Viva Pinata

Xbox 360 spēļu apskatu un jaunumu apspriešana.
Komentēt
User avatar
THECalitis
8. līmenis - ✺ Eksperts ✺
8. līmenis - ✺ Eksperts ✺
Komentāri: 595
Joined: 10 Jan 2008 07:53
Contact:

13 Jan 2008 10:41

Apskata autors: maikijs (KonsoLV Foruma biedrs)

Spēlēts uz: Xbox 360
Piešķirtais vērtējums: 10/10

Kad pirmo reizi izdzirdēju šo nosaukumu, man likās, ka tas ir kaut kas meksikānisks!

Tā nu es iegādājos XBOX360 un izrādījās, ka starp esošajām spēlēm ir arī Viva-Pinjata! Ieslēdzu konsoli, ieliku šo spēli un par lielu brīnumu izrādījās, ka man būs jāveido savs dārzs ar saviem dzīvniekiem!

Spēle sākas ar to, ka tev tiek piešķirts neliels zemes pleķītis, kurš tev sākumā ir jāsaved kārtībā, pirms kaut kādām dārza darbībām. Tev tiek iedota lāpsta, ar kuru tev ir jāsasit nevēlamie priekšmeti savā topošajā dārzā. Tur ir dažādi akmeņi, riepas, koka gabali un cita draza. Kad tu esi to izdarījis, tad beidzot sākas tas mirklis, ko es gaidīju visvairāk, sākt kaut ko stādīt! Sākumā tu ar lāpstu sit pa zemi, lai tajā varētu iesēt zāli. Kad tu esi iesējis nedaudz zāli, tad tavā dārzā ierodas pirmais iemītnieks, Tārps. Visi iemītnieki sākumā ir melnbalti, bet kad viņi kļūst par taviem dārza iemītniekiem, viņi maina savu melnbalto krāsu uz kādu spilgtāku krāsu vai pat paliek krāsaini. Lai tu varētu savā dārzā dabūt jaunus dzīvniekus, tev ir jārūpējas par savu dārzu. Katrai dzīvnieku sugai ir nepieciešams kaut kas, kas viņus piesaistītu tavā dārzā. Tāpēc tev ir dārza žurnāls, kurā tiek fiksēti dzīvnieki, kas apmeklē tavu dārzu. Žurnālā ir teikts, kas ir nepieciešams, lai šis konkrētais dzīvnieks kļūtu par tava dārza iemītnieku.

Spēlē ir arī leveli (līmeņi). Kopā ir nedaudz virs 50 līmeņiem. Ar katru līmeni tavu dārzu ievēro jaunas dzīvnieku sugas. Lai sasniegtu nākamo līmeni, tev, piemēram, ir jāizaudzē koks, jāizaudzē kāda puķe, jāiegūst kāds jauns iemītnieks savā dārzā vai jāsapāro kāds no dzīvniekiem. Lai sapārotu kādu dzīvnieku ir jābūt tā, lai divi dzīvnieki no vienas sugas obligāti būt tava dārza iemītnieki. Katrai sugai ir jādara savādāk, lai viņi sapārotos. Parasti viņiem ir kaut kas jāapēd, bet galvenais, lai viņiem būtu sava māja. Pirms katras pārošanās ir maza minispēle, kur viens dzīvnieks atrod otru, ejot caur mīnu lauku, kura ceļa tu vari savākt šokolādes naudu! Kad dzīvnieki ir pabeiguši savu pārošanās rituālu, viņiem tiek atnesta ola, kura pēc neilga laika izšķiļas.

Šajā spēlē ir arī veikali, kur tu vari nopirkt dažādas sēklas, aksesuārus savam dārzam, mājas saviem dzīvniekiem, palīgstrādniekus savam dārzam un pat dažus dzīvniekus. Veikalā tu norēķinies ar šokolādes valūtu, kuru tu iegūsti pārdodot kaut ko, piemēram kokus, puķes un savus dzīvniekus. Jo tev ir augstāks līmenis, jo vairāk preču tu vari nopirkt.

Tev ir arī inventārs, ar ko uzkopt savu dārzu. Inventārā ietilpst lāpsta, lejkanna un zāles sēklas. Tu vari palielināt arī savu inventāru līmeni, piemēram, vēlāk tu varēsi rakt arī dīķus savā dārzā, jo tavai lāpstai būs augstāks līmenis.

Tavam dārzam ir arī kaitēkļi! Visi dzīvnieki, kas kaitē tavam dārzam ir sarkanā krāsā. Viņi parasti mēdz saindēt tavus dzīvniekus, kā rezultātā ir jāizsauc vietējais ārsts, kas protams maksā naudu. Ja tu neizsauc ārstu, tad no veca koka izlido ārā kāds vīrelis un sasit tavu dzīvnieku kā tādu Pinjatu! No sasitā dzīvnieka izkrīt konfektes, kuras apēd pārējie dzīvnieki. Sasistais dzīvnieks nonāk atpakaļ ārpus tava dārza un nav vairs tava dārza iemītnieks.

Ar laiku tava dārza teritorija kļūst plašāka. Tu vari uzreiz savā dārzā iegūt vairāk dzīvnieku, bet tavs dārzs nevar būt arī pārlieku pārpildīts. Ja tas būs pārlieku pārpildīts, tad uz tavu dārzu vairs nenāks neviens dzīvnieks, varbūt pat kāds pametīs tavu dārzu.

Spēlei ir ļoti lieliska grafika. Vienkārši ideāla priekš tāda veida spēles. Krāsas ir tik košas, viss ir tik spilgts un smuks! Visi dzīvnieki izskatās kā Pinjatas! Ļoti skaisti izskatās, kad līst lietus un ir pērkona negaiss. Apkārtne ir rūpīgi uztaisīta. Grafikai vienkārši nav mīnusu.

Spēles gameplays ir ļoti vienkāršs. Ar vienu analogu tu pa dārzu vadi tādu apli, ar ko tu visu dari, piemēram iestādi, izroc vai izvēlies kādu dzīvnieku.

Spēlei ir arī ļoti laba mūzika. Tāda mierīga... Viss, kas notiek apkārt un tavā dārzā kopā ar spēles mūziku ir ļoti skaisti!

Es iesaku šo spēli uzspēlēt katram, kuram ir XBOX360. Šī tik tiešām ir lieliska spēle!

Spēlēts uz XBOX 360. Pieejams vēl uz PC.
Spēlei dodu pelnītu 10/10.

Šis apskats ir pārpublicēts no konsolv.blogspot.com.
Jo spēles nav spēlītes.
User avatar
the_Messer
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 138
Joined: 20 Jan 2008 17:58

20 Jan 2008 18:13

aye, šitā rēala spēle, dabūju viņu pagajšnedēļ Londonā - riktīgi patīk, tikai nepatīk, ka tev visu laiku pietrūkst dārzam vietas un tā dēļ tev neļauj likt tik daudz augus (saka, ka dārzs pilns, lai gan visur ir brīvs) vai taisīt tās romantiskās dejās, pinjatas ar vairs nerādas. Tā iemesla dēļ nācas taisīt jaunus dārzus.
User avatar
Ūsa
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1210
Joined: 16 Jan 2008 15:39
Contact:

06 Mai 2008 20:03

Nāca spēle līdzi bundlī. Melotu, ja teiktu, ka patīk. Cik spēlēju tad tikai dēļ APiem.
User avatar
Hermit
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 153
Joined: 14 Apr 2008 00:39
Location: Rīga

08 Jūl 2008 13:39

Man patika tik baigi beernishkiiga speele izskatiijaas, kaut arii ir visaadi elementi, kas to speeli padara par neatbilstoshu siikajiem...
piem sekss, tas ka var ar laapstu kaadam seju var sasildiit, galinaashana, iebrukshana daarzos....
Image
User avatar
Ūsa
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1210
Joined: 16 Jan 2008 15:39
Contact:

08 Jūl 2008 13:44

Romancing nav sekss.
User avatar
Matiss
8. līmenis - ✺ Eksperts ✺
8. līmenis - ✺ Eksperts ✺
Komentāri: 510
Joined: 15 Mar 2008 11:36
Location: Centrālā stacija
Contact:

01 Sep 2008 22:18

Šito no ebay kopā ar Forzu paņēmu. Godīgi sakot nepatīk. Draugam gan patīk sist ar lāpstu manām pinjatām. :) Tad kad būšu mazliet vairāk paspēlējis uzrakstīšu mini-pēcskatu.
User avatar
Dave
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 288
Joined: 23 Sep 2008 17:26
Location: Riga, centrs
Contact:

21 Nov 2009 13:17

iesakat ņemt spēli, pēc maikija apskata tīri laba izklausijās?! :)
Image
Image
mickymasky
Jauniņais
Jauniņais
Komentāri: 1
Joined: 18 Dec 2013 10:25

18 Dec 2013 10:26

he he :D es ar domāju ka tas ir tā pinjata kuru sit ar koku un no turienes birst koņčas :D
User avatar
habibula
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★
Komentāri: 4256
Joined: 12 Mar 2009 13:51

18 Dec 2013 10:59

Nekrofīls.
Komentēt