Vai atbalsti Sony un Microsoft plānus jau tuvākajā nākotnē..

Izsaki savas domas un viedokli par "Konsoles.lv aptauja" uzdoto jautājumu.
Komentēt

Vai atbalsti Sony un Microsoft plānus ieviest jau tuvākajā nākotnē jaudīgākas konsoles?

Jā, jo tas nodrošinās 4K kvalitāti
3
19%
Konsolēm vispār vajadzētu samazināt dzīves ciklu
1
6%
Nē, tā ir vienkārša naudas izspiešana
12
75%

Total votes: 16
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2045

10 Mai 2016 10:11

Vai atbalsti Sony un Microsoft plānus jau tuvākajā laikā ieviest jaudīgākas konsoles?

Nolēmu izveidot kādu aptaujas jautājumu, jo kādu laiku atpakaļ izteikti pa internetu klīda baumas par nākamo PlayStation versiju, kas it kā saucas PlayStation 4.5, PlayStation 4K un PlayStation NEO, kā arī Microsoft pārstāvji ir teikuši, ka viņi arī varētu izlaist jaudīgāku Xbox One versiju, kuru visai iespējams arī atklās šī gada E3, kas notiks jūnijā.

Taču kāds ir Jūsu viedoklis par šo visu? Vai tas tiešām ir vajadzīgs? Cik daudziem cilvēkiem tad vispār ir 4K televizori, ja baumo, ka uzlabotās konsoles atbalstīs šo izšķirtspēju. Un kā tas ietekmēs konsoles būtību? Izsaki savu viedokli.

Mans viedoklis: Manuprāt, tas ir veids, kā vairāk nopelnīt un pielāgoties attiecīgajam laikam, lai konsoles nodrošinātu esošo kvalitāti, vienlaikus pagarinot tā mūžu. Ja atskatāmies uz iepriekšējo konsoļu paaudzi, tad 7 gadi bija par daudz. Vairākās spēlēs bija novērojami tehniski ierobežojumi, piemēram - BF3 konsolisti varēja baudīt tikai 24 spēlētājus daudzspēlētāja režīmā, kadru skaitu kritums, pat ja GTA V pārsteidza spēlētājus ar savu apjomīgo saturu un sarežģīto tehniku - PS3 un Xbox 360 reāli knapi tos pavilka, ka pat pēdējos GTA Onine atjauninājumus nevarēja iekļaut, neriskējot ar spēles produktivitāti, utt.

Vienīgais, kas mani tajā visā satrauc ir: vai tas neatdalīs uzlabotās konsoles no vecajām ar kaut kādām iespējām, liekot cilvēkiem iegādāties jaunākās konsoles versijas, kā arī - vai konsoles neaizņemsies PC tradīciju, kas teju vai ik gadu maina savus dzelžus.
Image
gunars1987
2. līmenis - |Iesācējs|
2. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 57

10 Mai 2016 11:30

Vismaz man tā liekas sony ar microsoft sāk bez maz apple pēdas iet kad izlaiž iphone 6 un pēc laika iphone 6s izlaiž...Protams viss tiek darīts peļņas nolūkos...Ja tev nav konsule tad protams cilvēks labāk izvēlēsies 4.5 konsuli(būs jau fani kas pirks jauno 4.5 playstation)es labāk tad sagaidīšu ps5 vai velns viņu zin kā sauks nekā tagad(kad iznāks)pirkt to 4.5 +vēl jauns tv jāpērk.Tas ir mans viedoklis.
brunoveberis
3. līmenis - |Iesācējs|
3. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 81

10 Mai 2016 11:38

Viens LV geimeru community jau izzīmējās, ka viņam 4k televizors atnācis :D
Tad ir cilvēki, kas gatavojas laikam.

Protams no televizora neateiktos, bet lai pirktu jauno konsoli + televizoru.. Guess not.
Image
habibula
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 4254

10 Mai 2016 23:20

Lets 4k 40collu TV maksa biku pari 400 eur. Uztraukuamam nav pamata. Par konsoli - vecmamma teica, ka driz bus PS7
okie
6. līmenis - |Lietpratis|
6. līmenis - |Lietpratis|
Komentāri: 446

11 Mai 2016 09:51

nu tas laikam atkariigs no taa vai tev ir 4k tv vai nee :D

skaoties ka man ir tad nu es itin nemaz nesuudzeetos pa 4k atbalstu.
No vienas puses ir taa ka vinjsh jau shobriid atbalsta 4k upscale no 1080, bet nu probleema tanii ka nav tik daudz speeles kas buutu 1080 taapeec nedaudz zuud taa jeega.

visaa visumaa protams izspiezhana ir jo nezinu vai ir jeega tagad jau taisiit jaunu. Vareetu savu veco iemaniit pret jaunu ( protams bik piemaksaajot ) es buutu pirmais rindaa :D
Image
Komentēt