Ko Tu vēlies ieraudzīt forumā?

Izsaki savas domas un viedokli par "Konsoles.lv aptauja" uzdoto jautājumu.
User avatar
SkillBillies
Moderators
Moderators
Komentāri: 1239
Joined: 28 Nov 2011 15:06
Location: Rīga

05 Mar 2018 16:13

Par šo piekrītu - es jau cerēju, ka kāds no konkursu uzvarētājiem padalīsies savos iespaidos, bet neesmu manījis (atvainojos, ja esmu palaidis garām). Tur gan problēma laikam faktā, ka konkurss bija facebookā, kur daļa lapas sekotāju varbūt nemaz nav foruma lietotāju.
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1578
Joined: 30 Okt 2015 14:37

05 Mar 2018 17:12

SkillBillies wrote:
05 Mar 2018 16:13
Par šo piekrītu - es jau cerēju, ka kāds no konkursu uzvarētājiem padalīsies savos iespaidos, bet neesmu manījis (atvainojos, ja esmu palaidis garām). Tur gan problēma laikam faktā, ka konkurss bija facebookā, kur daļa lapas sekotāju varbūt nemaz nav foruma lietotāju.
Facebook varētu būt tikai kā informācijas avots,kā piemēram,ka šeit notiek kāds konkurss.
Vis notiekošais jau tālāk tikai konsoles.lv robežās.
kamikadzemk
46. līm. - ✱ Eksperts ✱
46. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 469
Joined: 27 Dec 2009 17:57

05 Mar 2018 17:50

+1 Jaunajam, ļoti laba ideja.
Verneris
8. līmenis - |Iesācējs|
8. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 84
Joined: 01 Jan 2017 17:31
Location: Rīga
Contact:

05 Mar 2018 20:26

Foruma Čatu vajag!
User avatar
Dzhonijs
**Varonis**
**Varonis**
Komentāri: 1104
Joined: 11 Jūn 2008 10:07

06 Mar 2018 16:36

Te viss jau pilnībā apmierina manas pieticīgās vajadzības, paldies lapas uzturētājiem :) !
P.s. Izmantošu izdevību, lai vēlreiz pateiktu paldies arī ValdisJ par aktuālo atlaižu info publicēšanu!
Image
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4697
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

07 Mar 2018 10:00

Liels paldies, kamikadzemk, Dundukss, jaunais, SkillBillies, Rags, Verneris, Dzhonijs par idejām un iesaistīšanos! :)
kamikadzemk wrote:
04 Mar 2018 18:38
Man patiktu, ja būtu vieta kur būtu apkopoti aktuālo spēlu iznākšanas datumi. Vai pat kalendārs kurā varētu apkopot svarīgāko, kas notiks konsoļu pasaulē, piemēram, spēļu iznākšanas datumi, E3 un citu aktuālu pasākumu datumi. Es gan nezinu cik tas ir reāli ko tādu šeit pievienot.
Viss ir iespējams, kamikadzemk, tikai, cik tas ir manos spēkos. Nezinu, vai forumā ko tādu spēšu izveidot, bet mājas lapā gan šādu opciju varētu ieviest. Tur tā sistēma ir krietni vienkāršāka.
Dundukss wrote:
04 Mar 2018 21:28
Protams priecātos ja būtu vairāk apskatu.
Ja spēļu kompānijas mums dotu spēles, lai par tiem izveidotu apskatu un tamlīdzīgi, tad arī mājas lapā būtu vairāk apskatu. Diemžēl vēl nav sanācis laika, lai kaut ko tādu varētu noorganizēt. Jebkurā gadījumā Jums visiem ir iespēja veidot Konsoles Blogos (viewforum.php?f=84) savus Spēļu Apskatus, Iespaidus (kurus dēvēju par Ieskatiem). Bet pie tās aktivitātes un forumā kopumā - man radās viena ideja, pie kā es strādāju un kuru ieviesīšu ap Lieldienām.
jaunais wrote:
05 Mar 2018 00:37
Sadaļa pirkt/pārdot tur cilvēks ienāk,nopērk/pārdod un aiziet - tas forumu nepadara aktīvu bet ērtu.
Atsevišķi topiki spēlēm,tas ir ērti,kur visus trailerus var atrast vienā vietā,bet arī tas nepadara forumu aktīvu.
Atsevišķas sadaļas ar smieklīgiem video,datoru muzejiem utt ari tur cilvēki tikai paskatās,bet ne uztur aktivitāti.
Topiks BM veikalam,arī tas lietotājam ir ērti - sazinās par kādu konkrētu preci/cenu un atkal iet tālāk,bet arī tas forumu nepadara aktīvu,bet ērtu.

