Pēdējā spēle, kurā izcīnīji platīna trofeju/ačīvmenti 100%

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Komentēt
Prezidents
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 227
Joined: 28 Sep 2009 20:23

25 Aug 2018 14:57

Platinēts Just Couse 3 uz PS4.
Spēle nav jauna, liekas gadu manā bibliotēkā nostāvēja, kad PS Pluss dāvināja. Teikšu platīns lika iesvīst. Pati spēle nav sarežģīta, bet pārbaudījumi... skilam jābūt. Pirmo un otro daļu spēlējis neesmu, bet ceturto, kura drīzumā iznāks būs jāņem.
Image
User avatar
metta
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 270
Joined: 13 Jūl 2016 21:18

13 Sep 2018 18:54

Pēdējie platīni:
Dark Souls Remastered un Nier: Automata

Tagad maz laika.. eju God Of War 2018 uz platīnu.
Plānoju vēl platinēt Demon's Souls, Hellblade, The Surge un Lords Of The Fallen.
Savā ziņā taisu tādu kā platīnu portfolio – spēlēju arī citas spēles, bet platinēju, tikai tās, kuras iederās manā listē (pārējās spēles stāv kā hidden).

!!! Vot Monster Hunter World nav ar ko spēlēt, ja būtu kāds, kas arī gribētu platīnu, tad varētu co-op dabūt platīnu, jo nu tur ir kādas 6 trofejas, kas ir ļoti laikietilpīgas.

Cik cilvēkiem LV ir MHW platīns? :)

https://psnprofiles.com/metta_love
User avatar
Eking
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 757
Joined: 22 Jan 2012 10:28
Location: Rīga

13 Sep 2018 19:15

@metta MHW platīns ir DEsIx_KaerO no LV, par ko liels respekts! Paskaties iepriekšējos postus aprīlī - #126 - Monster Hunter: World.

Man ir MHW, tik nav laika ap 300 h, palēnām jau varētu iet uz platīnu. Neesmu vēl atmetis cerību uz MHW platīnu. :)
MHW fun ir tieši laikā coopā spēlējot, uz iznākšanas laiku biju aizrāvies coopā ar vienu ārzemju draugu, kādas 40 stundas nospēlētas. Viņam bija uzņēmība un pacietība dabūt MHW platīnu mēneša laikā. Ja nu kas esi manos draugos metta, padod ziņu.

Bet tā visu cieņu par plānoto portfolio - Demon's Souls, Hellblade, The Surge un Lords Of The Fallen. God of War ir tiešām izcils, vēlu veiksmi.
Image
User avatar
metta
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 270
Joined: 13 Jūl 2016 21:18

13 Sep 2018 19:24

Jā, biju jau mainijis, ka viens tomēr ir izcīnijis MHW plat., par to tiešām respekts! Pa to laiku var platinēt 10-12 spēles (nerunāju par pavisam mazajām).

* Paldies par labajiem vārdiem ;)

Vēl jau man ir Switch, kaut kad jāziet Bayonetta 2 uz 100%.
Eking wrote:
13 Sep 2018 19:15
@metta MH platīns ir DEsIx_KaerO no LV, par ko liels respekts! Paskasties iepriekšējos postus aprīlī - #126 - Monster Hunter: World.

Man ir MH, tik nav laika ap 300 h, palēnām jau varētu iet uz platīnu. Neesmu vēl atmetis cerību uz MH platīnu. :)
MH fun ir tieši laikā co-opa spēlējot, uz iznākšanas laiku biju aizrāvies coopā ar vienu ārzemju draugu, kādas 40 stundas nospēlētas. Viņam bija uzņēmība un pacietība dabūt MH platīnu mēneša laikā. Ja nu kas esi manos draugos metta, padod ziņu ja kas.

Bet tā visu cieņu par plānoto portfolio - Demon's Souls, Hellblade, The Surge un Lords Of The Fallen. God of War ir tiešām izcils, vēlu veiksmi.
Dundukss
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 404
Joined: 21 Jūn 2017 01:01

05 Okt 2018 08:15

Beidzot pēc gada parādījās spēle, kurā visas trofejas likās loģiskas un jēgpilnas, tāpēc iegūts pirmais platīns spēlē Spiderman;

Spēle kolosāla, izklaidēja tāpat/vairāk, nekā FarCry5, visiem iesaku.
Visilgāk mocījos ar mazo crime risināšanu, gandrīz jau padevos, bet nu pēc gada PS spēlēšanas gribējās dabūt pirmo platīnu.
Image
User avatar
jaunais
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂
Komentāri: 968
Joined: 30 Okt 2015 14:37
Location: Ādaži

