DOTIES UZ KONSOLES.LV -> http://konsoles.lv

Piedalies un laimē! Atgādinu, ka Konsoles Gada Spēle 2018 pirmā kārta norisināsies līdz 20. decembra pusnaktij. Tādēļ, ja vēl neesi izteicis savu balsi par savu mīļāko 2018. gada spēli, aicinu to izdarīt šeit -> viewtopic.php?f=70&p=198966#p198966

No More Heroes (Wii)

Tikai un vienīgi par Switch / Wii U / Wii / 3DS / DS spēlēm.
Komentēt
User avatar
Matiss
8. līmenis - ✺ Eksperts ✺
8. līmenis - ✺ Eksperts ✺
Komentāri: 510
Joined: 15 Mar 2008 11:36
Location: Centrālā stacija
Contact:

06 Jūl 2008 02:29

No More Heroes - Slaktiņš ar gaismas zobenu.
Image

GameCube spēles Killer 7 autors Suda-51 uzražojis jaunu spēli - No More Heroes, kas ir pieejama ekskluzīvi priekš Wii konsoles. Spēle stāsta par Travisu Tačdaunu (Travis Touchdown), kurš ir liels anime fans un dzīvo Kalifornijas lielpilsētā Santa Destroy. Kad interneta izsolē (ebay'ā) iegūst gaismas zobenu (think Star Wars) viņš palicis tukšā, nolemj kļūt par algotu slepkavu un nogalinot 11. Apvienotās Slepkavnieku Organizācijas labāko slepkavu grib kļūt par pašu pirmo šajā killeru sarakstā. Ar organizācijas pārstāves Silvijas Kristelas palīdzību, viņš dodas kaujā pret 10 ASO labākajiem slepkavniekiem.
Image

Pēc īsā spēles sižeta atstāsta varat jau nojaust, kāds ir gameplay. Ar Wiimoti un Nunchuku rokās jāgatavojas kaujai pret 10. labākajiem killeriem un to pakalpiņiem (daži no tiem ir varen' sīksti maitas). Gameplays ir sadalīts divās daļās - kaujas pret killeriem un naudas pelnīšana Santa Destroyā, kurā varēsiet klaiņot līdz nelabumam (jā, tīri teorētiski No More Heroes var pieskaitīt pie sandbox spēlēm). Kauju laikā vispirms būs jācīnās pret attiecīgā killera padoto masām, pēc tam pret pašu tēviņu (vai mātīti). Kaušanās, kā jau varat nojaust ir kick-ass. Diemžēl Wiimotes motion sensing tiek izmantots tikai džeku piebeigšanai. Kad nogaliniet pretinieku, no viņa izšļācas simtiem monētiņu (I love that sound..). Žēl gan, ka Eiropas versijā asiņu vietā pa gaisu lido melni pelni. Ahh... Otrā daļa - naudas pelnīšana lai piedalītos nākamajā cīņā. Pēc kārtējā bosiņa piebeigšanas spēle noseivosies un Traviss varēs brīvi pārvietoties pa Santa Destroy, kura ir viena no visneglītākajām pilsētām ever. Santa Destroy ir tukša un samērā bezjēdzīga pilsēta. Nekādas mašīnas arī zagt nevarēs, braukāt apkārt varēs tikai ar Travisa ūberkruto (un ļoti grūti vadāmo) moci. Un neliekat nekādas cerības uz pilsētas nosaukumu - neko iznīcināt nevarēs (pat sētai ar to moci cauri izbraukt nevar) izņemot apgāzt kokus. Darbi, kurus var veikt ir kokosriekstu lasīšana, atkritumu vākšana, zāles pļavšana..... Vēl var arī darīt slepkavnieciskos darbus, piemēram novākt Pizza-But priekšnieku. Vēl Santa Destroyā var doties uz drēbju, video un ieroču veikaliem. Ar to arī aprobežojas tas, ko var darīt pilsētā, jo braukāt apkārt ir vienkārši super-boring. Kad savākta attiecīgā summiņa, iemaksājam to bankomātā un dodamies slaktēt nākamo killeri.
Image

Pie spēles grafikas gan ir daudz par ko piesieties. Izcelšu gan spēles neparasto grafisko dizainu, bet pārējais viss ir samērā drausmīgs - pilsēta kādas reizes trīs labāka bija iekš GTA3 (tīri vizuāli). Wii tīri teorētiski ir spēcīgāks par PS2, bet nu no No More Heroes labu grafisko izpildījumu negaidiet.
Image

Visumā No More Heroes ir laba spēle, bet biju gaidījis ko kvalitatīvāku. Ja spēlē nēbutu tāds kick-ass action, tad tā nebūtu vērta mana pirkuma. Grafiskais izpildījums gan ir diezgan pabriesmīgs, neskatoties uz to ka tā ir Wii spēle.
Image

Plusi:

Lielisks kick-ass gameplay.
Labs sižets ar lielisku humoru.
Dažas bosu cīņas ir trakoti rēcīgas.
Neiedomājami ieroči.
Misijās vienmēr fonā skan viena un tā pati mūzika.

Mīnusi:

Vārgs grafiskais izpildījums.
Santa Destroy ir tukša pilsēta, kurā gandrīz nav nekā ko darīt.
Misijas ir samērā vienveidīgas.
Misijās vienmēr fonā skan viena un tā pati mūzika.
Eiropas versijā asins vietā lidojoši pelni.

Grafika: 6
Sižets: 9
Spēlējamība: 8
Skaņa: 9

Vērtējums: 8.0/10

Žanrs: Action
Platformas: Wii
Ražotājs: Grasshopper
Izplatītājs: Ubisoft

P.S. Sorry ja sarakstīju pilnīgu murgu, ir 2:30 naktī.... I-)
Last edited by Matiss on 06 Jūl 2008 20:24, edited 2 times in total.
User avatar
kamikamii
6. līmenis - ✧ Meistars ✧
6. līmenis - ✧ Meistars ✧
Komentāri: 395
Joined: 17 Mai 2008 16:11
Location: Liepāja

06 Jūl 2008 11:35

Labs aprakts, apsveicu! =)) spēle tiešām vienigi izskatās tāda kā neglīta, kā tu jau minēji aprakstā.
Image
User avatar
ZipinjSh
0. līmenis - |Iesācējs|
0. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 9
Joined: 25 Jūl 2008 12:52

25 Jūl 2008 15:28

tas laikam viss ir veidot killer 7 stilā cik noprotu...
Komentēt