Ko Tu vēlies ieraudzīt forumā?

Izsaki savas domas un viedokli par "Konsoles.lv aptauja" uzdoto jautājumu.
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4697
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

04 Mar 2018 13:13

Sveiks, biedr! Kādu laiciņu neesmu Tevi traucējis :D. Lai nu kā, tuvākajā laikā forumā plānoju ieviest jauninājumus, lai mums liktu nedaudz būt aktīvākiem un forumu izmantošanu padarītu vēl interesantāku. Tādēļ, pirms to dara, vēlos ar Tevi apvaicāties - ko Tu vēlies ieraudzīt forumā? Kādas aktivitātes iekļaut? Saki droši savas idejas, vienalga kādas. Galvenais neklusē, neviens nesmiesies un nenosodīs :). Droši saki savas idejas līdz 26. martam, kad arī pavisam drīz ir Lieldienas. Ceru uz atsaucību!
Image
kamikadzemk
46. līm. - ✱ Eksperts ✱
46. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 469
Joined: 27 Dec 2009 17:57

04 Mar 2018 18:38

Man patiktu, ja būtu vieta kur būtu apkopoti aktuālo spēlu iznākšanas datumi. Vai pat kalendārs kurā varētu apkopot svarīgāko, kas notiks konsoļu pasaulē, piemēram, spēļu iznākšanas datumi, E3 un citu aktuālu pasākumu datumi. Es gan nezinu cik tas ir reāli ko tādu šeit pievienot.
Dundukss
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 583
Joined: 21 Jūn 2017 01:01

04 Mar 2018 21:28

Forums ir ļoti labs.
Izmantoju gan porkt pārdot sadaļu, gan arī smelties informāciju par spēlēm, kuras gribētos paprovēt.
Protams priecātos ja būtu vairāk apskatu.
Pats neesmu rakstnieks, bet cenšos teikumu vai divus piedrukāt spēles kuras izietas sadaļā pēc tam, kad spēle izieta vai pārdošanas sadaļā + liels prieks par bm sadaļu ar saldiem piedāvājumiem foruma biedriem un iespēju dabūt spēles relīzes dienā.
Vēl bija labs topiks, kur biedri izteicās par saviem youtube informācijas kanāliem - to ieteiktu ielikt kā sticky, arī pateicoties tiem esmu pāris papildu kanāliem pieteicies.
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1578
Joined: 30 Okt 2015 14:37

04 Mar 2018 22:31

Es personīgi vēlētos publisko čatu,bet šī doma jau agrāk bij izskanējusi un tika norakta īsti pat nesākoties... Nesaprotu īsti kāpēc,jo ir gana daudz forumi ar čata sadaļu un tas strādā.
Protams,saprotu ari to,ka būs tādi,kas gribēs tur izgāst savu žulti,bet tāpēc ir administrācija un moderātori kuri seko tam līdzi. (Ja negrib pie tā strādāt,vai kādu citu iemeslu dēl nevar tam tik daudz uzmanību pievērst,kas tur notiek,tad jau tā ir cita runa)

Pa lielam,mani forums apmierina. Nekas tāds,ko vēlētos redzēt izmaiņās,uz sitiena galvā vairs nenāk.
Gribētos aktīvāku tautu,lai tiek veidotas plašākas diskusijas par spēlēm,lai cilvēki iesaistās sarunās vairāk,bet nu,tas nav administrācijas spēkos...
Dundukss
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 583
Joined: 21 Jūn 2017 01:01

04 Mar 2018 23:17

jaunais wrote:
04 Mar 2018 22:31
Es personīgi vēlētos publisko čatu,bet šī doma jau agrāk bij izskanējusi un tika norakta īsti pat nesākoties... Nesaprotu īsti kāpēc,jo ir gana daudz forumi ar čata sadaļu un tas strādā.
Protams,saprotu ari to,ka būs tādi,kas gribēs tur izgāst savu žulti,bet tāpēc ir administrācija un moderātori kuri seko tam līdzi. (Ja negrib pie tā strādāt,vai kādu citu iemeslu dēl nevar tam tik daudz uzmanību pievērst,kas tur notiek,tad jau tā ir cita runa)

Pa lielam,mani forums apmierina. Nekas tāds,ko vēlētos redzēt izmaiņās,uz sitiena galvā vairs nenāk.
Gribētos aktīvāku tautu,lai tiek veidotas plašākas diskusijas par spēlēm,lai cilvēki iesaistās sarunās vairāk,bet nu,tas nav administrācijas spēkos...
+1 aktīvākai tautai;
Varētu pielikt pārdot sadaļā, ka vismaz neliela pārdoma par spēli, kuru pārdod ir jāiekļauj kā daļa sludinājuma.
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1578
Joined: 30 Okt 2015 14:37

05 Mar 2018 00:37

Par čata sadaļu vēl gribētu piebilst.
Manā skatījumā forums ir diezgan kluss...
Sadaļa pirkt/pārdot tur cilvēks ienāk,nopērk/pārdod un aiziet - tas forumu nepadara aktīvu bet ērtu.
Atsevišķi topiki spēlēm,tas ir ērti,kur visus trailerus var atrast vienā vietā,bet arī tas nepadara forumu aktīvu.
Atsevišķas sadaļas ar smieklīgiem video,datoru muzejiem utt ari tur cilvēki tikai paskatās,bet ne uztur aktivitāti.
Topiks BM veikalam,arī tas lietotājam ir ērti - sazinās par kādu konkrētu preci/cenu un atkal iet tālāk,bet arī tas forumu nepadara aktīvu,bet ērtu.

Manā skatījumā forums ir ērts,bet ne aktīvs.
Lai būtu tas aktīvs,tad kaut kādā veidā foruma lietotāji ir jāapvieno un čata sadaļa iespējams ka to varētu paveikt.
User avatar
SkillBillies
Moderators
Moderators
Komentāri: 1239
Joined: 28 Nov 2011 15:06
Location: Rīga

05 Mar 2018 09:32

Ja cilvēks nav spējīgs uzrakstīt saturīgu komentāru konkrētās spēles postā, vai ir nepieciešami viņa ieraksti čatā?
Te viss balstās uz entuziasmu - kurš gribēs 24/7 sekot līdzi tam čatam, lai kontrolētu, vai tur visi ievēro noteikumus un viss (jo īpaši pārdošanas/pirkšanas funkcija, kontaktinformācijas nesniegšana) neaiziet pašplūsmā?
Tie ir retoriski jautājumi, atbildes negaidu.

Aktivitāti veicinātu oriģināls saturs un saturīgas diskusijas/jautājumi, kas mudina lietotājus sniegt savu viedokli / apspriest kaut ko, bet tajā ir jāiegulda liels darbs. Šeit visi grib spēlēt spēlītes, nevis rakstīt par spēlītēm :)
Image
Dundukss
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 583
Joined: 21 Jūn 2017 01:01

05 Mar 2018 10:02

Man arī liekas, ka čata vienīgā funkcija, ko es te izmantotu būtu izslēgt čata notifikācijas, paskatoties strike.lv čatu, tur pilnīgs marazms, tipa sveiki utt...
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1578
Joined: 30 Okt 2015 14:37

05 Mar 2018 10:09

SkillBillies,daļēji es Tev nepiekrītu... Ja nav laika,vai vēlēšanās tam visam sekot līdzi,tad tā jau ir cita runa.

Protams,nenotiks ari nekas,ja tikai tiks izveidota atsevišķa čata sadļa - pie tā arī kādam ir jāstrādā,lai cilvēkus veicinātu to darbināt un kontrolētu to.

Tas ir tikai mans viedoklis un domas par to,ko es te vēlētos redzēt forumā.
Kā informācijas avots,forums labi strādā - jaunākās spēles,kāds no lietotājiem uzdod sev sāpošu jautājumu,saņem uz to atbildi,utt...
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1578
Joined: 30 Okt 2015 14:37

05 Mar 2018 10:12

Dundukss wrote:
05 Mar 2018 10:02
Man arī liekas, ka čata vienīgā funkcija, ko es te izmantotu būtu izslēgt čata notifikācijas, paskatoties strike.lv čatu, tur pilnīgs marazms, tipa sveiki utt...
Mēs daudzi gribam aktīvu forumu,bet neviena sadaļa no foruma neveicina to.
Jauns spēles traileris,smieklīgs video,vai kādam sāpoš jautājums nenodrošinās cilvēku aktivitāti.
Tas vis ir tikai informatīvi.
kamikadzemk
46. līm. - ✱ Eksperts ✱
46. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 469
Joined: 27 Dec 2009 17:57

05 Mar 2018 10:14

Parasti tieši tam marazmam un muļķībām čats ir domāts. Pēc pāris stundām ziņojumi aiziet nebūtībā, nevis kā forumā kur rakstītais paliek un ir izlasāms arī pēc gada. Vai to vajag? Hvz.
User avatar
SkillBillies
Moderators
Moderators
Komentāri: 1239
Joined: 28 Nov 2011 15:06
Location: Rīga

05 Mar 2018 10:34

jaunais wrote:
05 Mar 2018 10:12
Mēs daudzi gribam aktīvu forumu,bet neviena sadaļa no foruma neveicina to.
Jauns spēles traileris,smieklīgs video,vai kādam sāpoš jautājums nenodrošinās cilvēku aktivitāti.
Tas vis ir tikai informatīvi.
Kā, tavuprāt, izpaužas aktivitāte forumā? Nepārproti - tas nav uzbrauciens, tiešām interesētu saprast. Jo pēc būtības jau jebkurš viedoklis ir informatīvs. Ja kā aktivitāti saproti diskusiju, tad to var viegli noorganizēt - uztaisi attiecīgu topiku ar jautājumu. Gan jau fleimu un offtopiku kāds pakontrolēs. Ja gribi redzēt kādu foruma spēli, tad arī tas nav neiespējami - tam ir domāts šis topiks, ierosiniet kaut ko.
Foruma aktivitāte ir lielā mērā atkarīga no pašiem lietotājiem, nevis no kaut kādām foruma funkcijām. Var jau likt nez ko priekšā, bet ja cilvēki negrib iesaistīties (vai grib iesaistīties 3 no 100), tad nekas arī neizdosies.
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1578
Joined: 30 Okt 2015 14:37