09 Nov 2018 16:05

Platins NR.10: Spiderman- spele loti patika,pirmais DLC ari iziets 100% un gaidu nakamos DLC.
Platins NR.11: Assassins Creed Odyssey - viena no retajam spelem no kuras nevareju atrauties, jo sena Roma ta ir tema, kura mani vienmer ir saistijusi. Cepuri nost Ubisoftam, loti labi bija attelojusi ta laika personibas, negaiditi paversieni sizeta un, protams, grafiska puse izskatas briniskigi. Kopa spele biju pavadijis 131 stundu, jo karti tiriju pilniba. Tagad gaidu DLC, jo spele labprat veletos atgriezties.
User avatar
DEsIx
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 58
Joined: 01 Jūn 2014 15:05

11 Nov 2018 18:39

Kādu laiku nebiju iepostojis šeit, un lūk arī mani iegūtie platīni, kā arī minēju, ka būs viegli platīni līdz 150'tai kuru gribēju kā Persona 5, tiešām ideāls JRPG žanra tituls, kuru izbaudīju visu savu laiku spēlējot. Un tagad platīnu skaits nav audzis nu jau mēnesi kopš Atelier iegūšanas, kuru sēriju biju izmēģinājis pirmo reizi, un jau iepatikās ( manliekas, ka man jebkura JRPG spēle patiktu :D )
No filmu tipa spēlēm Late Shift patika vairāk nekā The Bunker, vienkārši nevarēju iejusties tajā drūmajā klimatā. Kā ne kā nepanesu ''gory'' lietas, kā vienā momentā viņš iespieda lauzto kaulu atpakaļ rokā. Gandrīz vai slikti palika. Par pārējām neko īpašu nevaru neko pieminēt, Word Search būtu labs laika kaveklis, lai pameklētu vārdus savā tempā, ja vēlies, vai arī izmanto gidu.
Her Majesty's SPIFFING bija interesanta ar visādām filmu ''references'', nu nez, kā lai uzrakstu Latviski to. SQUAREBOY VS BULLIES bija īsa, un dažviet kaitinoša.

Image#144 & Image#145 - SQUAREBOY VS BULLIES
Image
Image#146 - Her Majesty's SPIFFING
Image
Image #147 - Late Shift
Image
Image #148 - The Bunker
Image
Image #149- Word Search by POWGI
Image
Image#150 - Persona 5
Image
Image #151- Atelier Shallie Plus: Alchemists of the Dusk Sea
Image
Notkiller
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 240
Joined: 06 Sep 2016 13:50

26 Nov 2018 10:49

Kādu laiku neko nebiju ielicis. Šajā periodā pārsvarā sanāca vairāk ilgspēlējošās spēles, kur vajadzēja ieguldīt vairāk laika lai izietu.

