Meitene lūdz mūsu palīdzību

Izsaki savas domas un viedokli par "Konsoles.lv aptauja" uzdoto jautājumu.
Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 3003

03 Apr 2019 09:53

Sveiki, biedri!

Meitene vārdā Kristiāna veido aptauju par "masīvo daudzspēlētāju tiešsaistes lomu spēlēm" priekš sava augstskolas bakalaura noslēguma darba. Tiesa, aptauja aizņems aptuveni 20 minūtes laika, bet es domāju, ka mēs varam viņai palīdzēt un padarīt viņai dienu labāku. Tādēļ es aicinu tev meitenei izpalīdzēt un aizpildīt aptauju šeit -> https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... guGOSNQKTg

Būšu pateicīgs, vēl jo vairāk Kristiāna būs pateicīgāka :).
Image
dixon
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
Komentāri: 84

03 Apr 2019 10:27

Un puišeļi, kā tādi paklausīgi sunīši skries un pildīs aptauju, jo to vajag kādai meitenei...

Būtu normāli uzrakstījis, vai palūdzis viņai reģistrēties un pajautāt pašai.
Pēc tēmas spriežot viņai būtu jātrenējas pajautāt nepazīstamiem cilvēkiem jautājumi....

Edit:
Aptauju aizpildīju, bet diemžēl nebiju īstā auditorija... Jo visa pirmā daļa ar jautājumiem ir tādām personām kuri spēlē šāda tipa spēles ( jautājumi kāpēc Tu spēlē.... )
Un beigās, kā šo spēļu neatbalstītājs es pēkšņi tajās spēles pavadu līdz 5h nedēļā.
Bet priekš fona, gan jau manas atbildes derēs.
Image
SkillBillies
Moderators
Moderators
Komentāri: 1237

03 Apr 2019 10:51

Aizpildīju.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

03 Apr 2019 11:19

dixon, bet kā gan citādi, meitenēm taču jāpalīdz, un man sagādā grūtības daiļā dzimuma pārtāvēm atteikt :D :D. Turklāt, katru dienu forumā tādas lietas nenotiek.

Bet forši, ka aizpildīji aptauju. Paldies arī SkillBillies un visiem pārējiem, jo kā nekā kādam palīdzēt tas ir vienreizēji un super! :).
Image
jaunais
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂
Komentāri: 999

03 Apr 2019 14:38

Tā lūgšana pēc palīdzības ir nedaudz dīvaina, bet labi, tas tā, mazums, cilvēki ir dažādi.
Bet tie jautājumi - vientulība, agresija, satraukuma/baiļu sajūta, aizmirsties, operas un baleta cienītājs, žurnālu pazinējs, netradicionālā orientācija draugos, utt...
Tieši jautājumi par spēlēm, tas tikai sākumā, sajūta tāda, lai novērstu un pēc tam 95% no visa pārējā jau uz pavisam citu pusi novirzās.
Pēc kaut kāda psihaloģiskā testa izklausās. :D
Tie, kas to aptauju izpildija, jums neliekās nedaudz dīvaini tie jautājumi? :D
battlingfox
0. līmenis - |Iesācējs|
0. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 5

03 Apr 2019 15:03

jaunais wrote:
Pildot, radās aizdomas, ka testu sastādījis ir ments, kurš mēģina pārbaudīt vai nemelo (spriežot pēc tā kā jautājumi atkārtojās un pārklājās mirkļiem) :D
jaunais
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂

03 Apr 2019 15:07

battlingfox wrote:
03 Apr 2019 15:03
jaunais wrote:
Pildot, radās aizdomas, ka testu sastādījis ir ments, kurš mēģina pārbaudīt vai nemelo (spriežot pēc tā kā jautājumi atkārtojās un pārklājās mirkļiem) :D
Par mentu, to arī gribēju peminēt, bet noklusēju...
Varbūt es kaut ko nesaprotu, vai palaidu garām, bet tas sākums par spēlēm, tas tiešām izskatās tā, lai novērstu uzmanību.
SkillBillies
Moderators
Moderators

03 Apr 2019 15:20

Aptaujas ievadā minēts, ka meitene studē psiholoģiju, līdz ar to arī tādi jautājumi.
Image
jaunais
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂

03 Apr 2019 15:24

Par to psihaloģiju, to es palaidu garām, tāpēc arī aizdomas radās par psihaloģisko testu.
SkillBillies
Moderators
Moderators

03 Apr 2019 15:55

"Sveicināti! Es esmu Latvijas universitātes psiholoģijas 3.kursa studente Kristiāna Zarovska. Sava bakalaura darba ietvaros veicu pētījumu par masīvo daudzspēlētāju tiešsaistes lomu spēļu (MDSTLS) spēlētāju motivācijas saistību ar personības iezīmēm."

Piekrītu, ka daži jautājumi pirmajā brīdī šķita dīvaini, bet gan jau meitene ir izdomājusi, kā to visu savilks kopā. Lai izdodas, katrā ziņā.
Image
RR04
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
Komentāri: 35

03 Apr 2019 16:18

Aptauju aizpildīju, bet nākamreiz pieraksti vēl pāris reizes, ka MEITENEI vajag, jo visi kā nogribējušies suneļi ar putām uz lūpām skries aizpildīt. ;)
dixon

03 Apr 2019 16:34

Tā jau tas ir Oskar! Es nevaru atteikt skaistām būtnēm, bet...

Tur jau tā lieta, ka Tēma ir diezgan šaura un dažu indivīdu atbildes, mani ieskaitot, mazliet to korelāciju starp pirmo un otro daļu sačakarēs...
Pēc visa spriežot, psiholoģijas studentei pašai bija jāspēj uzrunāt publika, lai viņas anketas aizpildītu tie, kuri šīs spēles spēlē. šobrīd, sanāca tā ka to aizpildīja arī tie kuri nespēlē... Visu to varēja atrisināt pievienojot sākuma jautājumu vai Jūs spēlējat šāda tipa speled.. Un attiecīgi no atbildes pārslēgtos uz nākamajiem jautājumiem - vienā gadījumā uz Spēlētāju ieradumiem, bet otrā uz cilvēka psiholoģisko raksturojumu, kā rezultātā viņa būtu varējusi pētījuma daļā arī salīdzināt datorspēļu cienītāju psiholoģisko raksturojumu starp tiem kuri nespēlē šīs spēles un tiem kuri bija īstā šī pētījuma auditorija...

Tādas nu ir manas pārdomas...
Pēc jautājumiem jau brīžam pavīdēja tāda doma, ka tiek meklēta sakritība starp mazu pašvērtējumu un šo spēļu auditoriju...
Image
jaunais
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂

03 Apr 2019 18:57

Skhen, Tev būs uzdevums. :)) Ja mēs nākam pretīm meitenei caur Tevi, tad mēs gribētu studijā saņemt aptaujas rezultātus... Noorganizēsi??? :D
Biedri, kurš tam piekrīt? :D
Dots pret dotu.
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

04 Apr 2019 12:19

Atklāti sakot, es negaidīju šādu veida reakciju, kā arī lūgšana asociēsies ar "tādu veida lūgšanu".

Protams, visi, tai skaitā es, esam aizspriedumaini. Bet nedomāju, ka mums vajadzētu tiesāt meitenes aptauju, jo tāds nebija to nolūks, bet gan palīdzēt. Mēs varam diskutēt un tā tālāk, taču, meitene pati zina ko dara un ko iesākt ar šīm atbildēm, pat ja mums tas šķiet dīvaini un nepareizi. Kā man savulaik teica pasniedzējs Morkāns "dzīvē nav pareizi un nepareizi," tikai mūsu interpretācija.
Image
jaunais
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂

04 Apr 2019 12:50

Skhen un kā ar testa reuzūltātiem, es arī tos varu palūgt???????????????????????
Ja jau piedalamies, tad jau normāli tas būtu, ka mēs varam uzzināt, kur mēs piedalījamies, kas no tā sanāk... Jo, domāju ka no testa dalībniekiem, nevienam līdz galam nav skaidrs, kamā savu dalību viņi veica.
Vai tas tomēr tiks ignorēts????????????????
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

04 Apr 2019 14:39

Domāju, ka tas nav nepieciešams. Dažkārt, lai palīdzētu, nenozīmē, ka otram kas pretim jādod. Turklāt, jaunais, neviens jau nelika kādam šo aptauju pildīt, bet es aicināju to darīt, lai meitenei izpalīdzētu, proti, tas ir aiz katra pašas brīvas izvēles to darīt vai nē. Aptauja ir taču anonīma. Ja tev ļoti interesē rezultāti, tad droši, sazinies ar viņu un palūdz.
Image
jaunais
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂

04 Apr 2019 16:07

Protams, tas nav nepieciešams... Gribēju tikai zināt, kāda būs atbilde uz manu lūgumu.
RR04
Komentāri: 35

04 Apr 2019 17:11

jaunais wrote:
04 Apr 2019 16:07
Protams, tas nav nepieciešams... Gribēju tikai zināt, kāda būs atbilde uz manu lūgumu.
No offense, bet ja tu būtu meitene, tad noteikti tev teiktu, ka sazīmēs tos aptaujas rezultātus ;)
dixon

04 Apr 2019 18:14

Skhen wrote:
04 Apr 2019 12:19

Protams, visi, tai skaitā es, esam aizspriedumaini. Bet nedomāju, ka mums vajadzētu tiesāt meitenes aptauju, jo tāds nebija to nolūks, bet gan palīdzēt. Mēs varam diskutēt un tā tālāk, taču, meitene pati zina ko dara un ko iesākt ar šīm atbildēm, pat ja mums tas šķiet dīvaini un nepareizi.
Protams, ka viņa zinās ko ar tām iesāks... Bet cik korekti tas būs viņas pētījumam? Šeit būs jāsaka ka pats biju vainīgs, ka iesāku pildīt aptauju, kaut sākumā bija minēts: (Sava bakalaura darba ietvaros veicu pētījumu par masīvo daudzspēlētāju tiešsaistes lomu spēļu (MDSTLS) spēlētāju motivācijas saistību ar personības iezīmēm). Bet es kā tāds nepraša sākumā neiebraucu.

Derētu uztaisīt forumā aptauju... Cik no Jums aizpildīja šo aptauju?
Un cik no šiem konsoles biedriem regulāri spēlē šāda tipa spēles kaut 1x divās nedēļās?
Image
Komentēt