05 Mar 2018 10:51

SkillBillies,nepārpratu,vis kārtībā.
Kā jau pirms tam minēju - kādam ir jābūt tam,kas to visu kurbulē,lai cilvēki iesaistās.
Protams,ļoti liela varbūtība ari ir tāda,ka sākumā bus tā,ka 3 no 100 tikai piedalīsies,bet cilvēkam ir bara instinkta daba un esmu diezgan drošs,ka ar laiku tas vis pilnveidotos.

Gan jau pats esi dzirdējis,ka tauta nav aktīva. Neuztveriet to personīgi,bet Latvieši vairumā ir jāpastumj,lai kustētos uz priekšu - tāpēc es uzskatu,ka atsevišķa sadaļa,tas būtu kā maziņš grūdiens uz priekšu.

P.S. Iesaistījos,izteicu savu viedokli un domas - citu ideju man nenāk galvā.
kamikadzemk
46. līm. - ✱ Eksperts ✱
46. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 469
Joined: 27 Dec 2009 17:57

05 Mar 2018 11:46

Aktivitāti forumā, tās augstākajās izpausmēs, var novērot bmwpowerā :D
Dundukss
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 583
Joined: 21 Jūn 2017 01:01

05 Mar 2018 11:52

kamikadzemk wrote:
05 Mar 2018 11:46
Aktivitāti forumā, tās augstākajās izpausmēs, var novērot bmwpowerā :D
Tur jau ir daudz par traku, katrā tēmā, pat ja jautājums ir korekts tas tāpat aiziet pa vienu taku...
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1578
Joined: 30 Okt 2015 14:37

05 Mar 2018 11:56

kamikadzemk wrote:
05 Mar 2018 11:46
Aktivitāti forumā, tās augstākajās izpausmēs, var novērot bmwpowerā :D
Sav laik,kad braucu ar Bmw un pats sēdēju Powerā - tur tēmas bij sākot no benzintanku smalkmaizītēm,beidzot ar laika apstākļiem...
Bmw ir pārdots,tagad ir Audi - Powerā sen nav būts,varbūt kas tagad tur ir mainījies ? :))
kamikadzemk
46. līm. - ✱ Eksperts ✱
46. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 469
Joined: 27 Dec 2009 17:57

05 Mar 2018 12:01

Nesaku, ka tas šeit būtu vajadzīgs, bet citreiz tieši tā skuju taka nodrošina to aktivitāti un klikšķus. Jautājums ir par samērīgumu - dažreiz arī offtopic nav nekas slikts, jo ievelk cilvekus diskusijā. Pēc tam jau to offtopic moderatori var dzēst, kad diskusija ir sevi izsmēlusi.

Es tai forumā vairāk kā 10 gadus esmu. BMW ir bijuši pietiekami daudzi un pats tagad arī ar VAG koncernam piederošu auto braucu, bet nu tur jautrība nebeidzas nekad.
User avatar
Rags
5. līmenis - |Iesācējs|
5. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 52
Joined: 29 Nov 2010 22:11

05 Mar 2018 12:03

Patīkamākai lietošanai trūkst tikai normāla formatēšanās uz mobīlajām ierīcēm. Jo vieglāk lietot uz dažādām ierīcēm, jo vairāk arī aktivitāte būs.
Dundukss
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 583
Joined: 21 Jūn 2017 01:01

05 Mar 2018 12:43

Lielākoties lietoju konsoles uz telefona, viss liekas labi!
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1578
Joined: 30 Okt 2015 14:37

05 Mar 2018 15:47

Ir vēl viena doma,ko varētu forumā nedaudz izmainīt - runa ir par konkursiem...

Līdz šim ir bijis tā,ka cilvēks iejiet FB lapā,atdzīmējās vajadzīgā sadaļā un aiziet un gaida savu laimīgo izlozi. (man tas neliekas intresanti)

Mans piedāvājums ir tāds - lai piedalītos konkursā,atsevišķā sadaļā cilvēks ieraksta aprakstu,piemēram sev par intresantu pēdējo izieto spēli. Nākamais solis,kaut kādā laika posmā,mēs paši foruma lietotāji vērtējam aprakstus. (vai nu tas ir zvaigžņu sistēmā,no 1 līdz 5 vai kā savādāk,to nu lai foruma galvas izlem,kā to vērtēšanas sistēmu te dabūt iekšā - varbūt ari pietiktu ar īkšķi gaisā) Pēc vairāk savāktajām balsīm,protams tiek noteikts konkursa uzvarētājs.

Domāju,ka iespēja vinnēt spēli,kas vidēji maksā 50-60 Eur tas būtu gana liela motivācija konsoles.lv lietotājiem būt aktīvākiem un iesaistīties.
Slēgts