Image#86 - Hex Tunnel Touch (PS4) - Tu kusties pa tuneli izvairies no šķēršļiem. Ir tikai viena problēma - kuram ģēnijam likās laba doma izveidot šādas kontroles: Uz augšu un uz leju ar L2/R2 un pa labi un pa kreisi velkot ar pirkstu pa touchpad, jo šai spēlei vajag salīdzinoši precīzas kustības.
Image#87 - Ni no Kuni II: Revenant Kingdom (PS4) - Stāsts šai spēlei man nepatika - likās diezgan garlaicīgs. Varbūt būtu cits iespaids, ja es būtu izgājis pirmo spēli pirms ķēros šai spēlei klāt, jo pats sākums itsevišķi bija nesaprotams.
Image#88 - Energy Cycle (PS4)
Image#89 - Horizon Zero Dawn (PS4) - Ļoti patika šīs spēles stāsts. Izgāju spēli uz visiem 100%. Vienīgais mīnuss spēlē ir, ka cīņas pēc kāda laika paliek vienveidīgas un sāk apnikt un ir mometi kur var redzēt, ka palaida garām iespēju padarīt stāstu vēl labāku.
Image#90 - Mary Skelter: Nightmares (PS Vita) - Spēle ir First Person Dungeon Crawler. Stāsts ir par to ka briesmoņi, ko sauc par Nigtmares, ir ieslodzījuši cilvēkus cietumā un izmanto tos šausmīgos eksperimentos. Galvenie varoņi ir izveidojuši komandu, kas mēģina izbēgt no tā uz virszemi. Galvenie varoņi ko tu kontrolē ir nosaukti pasaku varoņu vārdos(Alice, Red Riding Hood, Sleeping Beauty utt.) un katrs Nightmare boss ir daļēji balstīts uz kādu daļu no to varoņu pasakām.
Image#91 - Hatsune Miku: Project DIVA F 2nd (PS Vita) - Mūzikas ritma spēle. Spēlē ir daudz dažādu dziesmu un katrai dziesmai ir vairāki grūtības līmeņi. Dziesmas uz Extreme liks papūlēties, lai tās izietu. Pats platīns nav ļoti sarežģīts tikai šajā spēlē ir ļoti daudz lietas jāsavāc, kas aizņems daudz laika.
Image#92 - The Deadly Tower of Monsters (PS4) - Spēles mērķis ir tikt uz milzīga torņa galu. Pati spēle ir kā parodija 50-60to gadu mazbudžeta Sci-Fi filmām.
Image#93 - Punch Line (PS Vita) - Vizuālā novele ar nelielu gameplay. Balstīta uz Anime ar tādu pašu nosaukumu, bet šī spēle ir kā pilnā versija, kas iekļauj vairākas epizodes, kas bija izgrieztas no pašas anime.
Image#94 - XBlaze Code: Embryo (PS Vita)
Image#95 - Odin Sphere Leifthrasir (PS4) - Spēle ir 2D Hack and Slash spēle ar unikālu art style. Šī spēle ir remake vienai PS2 spēlei. Spēlei ir veikti vairāki gameplay uzlabojumi, kas padara to labāku kā oriģinālo versiju. Pats stāts ir par to ka tu izspēlē pasaku no 5 dažādu varoņu skatu punktiem.
Image#96 - Hakuoki: Edo Blossoms (PS Vita)
Image#97 - Girls und Panzer: Dream Tank Match (PS4) - Balstīta uz anime - tu izspēlē vairākus notikumus no anime un filmām. Pati spēle ir tanku kaujas. Divas komandas dodas kaujā lai pieveiktu pretinieka komandu. Kontroles ir labas tankiem izņemot dažus vieglos tankus ar lieliem lielgabaliem, ar kuriem visu laiku nēsā un pat taisnā līnijā nevar nobraukt.
Image#98 - Dark Souls: Remastered (PS4) - No visām Dark Souls spēlēm šī man patika vismazāk. Līmeņu dizains man īpaši nepatika. Var just ka uz spēles beigām spēle ir sasteigta.
Image#99 - Nights of Azure (PS4) - Spēle ir Hack and Slash. Stāsts ir par to, ka pēc ļaunā Nightlord pieveikšanas tas piesārņoja pasauli ar savām asinīm un visiem kas nonāca saskarsmē ar tām asinīm pārvērtās par dēmoniem. Galvenie varoņi ir 2 meitenes, kas dodas uz vienu salu, lai atbrīvotu to no dēmoniem.
Image#100 - Dead Space (PS3) - Ļoti patika stāts, atmosfēra un vide.


Par godu 100. platīnam es izdomāju iziet spēli, kas bija mans otrais nopietnais mēģinājums dabūt platīnu, bet tajā laikā tas man nebija iespējams. Toreiz man šī spēle likās salīdzinoši grūta un sagādāja problēmas. Tagad, kad vēlreiz sāku spēlēt šo spēli un domāju pabeigt platīnu spēle likās salīdznoši viegla pat uz lielāko grūtības līmeni.
Image
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2926
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

26 Nov 2018 22:29

Visu cieņu Notkiller par 100 izcīnītajiem platīniem! Tā ir lieta, ko var apbrīnot :).
Image
Prezidents
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 227
Joined: 28 Sep 2009 20:23

17 Dec 2018 19:13

Beidzot platinēju The Witcher 3: Wild Hunt. Personīgi man pēdējā laikā, laika ziņā, ilgākais platīns. Tur tiešām ir ko darīt, ja vēlies iepazīt pilnībā šīs spēles vidi.
Image
User avatar
Eking
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 757
Joined: 22 Jan 2012 10:28
Location: Rīga

02 Jan 2019 11:04

Pievienojos platīna klubam ar vismaz simts platīniem:

Image

#100 platīns Assassin's Creed Odyssey Image Epic Cycle - 2018.gada viena no mīļākām spēlēm. Ubisoft ir izveidojis gigantisku atvērtās pasaules spēli ar pat lielāku teritoriju kā Orgins ar plašu Vidusjūru, neskaitāmām salām un lielu pussalu, katra vieta ir unikāla, atšķiras ar savu floru un faunu. Grieķu vēsture un kultūra ir vienmēr mani saistījusi, uzzināju vairāk arī par tā laika vēsturiskām personībām kā Sokrātu, Hipokrātu un Pitagoru. Stāsts kopumā ir aizraujošs un norisinās Peloponēzijas karā senajā Grieķijā 431 gadā pmē, spēle atmiņā iespiedīsies ar daudziem negaidītiem pavērsieniem. Sevišķi patika cīņas ar mītiskiem bosiem - Medūzu, Ciklopu, Minotauru u.c. Noteikti turpināšu spēlēt un pirkšu Seasson pass, ko parasti nedaru. Ubisoft nepārtraukti papildina bezmaksas saturu papildinājumā Additional Feats, kā arī pakāpeniski pievieno Sesson pass saturu papildinājumos - Legacy of the First Blade: Episode 1, Legacy of the First Blade: Episode 2. Vēl jāpiemin, ka atšķirībā no Orgins ir izvēles tiesības dialogos un darbībās - Odiseja jau vairāk tuvojas action-RPG virzienā un var saskatīt daudz līdzības ar Witcher 3: Wild Hunt. Odissejas kvestos var būt dažādi iznākumi un var iziet uzdevumu dažādos veidos mierīgā ceļā (bet ne vienmēr) vai arī iesaistīties cīņā, personīgi ieguvu labās beigas ar Kassandru. Īpašs paldies Kassandras ierunātai grieķu-kanādiešu balss aktrisei Melissanthi Mahut. Kassandras tēls ierunāts kolorīti ar visu iespējamo emociju gammu un piedod papildus pievienoto vērtību Assassin's Creed Odyssey.

Vēl papildus jāpiemin pie milstone platinētas spēles 2018.gadā kopš pēdējo reizi rakstīju šajā konsoles tēmā:

Image

Marvel's Spider-Man - viena no labākām 2018.gada spēlēm, noteikti rekomendēju (vairāk manas domas par spēli var uzzināt šeit). Varu arī rekomendēt noskatīties animācijas filmu, ja interesē Zirnekļa cilvēka tematika. Animācijas filma Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) nostrādāta augstā kvalitātē.

Image

The Crew 2 - atvērtās pasaules braukušas un izpētes spēle no Ubisofta, noteikti atcerēšos 40 minūšu braucienu ar Hypercar caur visai ASV no Ņujurkas līdz Losandželosai. Savādāk spēle nav īpaši populāra, neredzēsiet daudz cilvēkus spēlējam. The Crew 2 sniedza daudz pozitīvu momentu kā braukšana ar laivām vai īpašie eventi ziemā, taču citas reizes vēlējos vienkārši lamāties par pašu braukšanu un fiziku. Taču kopumā The Crew 2 patika, pieejamas daudz dažādas tipa mašīnas, kā arī varēsiet lidot ar maz-izmēra lidmašīnām un braukt ar laivām. ASV teritorijas karte atainota diezgan precīzi un varēsiet atrast slavenās vietas kā Brīvības statuju vai slaveno Zelta tiltu Sanfrancisko.

Image

Dead Nation (Vita) - izieta 3x reizes uz coop un lepojos, ka izdevās iegūt platīnu. Grūtības pakāpe 7/10. Dead Nation sniedza daudz prieka, bet reizē bija izaicinoša un prasīja daudz pacietības.
Image
User avatar
DEsIx
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 58
Joined: 01 Jūn 2014 15:05

02 Jan 2019 16:04

Daudz viegli Platīni, bet no tiem vieglajiem tomēr tie labākie bija Storm Boy un Old Man's Journey ( pateicos @Sataha , ka par šo uzzināju :P ), beigu beigās no abām spēlēm man saskrēja asaras acīs.
Kingdom Hearts 2 bija ļoti labi atkal spēlēt, bet tomēr nevarēšu sevi piespiest pagaidām pabeigt pārējos pirms KH3 iznākšanas Janvāra beigās.
Honorable Mentions jau varētu dot Word Sudoku by POWGI, ja tev patīk Sudoku, tad arī šī spēle būtu labs laika kavēklis.

