Latvijas PS Vita / PSP spēlētāju saraksts [6]

Viss par PS Vita / PSP.
Komentēt
kaspars98
0. līmenis - Iesācējs
0. līmenis - Iesācējs
Komentāri: 7

Latvijas PS Vita / PSP spēlētāju saraksts [6]

Post by kaspars98 » 02 Jūl 2014 13:42

Tādat sveiki kā jau noprotat šī tēma ir domāta tiem kam ir PS VITA konsole.
Es šo tēmu izveidoju tādēļ lai PS VITA īpašnieki varētu likt savus PSN nosaukums lai varētu kopaā spēlēt kādu spēli.

Mans PSN -kaspars98.
1.Ja kāds vēlas mani uzaicināt tad lūdzu rakstiet uzaicinājuma tekstā kaut ko Latviski,jo man negribas spēlēt spēles kopā ar kaut kādiem Amerikāņiem.
2.Apstiprinu tikai PS VITA īpašniekus.

Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 1488

Re: Latvijas PS Vita / PSP spēlētāju saraksts

Post by Skhen » 21 Jūn 2016 21:28

Lūdzam atsaukties visus Konsoles.lv (K.lv) foruma biedrus, kuriem ir PS Vita vai PSP konsole, lai mēs varētu pievienot Tava PSN niku Latvijas PS Vita / PSP spēlētāja sarakstam. Tas veicinātu mūsu biedru savstarpēju atpazīstamību PS Vita / PSP pasaulē. Paldies!

Latvija nav liela valsts, tomēr tas nenozīmē, ka pie mums nevar atrast PS Vita vai PSP lietotājus, kuri izmanto Playstation Network (PSN) pakalpojumu, tāpēc radās doma radīt vietu, kur varēs atrast citus Latvijas PS Vita / PSP spēlētājus.

Tātad, ja Tu esi aizrāvies ar PS Vita / PSP, Tev ir pieslēgts PSN un Tu vēlies, lai par Tavu esamību šajā geimeru sabiedrībā zinātu ne tikai tuvākie draugi un paziņas, bet arī iespējamie cīņu biedri un pretinieki no Latvijas, tad publicē tepat zemāk savu PSN niku vai izmantojot psnprofiles.com, izveido sava PSN profila kartiņu (iekļaujot iespēju aplūkot informāciju par trofejām, mīļākās spēles nosaukumu, garastāvokli), un ievieto tās BB Code tipa kodu, izmantojot atbildes veidošanas funkciju "Code".

Visi, kas vēlas ņemt dalību šajā pasākumā, rakstiet te pat forumā, norādot savu PSN lietotājvārdu.

Neaizmirsti par šo sarakstu pastāstīt saviem draugiem un paziņām, kas lieto PS Vita / PSP kabatas konsoles

Image

Image

Image

Image

Image

Image

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image

Conser
Jauniņais
Jauniņais
Komentāri: 1

Re: Latvijas PS Vita / PSP spēlētāju saraksts [6]

Post by Conser » 31 Mar 2017 12:03

Hey! Vai kāds vispār šobrīd spēlē PS vita un PSP? Tāda sajūta, ka vairākus gadus neesmu redzējis nevienu ar šiem aparātiem.

Notkiller
3. līmenis - Iesācējs
3. līmenis - Iesācējs
Komentāri: 93

Re: Latvijas PS Vita / PSP spēlētāju saraksts [6]

Post by Notkiller » 31 Mar 2017 12:35

Es spēlēju PS vitu regulāri, vairākas reizes nedēļā. Es 5 dienas nedēļā neesmu mājās tāpēc izmantoju PS vita, lai spēlētu spēles ārpus mājām.
Image

Komentēt

Tiešsaistē

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest