Vai Jūs vēlaties, ka forumā iekļauj 'Konsoles blogus'?

Izsaki savas domas un viedokli par "Konsoles.lv aptauja" uzdoto jautājumu.
Komentēt

Vai Jūs vēlaties, ka forumā iekļauj 'Konsoles blogus'?

12
80%
3
20%

Total votes: 15
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2910

22 Sep 2017 11:33

Sveiki, biedri! :)

Es jau kādu labu laiku prātoju par foruma emuāra (bloga) izveidi, proti, kur paši konsoles lietotāji var rakstīt savus spēļus apskatus, atsauksmes, sajūtas, pārdomas par spēli. Bet vispirms rodas jautājums, vai ir jēga vispār ko tādu radīt. Tādēļ vēlos Tev pavaicāt, vai Tu vēlies ko tādu ieraudzīt forumā, un vai Tev būs vēlme tajā ko rakstīt?
Image
SkillBillies
Moderators
Moderators
Komentāri: 1211

22 Sep 2017 14:03

Man jau šķiet, ka pilnībā pietiek ar to, ka konkrētās spēles topikā var paust savus iespaidus, komentārus un to visu apspriest. Arī spēles apskatu var publicēt spēlei veltītajā topikā, tur var arī bildes un video pievienot utt. Vai vajag tam vēl atsevišķu vietu?
Image
Rezidents
1. līmenis - |Iesācējs|
1. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 38

22 Sep 2017 14:20

Nu ideja jau neslikti, tik cik būs tādu aktīvistu kas kaut ko darīs.😊 Var jau pamēģināt, man ir daži labi brīži uzfilmēti uz konsoles no dažām spēlēm.😊
Image
treneris
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
Komentāri: 190

22 Sep 2017 14:53

Pietiek taču ar sadaļu- Spēle, kuru pēdējo izgāji, kur apm. 3 teikumos pateikt svarīgāko. Tāds speciāls blogs prasīs diezgan daudz laika. Jā, turklāt katras spēles topikā daudz ko var piebilst.
Treneris
jaunais
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂
Komentāri: 950

22 Sep 2017 15:07

Es atbalstu...
Es noteikti,ka veiktu,kadu sev tikamai spelei,speles aprakstu...
SkillBillies
Moderators
Moderators
Komentāri: 1211

22 Sep 2017 15:17

Īsti neredzu problēmu, kāpēc šādu aprakstu nevar publicēt konkrētās spēles topikā. Ok, vienīgā problēma varētu būt iespēja, ka pazudīs starp daudziem komentāriem, ja tādi būs. Bet tādā blogā tomēr gribētos redzēt sakarīgus un glīti noformētus aprakstus un viedokļus, nevis kaut ko, kas katram ienāk prātā (vai bloga devums būs lielāks par tā kontrolē/uzturēšanā ieguldīto darbu?).
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2910

22 Sep 2017 15:28

SkillBillies wrote:
22 Sep 2017 14:03
Man jau šķiet, ka pilnībā pietiek ar to, ka konkrētās spēles topikā var paust savus iespaidus, komentārus un to visu apspriest. Arī spēles apskatu var publicēt spēlei veltītajā topikā, tur var arī bildes un video pievienot utt. Vai vajag tam vēl atsevišķu vietu?
Taisnība, taču runa vairāk būtu par apskatu veidošanu, proti, 'Multiplatformas spēles' sadaļā cilvēki publicē video, bildes, jaunākās ziņas par spēli utt, taču brīžiem pamanās arī kāds, kas uzraksta teju vai cienīgu spēles apskatu. Piemēram, Ekinga radītais ieskats par Uncharted 4 (viewtopic.php?f=82&t=14170&start=40) - cilvēki turpina šajā topikā komentēt un tas darbs pazūd starp vairākām lappusēm, tādējādi tas darbs kļūst nepamanāms.

Bet ja tam atveltītu speciālu vietu, kur tam attiecīgi tiek veidots temats (piemēram, Apskats: Destiny 2), kuru veido paši konsoles.lv biedri - rakstam būtu lielāka vērtība un citiem interese uzzināt cita apkopotu uzskatu kopumu par kādu spēli. Citiem vārdiem sakot, šī būtu opcija cilvēkiem, kuri arī vēlas radīt spēļu apskatus, ieskatus, pirmskatus, viss kas saistīts ar videospēļu industriju saturīgā, apkopotā, kvalitatīvā (cik nu viņa spēkā) rakstā, un šos kvalitatīvos darbus ar autora atļauju varētu pat publicēt konsoles.lv mājas lapā.
treneris wrote:
22 Sep 2017 14:53
Tāds speciāls blogs prasīs diezgan daudz laika.
Ikviens darbs prasa laiku, tas gan, bet ir arī radoši un aktīvi cilvēki, kuriem tas nav šķērslis. Lai nu kā aptaujā tagad 4 ir nobalsojuši par un 2 pret. Viss šis pasākums ir atkarīgs no Jūsu intereses un atsaucības :).
Image
Komentēt