No Man's Sky

Diskusijas par spēlēm, kuras iznāk uz vairākām konsolēm.
Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2449

11 Aug 2016 20:55

Ilgi gaiditā spēle No Man's Sky beidzot ir iznākusi, un tā ir viena no pēdējo laiku interesantākajām un aprunātākajām video spēlēm, jo No Man's Sky piedāvā teju vai bezgalīgu spēles pasauli, kurā atrodas 18 kvintiljonu planētas. Protams, visas izpētīt reāli nav iespējams, taču jau tagad spēlētāji ir atklājuši vairākas miljonas interesantas lietas, tai skaitā planētas, dzīvās radības un citas.

Zemāk redzams nesen izlaistais No Man's Sky treileris:

Ja nu gadījumā kāds ir ticis pie spēlēšanas, nekautrējies padalīties ar saviem iespaidiem :).
Image
Eking
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 671

10 Okt 2016 13:08

Pievienoju No Man’s Sky apskatu un ceļvedi, lai iegūtu platīnu. Spēli var raksturot kā “kosmosa izpētes simulatoru”.

Oriģinālā spēle CD versijā krietni atšķiras no digitālās versijas ar pēdējiem kļūdas labojumiem un uzlabojumiem, kā arī krietni pamainījušās trofeju prasības un tās kļuvušas grūtākas. No Man’s Sky maskējusies kā AAA tipa spēle, bet patiesībā kārtīgs indie gabals. Šons Marejs (Sean Murray) Apvienotā Karalistē jau saņēma tiesas pavēsti par nepatiesu reklāmu un gala produkta atšķirību no reklamētās spēles. Ieteiktu pirkt spēli pie 10-15 euro atzīmes, bet ne vairāk.
Ir trīs scenāriji kā spēlēt No Man’s Sky - doties uz zemes centru, sekot Atlasa ceļam (es izvēlējos šo scenāriju apvienojot ar izpēti) vai izpētīt galaktikas pēc sirds patikas.

Image

Ceļvedis: Neliels apskats par No man’s sky milstoniem. Trofejas, kurām jāpievērš uzmanība: “The Sentinel” un “The Diamond Age”.

Solis 1: Daudz ceļot starp planētu sistēmām + runāt kosmosa stacijās ar citplanētiešiem + sakrāt naudu 2 miljoni vienības. (Uz 1.09 versijas strādā duplication glitch) + iemācīties 150 vārdus
Pirmajā solī mēģiniet daudz ceļot uz citām planētu sistēmām, kopumā vajadzētu pārceļot 40 reizes starp planētu sistēmām. Vispirms naudu ieteiktu netērēt, lai iekrātu 2 miljonus naudiņas un dabūtu “The Diamond Age” trofeju. Katrā jaunā planētā vai tirdzniecības vietā mācieties jaunus vārdus no citplanētiešiem.
Solis 2: Starp ceļojumiem mēģiniet iznīcināt kuģus, kopā vajag 80, viegli var uzbrukt kravas kuģiem.
Solis 3: Skenējiet faunu atrodoties uz planētas (kopā nepieciešams pilnībā izpētīt desmit planētas un atrast visus iespējamos dzīvniekus un putnus) + nosoļot 100 000 soļus, kas būs dabiski vecot izpēti. Planētas bez faunas neskaitās uz jaunākā patcha, CD versijā gan skaitās planētas bez faunas.
Solis 4: “The Sentinel” trofeja vai izdzīvot 32 dvēseles uz ekstremālas planētas.
Vislabāk derēs planēta ar ekstremāliem laika apstākļiem (ekstremāls karstums vai aukstums) vai arī ekstremāla planēta ar droniem vai senteliem. Pirms tam jābūt pietiekami vietas enerģijas elementiem kā platīnam, karbonam vai thi elementam, lai atjaunotu enerģiju. Ekstremālā planētā ieteiktu atrasties kosmosa stacijā, kādā alā vai slēptuvē. Ja nomirst, tad skaitītājs nometās (lieti noderētu taisīt save backup usb vai makonī). Galvenais nepārtraukti papildināt Life support enerģiju. Viena dvēseles izdzīvošanas cikls 15 minūtēs, tas nozīmē ka uz ekstremālās planētas jāizdzīvo aptuveni 7-8 stundas neizlidojot no tās un nenomirstot (CD versijā 1.00 var izlidot no planētas).

