Problēmas ar Shopto.net

Par visu pārējo, ievērojot Noteikumos pieļauto.
Komentēt
Laurich
0. līmenis - |Iesācējs|
0. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 23

05 Dec 2013 15:58

Lieta sekojoša - kādus divus mēnešus atpakaļ pre-ordered divas spēles uz ps4. Viss kā parasti - novilka naudu, atsūtīja rēķinu. Gaidīju, kad saņemšu sūtījumu, bet tieši dienu pirms Ps4 iznākšanas 28.novembrī, man e-pastā atnāk info, ka vajag atjaunināt kredītkartes detaļas. Ievadu visu vajadzīgo info, spiežu enter un parādāš šāda ziņa - The Vendor Rule Bases disallow this card range!
Jautāju viņiem ko tas nozīmē un kāpēc tā, bet viņi atbildi nekādu nesniedza, vnk atgrieza summu par abām pasūtītajām spēlēm. Bet lieta tāda, ka summa netika atgriezta uz kartes, bet gan uz mana shopto.net accounta, respektīvi zem mana acounta rādās balance 1*** gbp
Jautājums būtu tāds, varbūt kāds no Jums zin, kā atgūt naudu vai ko darīt, lai iztērētu esošo summu jaunu spēļu pasūtīšanai, jo jaunu kredītkarti arī neļauj piereģistrēt.

Paldies!
Image
raivix95
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 218

05 Dec 2013 17:26

Pērkot spēli, taču var atzīmēt, lai naudu novelk no uzkrātās bilances nevis no kartes.
Laurich
0. līmenis - |Iesācējs|
0. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 23

05 Dec 2013 19:09

Aizmirsu piebilst.. Lai vsp varētu pasūtīt kādu spēli, ir jābūt reģistrētai kaut kādai kredītkartei, bet redz ir tā, ka man neļauj to pat izdarīt. Un shopto.net pats arī nekādu atbildi nesniedz kāpēc man tas errors tur lec. Zvanīju viņiem šodien arī, 10min nogaidīju, un tā arī mani nesavienoja ar operatoru.
Image
jNx
12. līmenis - ☆VETERĀNS☆
12. līmenis - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1376

08 Sep 2014 15:13

kā jum ir ar šopto piegādēm?

man pēdējā laikā kaut kā ne visai, GT6 neatnāca vispār, tagat izsūtija velreiz, bet jau nedēļu nav piegādāts, agrāk kaut kā bija ātrāk

vel nhl15 preorderēju priekš PS4 un X360, cerības ir ļoti mazas ka saņemšu 5dien... :-w
Image
Komentēt