Nintendo DS

Slēgts
gacho41
3. līmenis - |Iesācējs|
3. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 38
Joined: 07 Mar 2010 11:15

20 Dec 2010 19:17

Velos iegadaties Nintendo DS, bet neesmu pat utreejis vinju rokaa un neko nezinu. gribetu uzzinaat ko vairaak. Ka ar spelem? Vai var nokachat un ierakstit? Kursh labaks Nintendo DS vai DSi?
User avatar
Hidro
14. līm. - ⁎Amatieris⁎
14. līm. - ⁎Amatieris⁎
Komentāri: 140
Joined: 20 Feb 2010 16:54

21 Dec 2010 20:25

Spēļu vadāmība ir interesanta (kā, nekā 2 ekrāni, 1 touch), bet pašas spēles ir diezgan boring. Kā PSP īpašnieks nesaprotu DS spēlētājus. :) ja gribi pirkt jaunu, pa par pilnu cenu, tad tiešām labāk painteresējies par PSP - lielāks ekrāns, labāka grafika, labākas spēles. Atkodēt var, bet to pagooglē, šeit Tev ar to neviens nepalīdzēs!

Manuprāt, ka DSi ir lielāks, ērtāks un ar kameru, vai pat divām.
L.A Noir : Ļoti laba detektīv spēle, jo ir jāpratina cilvēki un jāšaudās. Tikai es biju domājis, ka spēle būs grūtāka. Viņa ir laba arī tāpēc ka cilvēki izskatās ļoti reāli, un kā spēle var būt slikta ja to taisa rockstar
gacho41
3. līmenis - |Iesācējs|
3. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 38
Joined: 07 Mar 2010 11:15

21 Dec 2010 23:32

Nu plds par info. Paskatisos uz PSP pusi ari.
User avatar
Vis
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★
Komentāri: 8329
Joined: 11 Jan 2008 10:02
Contact:

21 Dec 2010 23:56

Kā PSP īpašnieks nesaprotu DS spēlētājus. :)

kā ds īpašnieks nekad neesmu sapratis, kāpēc tikko runa ir par ds, tā sarodas visi ar psp. Un runā par to, par ko viņiem nav pārāk lielas sajēgas
User avatar
Hidro
14. līm. - ⁎Amatieris⁎
14. līm. - ⁎Amatieris⁎
Komentāri: 140
Joined: 20 Feb 2010 16:54

22 Dec 2010 15:34

@ Vis

DS esmu pietiekami daudz spēlējis, izsaku savas domas, jo, ja cilvēks nav turējis rokā DS tad varbūt viņš konsoļu ziņā ir jauniņais, un kāds viens draugs pastāstīja par DS, ka ķipa baigi forši. Es tikai pateicu, ka ir arī citas iespējas.

Un, ja cilvēks pateica, ka mana atbilde viņam liekas noderīga, tad vispār nevajadzētu te gudri piebilst.
L.A Noir : Ļoti laba detektīv spēle, jo ir jāpratina cilvēki un jāšaudās. Tikai es biju domājis, ka spēle būs grūtāka. Viņa ir laba arī tāpēc ka cilvēki izskatās ļoti reāli, un kā spēle var būt slikta ja to taisa rockstar
User avatar
Dzhonijs
**Varonis**
**Varonis**
Komentāri: 1104
Joined: 11 Jūn 2008 10:07

22 Dec 2010 17:53

Man ir DSi, esmu ļoti apmierināts. Noteikti nemainītu pret psp, jo patīk touch screen sniegtās iespējas. Mani intereseejoshas speeles tur ir maz, bet tik, cik man vajag laika nosishanai, pietiek.
P.s. Man ir flashkarte.
Image
User avatar
Vis
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★
Komentāri: 8329
Joined: 11 Jan 2008 10:02
Contact:

22 Dec 2010 18:48

Hidro wrote: Es tikai pateicu, ka ir arī citas iespējas
vienmēr ir citas iespējas

protams, ka viņš pateica, ka noderīga, jo zin vēl mazāk par tevi
Manuprāt, ka DSi ir lielāks, ērtāks un ar kameru, vai pat divām.
@gacho41, paņem paskaties video, bildes utt, sapratīsi kas ar spēlēm. ja ir iespēja, aizbrauc lidz Elkor Plazza, tur var aptaustīt
Slēgts