Dance central 2

Xbox 360 spēļu apskatu un jaunumu apspriešana.
Komentēt
bodyfresha
Jauniņais
Jauniņais
Komentāri: 1

06 Apr 2013 00:46

Sveiki, vēlējos lūgt padomu ;)
Iegādājos xbox 360 komplektu (xbox, kinect, 3 spēles un xbox LIVE GOLD 1 mēnesim) un ir tāda lieta, ka viena no spēlēm ir Dance Central 2 un viņa nav diskā, bet ir rakstīts Reedem code, kas jāievada, lai varētu lejupielādēt ;) tātad, es LIVE esmu jau izveidojusi kontu un ievadījusi to Reedem code, bet mēģinot lejupielādēt Dance central 2, man nekas nesanāk, ne ar location Latvia, ne ar location UK, sakiet, kā es varētu lejupielādēt šo spēli, tomēr naudiņa taču samaksāta ;)
habibula
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★
Komentāri: 4256

06 Apr 2013 12:15

Nav paredzēta LV reģionam.
Xbox, kā lokāciju, var norādīt kaut Svalbārdu, bet IP būs LV - jāizmanto VPN.
Sveik
Jauniņais
Jauniņais
Komentāri: 1

09 Sep 2013 14:26

Нужна помощь. Ничего не могу понять с региональной политикой.
Купил MICROSOFT XBOX 360 SLIM 250GB + KINECT консоль в Латвии (где и живу) при регистрации указал регион Россия. К консоли был приложен код от игры Dance Central 2. При попытке погасить код получил ответ о несоответствии региона.. Поползал по доке и увидел, что можно поменять регион аккаунта, поменял на Латвию. Теперь в аккаунте вроде Латвия, но в консоли Россия как и была. Когда пытаюсь воспользоваться кодом получаю что-то вроде "код не действителен". Совсем запутался с регионами.. игры купленные в Латвии пойдут или нет? или мне теперь надо в России брать?
Что-то каша какая то.

Почитал support и так и не понял есть ли региональная привязка у самой установки и могу ли я создать другой LIVE аккаунт и войти в консоль с ним.

Буду признателен за любую информацию
Vis
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★
Komentāri: 8340

09 Sep 2013 14:29

Spēle nav paredzēta downloadam no Latvijas, tas arī viss, neglābs no rossija, ne kas cits, ja neskaita VPN
Komentēt