Konsoles.lv mājas lapas jaunumi

Foruma administrācijas paziņojumi.
Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2122

29 Apr 2016 23:38

Tika veikti daži uzlabojumi konsoles.lv mājas lapā:

Tagad Top 10 rāda pilnīgi visas spēles (arī PS3 ekskluzīvās), ne tikai tās, kas ir pieejamas tikai uz Xbox 360

Tagad mājas lapā rādīsies katra jauna Foruma tēma, kas tiks konkrētajā brīdī cilāta (tai skaitā arī PlayStation 4 un Xbox One tēmas, kuras sākotnēji nebija manāmas), kā arī tēmas no "Cits" un "Galvenais" kategorijām.

Un, protams, noteikti east pamanījuši mājas lapā arī jaunas krāsas =].

Vēl ir daudz darba darāmā un uzlabojumi, kas ir jāveic, kā arī citas sarežģītas tehniskas lietas, ko laika gaitā ir plānots izdarīt.
Image
habibula
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 4254

30 Apr 2016 08:42

10 gadi konsolem, ja kas

Nesmuki labot otra tekstus
Vis
Moderators
Moderators
Komentāri: 8330

02 Mai 2016 11:45

jaunas krāsas?
mājas lapa caur Chrome un IE uz 24" monitora joprojām izskatās tik pat saspiesta un šķiba kā bija pirms tam
ValdisJ
11. līmenis - |Guru|
11. līmenis - |Guru|
Komentāri: 1683

02 Mai 2016 12:06

Štrunts par krāsām ,galvenais ka tagad ir šilte "galvenais administrātors" :D
Raksti ir palikuši tikpat šķībi un nebaudāmi kā iepriekš.
Vai tiešām ir tik grūti pārlasīt savus gara darbus un izlabot gramatiskās un stila kļūdas?
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

02 Mai 2016 13:05

Atvaino, habibula, taču šeit konsoles.lv finansiālās lietas netiks apspriestas.

@Vis, zinu, ka mājas lapa ir nepilnīga, kurā ir jāiegulda milzīgs darbs, taču pamazām labojumi notiek, un ceru, ka nākotnē īstenosies mani uzstādītie plāni.
ValdisJ wrote:Štrunts par krāsām ,galvenais ka tagad ir šilte "galvenais administrātors" :D
ValdisJ Iesaku turēt mēli aiz zobiem jeb pareizāk sakot, pievaldīt savus pirkstus, jo nu, necieņa pret kādu no konsoles.lv foruma lietotājiem netiks pieļauta.

Kas attiecas uz raksta kvalitāti, tad pagaidām esmu vienīgais, kas konsoles.lv kaut ko raksta, un personīgi daru visu iespējamo, lai raksti būtu kvalitatīvi. Taču, ja kāds arī vēlas kļūt par mājas lapas redaktoru un veidot rakstus konsoles.lv mājas lapā, tad droši rakstiem man uz PM (Private message).
Image
ValdisJ
11. līmenis - |Guru|
11. līmenis - |Guru|

02 Mai 2016 13:13

Ne es pirmais,ne pēdējais ,kas tev aizrāda par taviem rakstu darbiem!
Interesanti kādu cieņu tu ar to esi izpelnījies?
Būtu labāk pārlasījis kā savulaik Kaviārs cepa rakstus.
p.s. izlasi savu pēdējo rakstu par apzagto mašins un dažiem diskiem .
Nostājies kaktā un padomā,varbūt tev vispār nevajadzētu rakstīt? Pietiek ka krāsas pamainīji un atjaunoji 100gadīgu top 10 ,kurš sen nav aktuāls un nevienam neinteresē!
Image
brunoveberis
3. līmenis - |Iesācējs|
3. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 81

02 Mai 2016 14:14

ValdisJ un kādu cieņu tu esi izpelnījies, ka runā vairāk nekā dari?
Tas mani fascinē, ka lielākie runātāji ir mazākie darītāji un kaut kā sanāk, ka vienmēr visu zina labāk par to kā citiem darīt un nedarīt.

I mean.. ir vismaz kāds, kurš dara un bīda lietas. Neviens vienā dienā nekļūst par rakstnieku un neviens nedēļā nekļūst par web dizaineri. Bet par gudru runātāju visi kļūst uzreiz. Tā nav baigā prasme ar kuru zīmēties.

Būtu reālus ieteikumus devis vismaz. Bet bieži izrādās, ka arī gudrākajiem runātājiem tādu trūkst.
Image
ValdisJ
11. līmenis - |Guru|
11. līmenis - |Guru|

02 Mai 2016 15:27

Kā mani fascinē šitie advokāti! :D Par kādu nedēļu tu te pļurksti? Shekns te jau gandrīz desmit gadus sēž (atšķirībā no tevis) un tā ari sakarīgu teikumu nav iemācījies salikt.
Talants vai nu ir vai arī viņa nav! Gribu redzēt kurš darba devējs tevi turēs tikai tāpēc katu kaut ko dari,bet dari to slikti. Bet tas jau nekas ,galvenais ka labs cilvēks ! :D
Image
EuGarais
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 3729

02 Mai 2016 15:30

Izstāstiet man, priekš kam tā galvenā lapa ir vispār vajadzīga? Spēļu apskati teksta formā, tā takš ir aizvēsture. Tagad pat dziļākajos laukos internets pavelk HD youtubes geimplejus/apskatus. Paskatās tos, palasa ko citi saka forumā - viss! Nafig tas sen vairs nav vajadzīgs, lasīt kaut kādus palagus.
Sken, tikai nesāc raudāt, zinu tu mums tāds jūtīgs esi, bet es piebiedrojos pie tiem kuri labāk nedara, nekā dara darīšanas pēc un pēc tam sit sev uz pleca, bet es taču kaut ko daru!
Exique
3. līmenis - |Iesācējs|
3. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 90

02 Mai 2016 16:17

Varu derēt, ka kādi 90% no cilvēkiem, kas apmeklē k.lv pašu mājas lapu izmanto tikai, lai varētu nokļūt uz forumu. Lielākai daļai forums ir vienkārši bookmark'ots. Hell, pieļauju, ka dažs labs pat ir aizmirsis kā pati mājas lapa izskatījās.

Neredzu jēgu censties uzturēt kaut ko tamlīdzīgu, ja cilvēki nav ieinteresēti to lietot. Es, piemēram, būtu priecīgāks, ja konsoles.lv pa tiešo direct'otu uz forumu.
brunoveberis
3. līmenis - |Iesācējs|
3. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 81

02 Mai 2016 16:17

Nevajag atšķirības meklēt :D
Es te dzīvojos jau ap to laiku ja ne pat pirms tu te biji. Konts cits, bet tas šeit ir mazsvarīgi.
Par talantu nepiekrītu... gandrīz jebkuru talantu var izkopt. Ir izņēmumi, protams. Dziedāt visus nevar piedabūt un visi nebūs Messi un Ronaldo.

Piekrītu EuGarais par video formātu un daļēji par mājas lapu, jo tai ir nepieciešams nopietns overhaul, lai tai būtu kāds mērķis un lai tā spētu atbildēt uz jautājumiem. Kāpēc es te esmu un kāds man labums no tā, ka esmu te ienācis?
Man vispār bija doma, ka mājas lapu varētu pārvērst par sava veida interneta veikalu, kuru papildina forums. Bet te ir jārunā ar JānisG un tas ir projekts, kurš ir jāizrunā sēžot pie galda.

+ Par postiem runājot varētu kā IGN taisa Daily video, bet te varētu taisīt weekly. Kur iekļauj ne tikai ziņas par spēlēm, konsolēm, bet arī dažādas interesantas lietas, kas norisinājušās forumā.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

03 Jūl 2016 13:08

Informācija par konsoles.lv mājas lapu: http://konsoles.lv/2016/07/03/uztraukum ... ta/#more-8" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
okie
6. līmenis - |Lietpratis|
Komentāri: 446

14 Jūl 2016 09:30

prieks ka notiek uzlabojumi un attiistaas shii vieta, bet lapas saakumaa tas saraksts ar jaunaakajiem postiem ieksh foruma bija ljoti noderiigs. Viegli maniit kas naacis klaat un kur kas jauns... shobriid ejot caur forumu tas vairs nemaz nav tik eerti un jaasaka ka pati veelme apmekleet ir samazinaajusies deelj taa...

taapeec ja vareetu to sarakstu dabuut atpkalj pirmajaa lapaa buutu elliigi jauki :)
Image
EuGarais
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

14 Jūl 2016 10:26

Tu vienkārši nemāki forumu! :)

Forumam ir sadaļa ''skatīt jaunos ziņojumus''. Izveido grāmatzīmi šai vietai un nāc šeit izmantojot šo linku. Redzēsi kas nācis klāt un kas jauns, nebūs jasarežģī vienkāršas lietas - jāmokās ar lapu.
okie
Komentāri: 446

14 Jūl 2016 19:49

Image
Image
EuGarais
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

14 Jūl 2016 20:31

Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

17 Jūl 2016 20:31

okie wrote:prieks ka notiek uzlabojumi un attiistaas shii vieta
Tas ir tikai sākums :) Okie, neuztraucies, saraksts ar jaunākajām foruma tēmām mājas lapā atgriezīsies, un es domāju, ka jau tuvākajā laikā. Patlaban esmu aizņemts ar citām lietām, kas tuvojas finiša taisnei.

Man, atklāti sakot, arī tas saraksts patika un atviegloja apmeklēt foruma tēmas, tā kā viss būs kārtībā ;). Kā saka: "labs nāk ar gaidīšanu".
Image
habibula
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 4254

22 Jan 2017 21:03

Kas pie profila ir - pārbaude:21 ???
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

04 Aug 2017 23:18

habibula wrote:
22 Jan 2017 21:03
Kas pie profila ir - pārbaude:21 ???
Habibula, ir izlabots :).
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

16 Okt 2017 23:55

Neliels jauninājums par ko aizmirsu painformēt :): Konsoles.lv mājas lapā jau dažas dienas rakstos ir iespējams Tev, lasītāj, izrādīt savu reakciju - līdzīgi kā Facebook, nospiežot Patīk, Pārsteigts, Noskumis, Dusmīgs un tā tālāk. Pēc tam programma piedāvā iespēju Dalīties ar rakstu caur Facebook, Twitter, E-pastu un pat WhatsApp (ar mobilo telefonu). Variet paši uzmest aci un iemēģināt šo jauno fīču.

Šī opcija ir domāta, lai Jūs kļūtu nedaudz aktīvāki un atstātu aiz sevis vēstījumu, kādas sajūtas atstāja izlasītais raksts. Tas ir arī lielisks veids, kā Jūs varat izrādīt interesi un atbalstu tajā, kas notiek rakstu sadaļā. Jo vairāk reakcijas, jo vairāk tas mani motivēs turpināt iesākto, zinot, ka lasītājiem tas interesē. Tas pagaidām arī viss!
Image
Komentēt