KONKURSS: Ahoj, biedr! Tu noteikti esi videospēļu pasaulē sasniedzis ko tādu, ar ko lepojos. Kādēļ ar to nepadalīties un nepāstāstīt mums? Dodies šeit, pastāsti to un laimē Battlefield V -> viewtopic.php?f=70&p=198288#p198288

Tumbas pie TV

Audio / Video tēmām veltīts forums.
Vis
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★
Komentāri: 8333

09 Dec 2014 09:52

diezgan bezjēdzīgs pasākums, nav vajadzības spraust audio vadus scart pārveidotājā, ja tos pašus vadus var spraust uzreiz tumbās
nu no cietā man nevaig man vaig lai savienot tv ar tumbām
emmm, nu... es pat nezinu, no kura gala, lai sāk
TV pats par sevi nekādu skaņu neizdod, to viņam iebaro signāla avots, xbox, tv dekoderis utt, tātad, ja nav tv izeju (ir, bet optiskā, kas tev neder), tad skaņas signāls ir jāmēģina dabūt, neaizlaižot to līdz tv
EuGarais
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★
Komentāri: 3730

09 Dec 2014 11:58

diezgan bezjēdzīgs pasākums, nav vajadzības spraust audio vadus scart pārveidotājā, ja tos pašus vadus var spraust uzreiz tumbās

Nu ja, vada vienu galu scart un otru galu tumbās. :D
Vis
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★

09 Dec 2014 13:30

ā, aizgāja :)
AgrossX
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
Komentāri: 80

09 Dec 2014 15:39

tad ko man vajag pirkt lai to izdarītu?

ta man vaig scart nopirkt un iebāzst tv un viņā iebāzst tumbas? :D

reku vel dibens subim https://www.avforums.com/proxy.php?imag ... 7a4c91f1f9" onclick="window.open(this.href);return false;

lasiju ka savienot var tur kautkā bet neskanēs visas tumbas, bet es pielieku ar vadu pie mobilā telefona un visas skan :D

un šitāds man neder? http://www.tomshw.it/forum/attachments/ ... ck-010.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
Vis
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★

09 Dec 2014 16:38

vari mēģināt tādu kā garais ielika (es gan visu naudu uz to neliktu)
skanēs visas tumbas, tik nevajag iedomāties, ka tas būs kaut kāds 5.1. surround sound

tas vads ir krāpšana un pat teorētiski nevar strādāt. HDMI ir digitāls signāls, rca analogs, vads to nespēj nokonvertēt
EuGarais
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★

09 Dec 2014 18:11

Nopērc sākumā to scart pāreju. Kapeikas maksā. Un vadus. Ja neskanēs, jāpērk tas ko Vis ielika vai kāda media center kastīte ar rca audio izejām priekš tavām specifiskajām tumbām un HDMI priekš TV. Vadi noderēs arī šajā gadijumā.
AgrossX

10 Dec 2014 10:22

Paldies par palīdzēšanu :)
Image
AgrossX

31 Dec 2014 06:29

Tumbas atstāšu datoram un atradu šitādu brīnumu. Ar šito nevajadzētu būt problēmām ne?

http://m.lg.com/us/home-audio-video/lg- ... ter-system" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
ValdisJ
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
12. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1731

31 Dec 2014 10:16

Būs ok !
Image
auzaelina
Jauniņais
Jauniņais
Komentāri: 1

19 Feb 2015 16:52

YO, cik ilgi varētu nākt tumbas no AMAZON? Pasūtīju pirms 2 mēnešiem un vēl nav atnākušas..
EuGarais
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★

19 Feb 2015 18:28

No kurienes sutiji uz kurieni? Esi drošs, ka izsūtija? Neesam tak nekādi zīlnieki.
laurisrulz
Jauniņais
Jauniņais
Komentāri: 3

29 Okt 2018 20:30

Vai kāds varētu ieteikt audio sistēmas komplektu, gatavu, nevis komplektējamu. Vai ieskicēt vispār virzienu uz kuru pusi skatīties.
Nobira esošā Microlab 5.1 sistēma. Tapēc diezgan sasāpējies jautājums.
Kinozāle nav nepieciešama, ir smart TV.