Grūtības pakāpe: 2/10

Aptuvenais laiks līdz platīnam: 25-30 stundas (No Man’s Sky progresu var pārbaudīt menu Journey Milstone, maksimāli 10nieks pie katra milstone, kopā maksimālā milstone atzīme 90)

Image

Kopumā: Spēle man personīgi likās aizraujoša līdz 12-15 stundām spēles laika, patika izpēte un kraftošana. Taču pēc tam krietni atkārtojās planētas, kas bija ļoti līdzīgas (mainījās tik krāsas, apstākļi, flora un fauna), un izpēte kļuva diezgan vienveidīga un apnicīga, planētas līdzinājās viena otrai, jo ir procesuāli ģenerētas. Patika, ka var nosaukt atklājumus kā planētas, floru vai faunu pēc sava prāta un globāli psn vārds parādīsies kā pirmatklājējs ar savu unikālo piešķirto atklājuma nosaukumu un laiku (uztaisīju vienu planētu ar nosaukumu konsoles.lv). Man personīgi patika skaisti izveidotais planētas, bieži taisīju ekrān-uzņēmumus. Taču būtu lietderīgāk, ja izstrādāji uztaisītu nevis 18 kvantiljonu (1.8×10^19) planētas ar n-tām planētu sistēmām, bet teiksim uztaisītu kādas 200 detalizētas planētu sistēmas ar kādām 1000 planētām. Rezumējot, spēle patiks izpētes un pastaigu simulatoru cienītājiem un ar noteikumu, ja tiks uztverta kā labs indie gabals un pirkta par adekvātu cenu 10-15 euro.

Vērtējums: 6/10.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

29 Nov 2016 23:47

Iemesls, kādēļ spēļu izstrādātaji kādu laiku klusēja:

Izskatās interesanti, turklāt Hallo Games apgalvoja, ka šis ir tikai pirmais no daudzajiem brīvajiem papildinājumiem, kas būs vēl gaidāmi.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

29 Mar 2018 15:31

Brīžiem galvā uzpeld No Man's Sky. Brīžiem aizdomājos par tās potenciālu. Un šad tad padomāju, kur viņi pazuduši? Spēļu izstrādātāji visu šo laiku cītīgi strādā pie jauna atjauninājuma NEXT. Kā apgalvo spēļu direktors Sean Murray - atjauninājums būs lielākais, kādu viņu radījuši No Man's Sky. Turklāt spēle ap vasaru (kā arī jaunais atjauninājums) iznāks arī uz Xbox One konsoles.

Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

18 Mai 2018 10:29

No Man's Sky NEXT papildinājums iznāks 24. jūlijā uz Xbox One, kas iekļaus pilnu daudzspēlētāja režīma pieredzi. Vēl nav īsti zināms, vai NEXT papildinājums būs pieejams uz PlayStation 4 un PC:

Atjaunoju: No Man's Sky NEXT iznāks arī uz PS4 un PC 24. jūlijā.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

12 Jūl 2018 01:00

11 lietas, kas ir mainījušās, sākot ar spēles izlaišanas dienu:

Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

17 Jūl 2018 22:05

Lai kā tur bija ar sākumu, es spēlei ticēju. Tagad esmu bez vārdiem...

Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

25 Jūl 2018 15:08

Pirmās 15 minūtes No Man's Sky Next video no IGN:

Izskatās labi :).
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

02 Aug 2018 13:35

IGN salīdzina No Man's Sky ar No Man's Sky NEXT grafiku, un jāsaka, ka vizuāli vietām ir lielas izmaiņas:

Image
Faithles
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
Komentāri: 145

23 Aug 2018 12:26

Nu pielikšu arī savas 5 kapeikas.
Spēlēju jau kādas 25 stundas uz xbox one-x. Ja godīgi pirku spēli ar lielām šaubām, bet pašam par pārsteigumu aizrāva.
Nebeidzamais eksplorings un mainings, bāzes būvēšana, kuģu apgreidi un maiņa utt. Vienīgi ko vēl nēesmu pamēģinājis ir spēlēt ar kādu kopā.
Un hardkora cienītājiem patiks perma death režīms =))
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

23 Aug 2018 13:20

Jā, No Man's Sky Next izskatās visai interesanta. Vēl pašam nav sanācis iegādāties, bet priecē, ka tev patīk. Ja ir vēlme, vari uzrakstīt Konsoles Blogos nelielu apskatu par spēli. Būtu tikai forši uzzināt kādu latviešu viedokli par to 🙂.
Image
Komentēt