KONKURSS: Ahoj, biedr! Tu noteikti esi videospēļu pasaulē sasniedzis ko tādu, ar ko lepojos. Kādēļ ar to nepadalīties un nepāstāstīt mums? Dodies šeit, pastāsti to un laimē Battlefield V -> viewtopic.php?f=70&p=198288#p198288

Hall of shame

Pārdodam visu, kas saistīts ar videospēļu pasauli un elektroniskajām ierīcēm
Forum rules
Ar "Tirgus placis" noteikumiem var iepazīties šeit.
  • Pārdodam, pērkam un mainām tikai lietas, kas saistīts ar videospēļu pasauli un elektroniskajām ierīcēm
  • Ja sludinājuma tekstā nav norādīta platforma, sludinājums tiek dzēsts
  • Ja sludinājuma tekstā ir norādīti personīgie kontakti, piemēram, e-pasts, telefons, skype utt, sludinājums tiek dzēsts
  • Ja forumā tiek pārkāpti noteikumi, Jūs par to varat ziņot administrācijai, nospiežot forumā 'Report This Post' (izsaukuma zīme)
  • UZMANIES NO KRĀPNIEKIEM! NEKĀDĀ GADĪJUMĀ PĀRDEVĒJAM NEVEIC PRIEKŠAPMAKSU. PĀRDEVĒJAM MAKSĀJUMU VEIKT TIKAI UN VIENĪGI PĒC PRECES SAŅEMŠANAS.
Komentēt
habibula
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★
Komentāri: 4256

10 Mai 2012 18:36

Džekiņ, bet mūsu skatījumā, esi "uzmetis" tieši Tu. Kas Tev tur bija, ar ko un kāpēc, poh. Ieslēdz sirdsapziņu un atgriez naudu, tālāk jau pašam jātiek galā.
EuGarais
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★
Komentāri: 3730

10 Mai 2012 18:41

Reinis21_LV wrote:Es vnk negribu lai viņš paspēj vēl kādu apčakarēt kā mani!
Tad tieši ej, ar steigu, raksti iesniegumu! Rakstīšana te diez vai ko atrisinās.
Bet nu ok man jau poh ;)[
Ja tev po uzskaiti man ar kādu dvacāru...
Reinis21_LV
7. līmenis - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 438

11 Mai 2012 09:29

подоконник wrote:talak bija ka ir mainijis dzives vietu un nezinu kur meklet to kropl.
Nu tatad ko tu tagad taisies darit?
Tu man parada esi 22ls.
Image
Maxwell
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
Komentāri: 155

16 Mai 2012 16:49

Admini, kapec gubka's tema esmu pieteicies pirmais uz speli, bet vina tagad rezerveta citam lietotajam ?
http://www.konsoles.lv/forums/viewtopic ... 65&t=11481" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
Image
Vis
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★
Komentāri: 8333

16 Mai 2012 17:08

ārprāts, atlaist visus!

ja uz Rīgu viņš neatbrauc, tad mūžīgi priekš tevis vajadzētu turēt? tak skaidri un gaiši rakstīts
Riga esmu reti tapec pasts vai var savakt Jelgava vai Dobele
tu gribi Rīgā
Maxwell

16 Mai 2012 17:11

Kur ir rakstits, ka es nabrauktu ? Vienu reizi jau mainijamie, satikamies puscela. Vins pat nav uzrakstijis. Ironija ieraudzita :D Priekš kam tad sitie foruma noteikumi ?
Last edited by Maxwell on 16 Mai 2012 17:14, edited 1 time in total.
Image
Image
Vis
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★

16 Mai 2012 17:14

kur ir rakstīts, ka tu brauktu? tu prasi, kad pārdevējs būs Rīgā
Maxwell

16 Mai 2012 17:19

Vins nav atbildiejis uz manu jautajumu. Ir uzrakstits ka vins reti Riga, tagad ir rezervets pret cita lietotaja. Tas atbilst foruma noteikumiem ?
Image
Image
Vis
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★

16 Mai 2012 17:27

yup, case closed
vari pārlasīt vēlreiz manu postu
Maxwell

16 Mai 2012 17:28

Ta ari domaju, pec lieta neka :)
Image
Image
Vis
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★

16 Mai 2012 17:49

pec lieta neka
ke?
Munco
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
Komentāri: 91

18 Mai 2012 14:54

Hah, mazliet palasijos :D Normāls akšens šeit noris ;D

Pats vel te esmu jauns un zaļš, toties pāris lietas te krietni apmulsina...