Manā skatījumā forums ir ērts,bet ne aktīvs.
Lai būtu tas aktīvs,tad kaut kādā veidā foruma lietotāji ir jāapvieno un čata sadaļa iespējams ka to varētu paveikt.
Zelta vārdi! Tur jau tā lieta, vari informēt, cik vien vēlies, varbūt pieaugs auditoriju skaits, bet vai tas padarīs forumu aktivāku? Laikam nē. Vienīgais, kas man nāk prātā, lai šo situāciju uzlabotu - ir sākt pašiem ar sevi. Proti, ja redzam ko jaunu, interesantu, tai skaitā jaunu treileri, jaunus paziņojumus, ko neierastu - ziņojam šeit forumā. Tas neaizņem daudz laika. Tālāk, protams, komentēt, radīt diskusiju jau ir pašu ziņā. Bet tas varētu būt sākums.

Runājot par čatu, tam ir savi plusi un mīnusi. Lielākā daļa bija pret (viewtopic.php?f=64&t=19812). Es vēl padomāšu par šādu opciju. Varētu to ievietot E3 laikā. Vārdu sakot, ir jāatrod kaut kāds balans forumā. Ap vasaru domāju forumā veikt lielu kārtību, lai sašaurinātu tēma loku, jo ir sadaļas, kurā reti kas tiek publicēts.
jaunais wrote:
05 Mar 2018 15:47
Ir vēl viena doma,ko varētu forumā nedaudz izmainīt - runa ir par konkursiem...

Līdz šim ir bijis tā,ka cilvēks iejiet FB lapā,atdzīmējās vajadzīgā sadaļā un aiziet un gaida savu laimīgo izlozi. (man tas neliekas intresanti)

Mans piedāvājums ir tāds - lai piedalītos konkursā,atsevišķā sadaļā cilvēks ieraksta aprakstu,piemēram sev par intresantu pēdējo izieto spēli. Nākamais solis,kaut kādā laika posmā,mēs paši foruma lietotāji vērtējam aprakstus. (vai nu tas ir zvaigžņu sistēmā,no 1 līdz 5 vai kā savādāk,to nu lai foruma galvas izlem,kā to vērtēšanas sistēmu te dabūt iekšā - varbūt ari pietiktu ar īkšķi gaisā) Pēc vairāk savāktajām balsīm,protams tiek noteikts konkursa uzvarētājs.

Domāju,ka iespēja vinnēt spēli,kas vidēji maksā 50-60 Eur tas būtu gana liela motivācija konsoles.lv lietotājiem būt aktīvākiem un iesaistīties.
Šī ir tiešām ļoti laba ideja, jaunais! Paldies!

Kas attiecas uz Facebook, tas viss tiek darīts, lai audzētu auditoriju Facebook lapā, tādējādi gūstot vairāk apmeklētāju (vienlaikus konsoles.lv popularizēšana) un lasītāju skaitu. Bet noteikti varētu izveidot konkursus, kuru centrs ir Konsoles.lv forums un Facebook kalpotu kā informācijas instruments.

Domāju, ka tuvākajā laikā Konsoles Blogos varētu ko tādu noorganizēt (varbūt pamainīt rakstu kategorijas, par ko cilvēki labprātāk rakstītu). Varbūt jau pavisam drīz. Cerēsim, ka būs atsaucība.

Gaidu arī no citiem savus viedokļus, kuri nav izteikušies. Arī Jūsu viedokļi ir vērtīgi, kurus labprāt uzklausītu :).
Image
User avatar
Lukijs
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1230
Joined: 11 Nov 2012 20:45

11 Mar 2018 09:21

jaunais wrote:
05 Mar 2018 15:47
Ir vēl viena doma,ko varētu forumā nedaudz izmainīt - runa ir par konkursiem...

Līdz šim ir bijis tā,ka cilvēks iejiet FB lapā,atdzīmējās vajadzīgā sadaļā un aiziet un gaida savu laimīgo izlozi. (man tas neliekas intresanti)

Mans piedāvājums ir tāds - lai piedalītos konkursā,atsevišķā sadaļā cilvēks ieraksta aprakstu,piemēram sev par intresantu pēdējo izieto spēli. Nākamais solis,kaut kādā laika posmā,mēs paši foruma lietotāji vērtējam aprakstus. (vai nu tas ir zvaigžņu sistēmā,no 1 līdz 5 vai kā savādāk,to nu lai foruma galvas izlem,kā to vērtēšanas sistēmu te dabūt iekšā - varbūt ari pietiktu ar īkšķi gaisā) Pēc vairāk savāktajām balsīm,protams tiek noteikts konkursa uzvarētājs.

