris vārdos).
  • Periodiski iegūsi digitālās grāmatas un žurnālus, kuri iznāks nenoteiktos laikos.
  • Un daudzas citas interesantas lietas, kas vēl būs gaidāmas.
  • Tiklīdz tu kļūsi par Patreon Konsoles abonētāju, tev uzreiz būs pieejams ekskluzīvi pilnīgi viss saturs, kas atrodas Patreon Konsoles lapā.

Kļūsti par Patreon/Konsoles abonētāju, spied Become a Patron, un esi tuvāk ar Konsoles.lv.

Image

 

 

ABONEMENTU ATCELŠANA

Abonementu var atteikt jebkurā laikā. Ja vēlies atteikt abonementu, dodies uz savu profilu un nospied Patreon profilu -> My Memberships -> Edit -> Edit or Cancel Payment.

Neskaidrības gadījumā raksti man šeit, tematā norādot “Patreon Konsoles”.