Es tieši šo sadaļu uzskatu kā tirdziņu/izsoli, un reāli pārdevēju ierobežošana nekad nestrādās efektīvi, kā saka, klientiem vienmēr taisnība, bet šajā gadījumā jau nē, liekas, ja pats kko šeit censtos pārdot, tad arī izskatītu SEV labākās iespējas, tas liekas pilnīgi loģiski, ja kāds vēlas spēlīti vairāk par tevi un piedāvā augstāku summu, pārdevējam ir visas tiesības no iepriekšējā nospriestā pircēja pārmainīt pircēju uz sev prioritāro... vai nu lokācija, vai cena... ir jau bijušas pāris spēlītes kas aizslīd gar degunu, jo nepaspēju pirmais pieteikties, bet būtu gatavs mazliet vairāk iemest jaunkungam maciņā, un varbūt viņš pārdomātu... Makes sense, right? Vienīgi, first come first server princips pieņemams būtu, ja pārdevējs, skaidri un gaiši uzraksta, "Pārdodu preci " Čakam Norisam " " :D

Par to, ka citi rakstās PM, jaunkungiem taču vajag tel.nr, vai adreses uzzināt, liekas, ka nav nekādas vajadzības to rakstīt pie sludinājuma... Ja nu atrodas kkādi troļļi, kas metīs tev smsbomberus? :D

Par bankām runājot, reāli slikts variants... jāmaksā pēc preces saņemšanas, bet protams, tas atkal uz abiem galiem sanāk sūdīgi, ja nu jaunkungs ar naudu izdomā uzmest ? ;D Reāli no rokas rokā liekas pareizākais risinājums. ->

Par cilvēkiem kas jau nokrāpušies, gan jau kāds pazīstams ir, var uzmeklēt pēdas, kkā jau pie kārtības jāved jaunkungi!

Btw, tāds mazais ieteikums, ja ir iespējams xbox 360 un ps3 tirdziņu kkā klasificēt atsevišķi, liekas visiem būtu vieglāk :)

Pašam līdz šim šeit ir viss bijis jauki un saulaini, cerams tā arī turpināsies :)

Tikai pāris manas domas, varat kritizēt, lamāt, komplimentēt utml. :D

Un kā jau forumos, visi saspringi cenšas pierādīt Savu taisnību why cant we all get along?! :D
Image

“Tell people there's an invisible man in the sky who created the universe, and the vast majority will believe you. Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.”
George Carlin
SkillBillies
Moderators
Moderators
Komentāri: 1091

18 Mai 2012 16:13

"Par to, ka citi rakstās PM, jaunkungiem taču vajag tel.nr, vai adreses uzzināt, liekas, ka nav nekādas vajadzības to rakstīt pie sludinājuma... Ja nu atrodas kkādi troļļi, kas metīs tev smsbomberus? ""

Tālruņu numurus un adreses neviens nelūdz rakstīt sludinājumu sadaļā. Galvenais ir pieteikties pie sludinājuma un tālāk var lietas bīdīt ar PM palīdzību.
Image
Vis
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★

18 Mai 2012 16:19

izsoli
wrong
nav un nebūs
kā saka, klientiem vienmēr taisnība
wrong again
klients ir muļķis, tikai to viņam parasti nesaka. btw, tas par to klientu un taisnūibu ir neprecīzs tulkojums no eng, jo oriģinālā tas skan - Customer is king, kas galīgi nav viens un tas pats
pārdevējam ir visas tiesības no iepriekšējā nospriestā pircēja pārmainīt pircēju uz sev prioritāro
wrong
nē, nav, vismaz ne šeit
vairāk iemest jaunkungam maciņā, un varbūt viņš pārdomātu... Makes sense, right
no it does not! jau vairākas reizes ir minēts, ka šis galvenokārt ir pircēju forums, lai pēc iespējas izdevīgāk/lētāk varētu nopirkt. dārgi nopirkt var arī Elkorā
Par to, ka citi rakstās PM, jaunkungiem taču vajag tel.nr, vai adreses uzzināt, liekas, ka nav nekādas vajadzības to rakstīt pie sludinājuma... Ja nu atrodas kkādi troļļi, kas metīs tev smsbomberus?
noteikumus vajag izlasīt, adreses, telefonu ir aizliegts norādīt sludinājumā, PM tieši tam arī ir domāts
Reāli no rokas rokā liekas pareizākais risinājums
ar ko tas ir labāks? ko pēc tam darīsi ar teorētiski nestrādājošu disku?
gan jau kāds pazīstams ir, var uzmeklēt pēdas, kkā jau pie kārtības jāved jaunkungi!
ko piedāvā? sašaut ceļgalus? kriminālatbildību neviens vēl nav LV atcēlis

utt, utt, tas viss jau nez cik reizes ir izrunāts.
Munco
Komentāri: 91

18 Mai 2012 17:37

Yep, cik izskatās, viss te ir stipri iegājies jau ;D
Nu tad jau vnk pacēlu vecas runas, kas starp šejieniešiem jau ir izrunātas un iztirzātas... Tad centīšos ievērot noteikumus, un padalīties ar spēlēm, peace! <):)
Image

“Tell people there's an invisible man in the sky who created the universe, and the vast majority will believe you. Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.”
George Carlin
Vis
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★

19 Mai 2012 08:01

;)
Reinis21_LV

25 Mai 2012 23:24

Cik ilgu laiku vel dosiet podokonnikam risinat situaciju?
Image
EuGarais
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★
Komentāri: 3730

26 Mai 2012 06:54

Ko tu taisies risināt? Tev teica, nav, nebūs, nevar atrast! Tinies, tak rasti iesniegumu.
Reinis21_LV

26 Mai 2012 09:22

Bans vinam ari nebus!?
Image
Vis
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★

26 Mai 2012 10:53