Domāju,ka iespēja vinnēt spēli,kas vidēji maksā 50-60 Eur tas būtu gana liela motivācija konsoles.lv lietotājiem būt aktīvākiem un iesaistīties.
Kaut kāds rakstu konkurss varētu būt interesants, uzraksti aprakstu par kādu izietu, sev patīkamu spēli un aiziet.
Image
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4697
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

11 Mar 2018 11:38

Kaut kāds rakstu konkurss varētu būt interesants, uzraksti aprakstu par kādu izietu, sev patīkamu spēli un aiziet.
Šāda veida konkursi būs. Visticamāk ap vasaru, jo tad man personīgi būs vairāk laika, lai to noorganizētu :).
Image
Notkiller
30. līm. - ✦ Meistars ✦
30. līm. - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 308
Joined: 06 Sep 2016 13:50

11 Mar 2018 11:55

Šāds konkurss būtu interesants, bet ļoti jāpiedomā pie vērtēšanas sistēmas.

Ja notiks, piemēram, publiska balsošana tad 99% no visas vērtēšanas būs spēles kuras visi zin un cilvēki kas raksta par spēlēm, kas nekad nav dzirdētas nebūs ne mazāko izredžu uzvarēt, pat ja lietotājs būs tur uzrakstījis mākslas darbu.
Beigās sanāks, ka visi raksta par vienu un to pašu spēli, jo zin ka tikai tā varēs uzvarēt un nemaz nemēģinās riskēt ar kaut ko interesantu..
Image
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4697
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

11 Mar 2018 12:33

Paldies, Notkiller par padomu! Tev taisnība, pie tā nopietnāk ir jāpiedomā un viss ir jāapsver. Kad ķeršos klāt šāda veida konkursam, par notiekošo procesu ziņošu Jums, lai beigu beigās mums kopīgi sanāk izveidot labu pasākumu :).
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1578
Joined: 30 Okt 2015 14:37

11 Mar 2018 12:40

Notkiller,nepiekrītu Tavai teorijai...
Protams,būs jau arī tādi,kas rakstīs par vienu un to pašu spēli,bet mēs te esam gana daudz un spēlējam atšķirīgas spēles.
No savas puses varu teikt,ja kāds izveidos rakstu man par tuvu spēli četros teikumos,es noteikti savu balsi neatdotu tā raksta autoram. Bet,ja kāds uzraksta mākslas darbu par spēli,kura mani nesaista,bet to rakstu man ir lasīt intresanti,tad noteikti savu balsi dotu tā raksta autoram...

Es tikai iedevu ideju - ja to grib realizēt,var arī izdomāt,kā to padarīt intresantu.

Balsošanas sistēma,domāju ka ļoti labi strādātu zvaignes no 1 līdz 5

Kā jau arī minēju,konkursa uzvarētājam ir gana laba motivācija pacensties,lai iegūtu spēli,kas maksa 50-60Eur...
Ja arī šo aptauju,pavērstu jau sākumā ka konkursu,piemēram 10$ Ps makam,arī atsaucība būtu krietni vairāk,jo tā būtu motivācija cilvēkam domāt un piedalīties...
Notkiller
30. līm. - ✦ Meistars ✦
30. līm. - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 308
Joined: 06 Sep 2016 13:50

11 Mar 2018 14:52

jaunais, tad jau redzēs kā būs, bet diemžēl ir daudzi cilvēki kas neskatās tik dziļi..

Par balsošanas sistēmu- ar vienu 1 līdz 5 nepietiks man liekas.
Es domāju vajag vismaz 5 dažādus kritērijus katru 1 līdz 5 novērtēt un raksta kopējais ir vidējais no visiem kritērijiem. Tad varēs redzēt kas kuram tieši vairāk no raksta patika un varbūt pat autoram ļaus zināt pie kā jāpiestrādā uz nākošo konkursu.
Image
User avatar
Matizs
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 565
Joined: 25 Jūn 2014 16:10

12 Mar 2018 13:13

+1 čatam :)
Image
Dundukss
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 583
Joined: 21 Jūn 2017 01:01

22 Mar 2018 08:11

Tikko liekot kārtējo izieto spēli uz tirgu iedomājos, ka būtu forši, ja kaut kur varētu likt izieto spēļu sarakstu;
Kā tas palīdzētu:
Tas būtu kā "hints" tiem, kas vēlas piedāvāt kaut ko uz maiņu - dotu prikšštatu, ko autoram nepiedāvāt;
Ja spēlētējs vēlētos viņš varētu pie tā saraksta katras spēles vai vismaz svaigi izietām pielikt pa kādam teikumam šumā par spēli;
Tas būtu kā "Geimera paraksts", līdzīgi kā citos forumos, cilvēki paraktā liek piemēram PC komponenšu sarakstu, jeb mašīnas markas utt utt; (skaidrs, ka pilnie saraksti nebūtu iekš paraksta, tāpēc liktu to saukli pēdiņās);