5.1 audio, pastiprinātājs ar pulti.
HDMI vai optiskā izeja,
aizmugures tumbas būtu labi ja bezvadu, tikai ar strāvas padevi,
price/performance, lai ir labs,
Kvalitāti pār skaļumu, tomēr dzīvoju dzīvoklī 😃
Budžets līdz 400euro.

https://m.1a.lv/tv_audio_video_konsoles ... dbar_htrt4

https://m.1a.lv/tv_audio_video_konsoles ... er_srs55tb

Ka liekas šādi varianti? Varbūt ir kādam kāds komentārs?
Vis
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★

31 Okt 2018 10:57

Kinozāle nav nepieciešama.
- saki, ka kinozāli nevajag, bet gribi komplektu un 5.1
- gribi pastiprinātāju ar pulti, bet kā piemēru liec plastmasas kinozāli, kur pastiprinātāja nav. teorētiski ir, bet tas nesaucās īsti pastiprinātājs
- gribi pastiprinātāju, bet gribi arī HDMI ieeju/izeju

ko tad tu īsti gribi? :)

price/preformance un kvalitāte pret skaļumu ir ļoti relatīvas un subjektīvas lietas, būs noteikti daudzi, kas teiks, ka par 400 EUR nekāda kvalitāte nesanāk, un skaļums arī nē, ja vien ar skaļumu nedomā troksni
visādi citādi, ņem jebkuru no paša ieliktajiem piemēriem un klausies vesels, Pioneer vajadzēs piepirkt pastiprinātāju vai resīveri. neviens gan no tiem nav wireless. un tas sony brīnums nav savietojams ne ar ko citu, tipiska plastmasas mājas kinozāle

Divas alternatīvas, kur teorētiski var iekļauties 400 EUR
- soundbārs + iespējams subwoofers komplektā. nevienu ieteikt nevarēšu, klātienē neesmu dzirdējis, bet jaunākie modeļi tīri labi mākot nosimulēt visādu 5.1., dolby utt skaņu. vismaz, ja tic apskatiem. https://www.whathifi.com/products/home-cinema/soundbars
- ja tomēr kvalitātes virzienā. kvalitatīvas entry level plaukta tumbas, piemēram http://www.hi-fi.lv/products/lv/69/3794 ... phite.html (cena ir par 1 gabalu, loģiski, ka vajag divas) + droši vien lietots pastiprinātājs vai resīveris. Rezultātā būs pietiekami laba 2.0. skaņa. Par pārējām vēlmēm gan uz laiku jāaizmirst, bet viennozīmīgi pluss, ka laika gaitā, prasībām augot, var katru komponenti aizvietot ar labāku vai papildināt, piemēram ar subi.

Par wireless risinājumiem neko daudz nezinu, ja būtu vajadzība, skatītos Sonos virzienā, bet tas laikam beigās būtu stipri ārpus 400 EUR budžeta. Attiecībā uz skaņu nekādas maģijas nav, laba skaņa maksā dārgi, bet kā jau minēju, tas viss ir diezgan subjektīvi, kāds pērk par n tūkstošiem, cits ir sajūsmā par TV iebūvētajiem skaļruņiem.
laurisrulz
Jauniņais
Jauniņais
Komentāri: 3

31 Okt 2018 20:22

Vis wrote:
31 Okt 2018 10:57
Kinozāle nav nepieciešama.
ko tad tu īsti gribi? :)
+- sapratu ka vēlos mājas kinozāles setu. Skatos uz Onkyo vai Pioneer.

Varbūt kādas atsauksmes salīdzināšanai par Pioneer un Onkyo?
Vis
★Konsoles Leģenda★
★Konsoles Leģenda★

01 Nov 2018 08:28

kinozāli kā pastiprinātāju + 5 tumbas + subi, vai kaut ko līdzīgu Sony, ko pats biji ielicis?
ja otrais, tad neko ieteikt nevarēšu, ja neskaita, ka pats personīgi no tāda pēc iespējas izvairītos. nepatīk man one box risinājumi, vismaz ne tādi kā tas sony
Komentēt