Tas būtu kā īss PSN apkopojums apvienots ar playstores wishlistu;

Piedāvāju, jo ļoti bieži ir tā, ka biedriem kaut kas tiek piedāvāts uz maiņu un tas vai nu absolūti neinteresē (šis uzlabojums šo neatrisinās), vai arī ir jau iziets - šāda sadaļa neliktu minēt, ko lietotājs jau ir izgājis.
Image
User avatar
Karel
4. līmenis - |Iesācējs|
4. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 41
Joined: 08 Jūl 2015 09:37
Location: Rīga

22 Mar 2018 09:40

Kaut kādā mērā šo funkciju jau pilda lielai daļai parakstā norādītais psnprofiles.com. Ja cilvēkam būs slinkums iet un filtrēt cauri šo sarakstu, lai saprastu — piedāvāt kādu spēli vai nē, tad domāju, ka arī nekādi citi "saraksta" tipa risinājumi nederēs.
Image
Dundukss
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 583
Joined: 21 Jūn 2017 01:01

22 Mar 2018 09:55

Karel wrote:
22 Mar 2018 09:40
Kaut kādā mērā šo funkciju jau pilda lielai daļai parakstā norādītais psnprofiles.com. Ja cilvēkam būs slinkums iet un filtrēt cauri šo sarakstu, lai saprastu — piedāvāt kādu spēli vai nē, tad domāju, ka arī nekādi citi "saraksta" tipa risinājumi nederēs.
Iespējams, bet iespējams, ja ideju smuki iestrādātu forumā + wishlists, tad nebūtu jāver vaļā tā PS4 lietotāju lapa, kas labu brīdi tos avatarus ielādē, kas nu jau ir tuvu 300.

Piemēram liekot Nier uz pārdošanu, jau zināju, ka ir lietotājs, kas to vēlas, tikai viņam nebija spēles pret kuru uz sitiena es gribētu mainīt, iespējams ir vēl kāds, kas to spēli grib, būtu visiem wishlisti apvienoti ar izietām spēlēm salikti forumā, tad būtu viegli atrast ar ko mainīties izmantojot search un nemaz neapmeklējot citas lapas.
Image
User avatar
Karel
4. līmenis - |Iesācējs|
4. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 41
Joined: 08 Jūl 2015 09:37
Location: Rīga

22 Mar 2018 10:14

Idejiski, protams, labi, bet tas darbs, kas tur jāiegulda, lai izveidotu sakarīgu risinājumu, neatmaksāsies. Ja nu vienīgi ir kāds gatavs risinājums, tad to vēl būtu vērts mēģināt iekļaut forumā. Plus, tāpat beigās būtu jāpaļaujas uz pašiem lietotājiem, kas tās spēles ies un vadīs iekšā un tos sarakstus aktuālus paši arī uzturēs.
Image
Dundukss
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 583
Joined: 21 Jūn 2017 01:01

22 Mar 2018 10:19

Karel wrote:
22 Mar 2018 10:14
Idejiski, protams, labi, bet tas darbs, kas tur jāiegulda, lai izveidotu sakarīgu risinājumu, neatmaksāsies. Ja nu vienīgi ir kāds gatavs risinājums, tad to vēl būtu vērts mēģināt iekļaut forumā. Plus, tāpat beigās būtu jāpaļaujas uz pašiem lietotājiem, kas tās spēles ies un vadīs iekšā un tos sarakstus aktuālus paši arī uzturēs.
Liekas vieglākais un lētākais būtu sticky topiks, kur lietotājs var atvērt savu tēmu Wishlist/Done List/In Progress List;
Tas dotu priekšstatu, kam piedāvāt, ar ko mainīties ar spēlēm;
Tas dotu iespēju sazināties ar kādu, kas patreiz spēlē to pašu ko Tu un piedāvāt spēlēt online;

Par cik tās būtu tēmas/posti, search visu atrastu, tātad iekš search ievadot Dark souls (piemēram) Tu redzētu, kas viņu pārdod, kas viņu pērk un kas viņu spēlē + spēles topiks diskusijām;
Image
User avatar
Ellgars
19. līm. - ⁎Amatieris⁎
19. līm. - ⁎Amatieris⁎
Komentāri: 198
Joined: 22 Jūl 2010 13:40

15 Aug 2019 09:33

Vēlētos, lai notification par jauniem private message nenāk no kautkāda mistiska Oskara (oskars790@inbox.lv) vienmēr :)
Domāju tas būtu tikai profesionāli uztaisīt tur kautkādu atbilstošu notification email.
Image
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4697
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

15 Aug 2019 10:25

Ellgar, paldies par ieteikumu, domāju šīs nedēļas laikā to mainīt :).

Bet sazin, kas tas par mistisko Oskaru :D.
Image
Slēgts