Image#152-#153- Jack N' Jill DX
Image
Image#154-#155- Storm Boy
Image
Image#156 - Kingdom Hearts II (PS4)
Image
Image#157- FullBlast
Image
Image#158- Tetra's Escape
Image
Image#159- Twin Robots
Image
Image#160- Word Sudoku by POWGI
Image
Image#161- FullBlast
Image
Image#162- Tetra's Escape
Image
Image#163- Twin Robots
Image
Image#164- Old Man's Journey
Image
Image#165- WRC 5
Image
Image
Image
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2926
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

02 Jan 2019 21:57

Visu cieņu Eking un DEsIx par savāktajiem platīniem! Eking, apsveicu ar 101 platīnu skaitu, un DEsIx jau pakāpeniski tuvojas pie 200, apbrīnojami.

DEsIx priecē, ka devi Old Man's Journey spēlei iespēju, un pēc nobirdušajām asarām varu noprast, ka spēle tev patika :).
Image
Notkiller
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 240
Joined: 06 Sep 2016 13:50

14 Jan 2019 11:45

Sanāca diezgan daudz spēles izuet šajā periodā kopš pēdējo reizi rakstīju.

Image#101 - Muv-Luv (PS Vita) – Remake vairāk kā 15 gadus vecai vizuālajai novelei pieaugušajiem. Šajā spēlē ir iekļautas divas daļas no triloģijas. Pats stāts nav nekas īpašs.

Image#102 - Nights of Azure 2: Bride of the New Moon (PS4) – Turpinājums iepriekšējai daļai. Galvenajai varonei ir iedots darbs eskortēt savu labāko draudzeni, kura tika izvēlēta par upuri spēles galvenajam ļaundarim. Spēles stils gameplay ziņā ir līdzīgs pirmajai daļai, bet daudzas izmaiņas(gan labas, gan sliktas). Vislielākais mīnuss, ka spēle ir uz laika limitu – tev ir noteikts skaits dienu, lai izietu spēli. New Game+ tiek noņemts laika limits, bet daudz netiek pārcelts uz New Game+

Image#103 - Jack N' Jill DX (PS4)

Image#104 - Jack N' Jill DX (PS Vita)

Image#105 - Final Fantasy Type-0 HD (PS4) – Šī spēle ir action RPG spin-off spēle, kas ir netieši saistīta ar Final Fantasy 13 pasauli. Pasaulē notiek daudz konflikti starp vairākām nācijām un ir uz pasaules kara sliekšņa. Galvenie varoņi ir daļa no militārās skolas, kuriem tiek dotas īpaši grūtas un bīstamas misijas. Spēles beigas bija negaidītas.

Image#106 - Hakuoki: Kyoto Winds (PS Vita)

Image#107 - Alice: Madness Returns (PS3) – Spēle ir action platformers. Stāts ir, ka Alise vaino sevi savu vecāku nāvē un ir sajukusi prātā. Lai izbēgtu no realitātes viņa dzīvo savās halucinācijās, kur viņa atrodas šausmīgi deformētā brīnumzemes versijā. Šī ir otrā daļa šai spēļu sērijā. Pirmā daļa nāk līdzi kā DLC šai spēlei par brīvu. Kaut kad varbūt saņemšos to pirmo spēli iziet, bet pirmajai spēlei kontroles ir drausmīgas, neprecīzas un ļoti bieži ir galvenais iemesls kāpēc nomirsti tajā spēlē.

Image#108 - Marginal #4: Road to Galaxy (PS Vita) – Mūzikas ritma spēle. No sākuma likās interesanta līdz brīdim kad saproti, ka šajā spēlē nav iespējams zaudēt. Viss kas tev ir jāizdara ir jānospiež viena nots pareizi un esi jau uzvarējis.

Image#109 - Valkyria Chronicles 4 (PS4) – Man ļoti patika pirmā daļa ar savu unikālo gameplay stilu. Gameplay ziņā šī spēle ir kā tiešs turpinājums tai. Ir dažas izmaiņas(direct commands, Grenadier class u.c.), kas padara šo spēli labāku kā pirmo. Pats stāts notiek paralēli ar pirmo daļu tikai citā frontē. Visa spēle ir garais ceļš uz ienaidnieku galvaspilsētu, lai izbeigtu karu. Vislielākais šķērslis varoņiem nokļūt līdz ienaidnieku galvaspilsētai ir laikapstākļi – pa ceļam sākās pamatīga ziema, kurai varoņi nav sagatavoti, bet jorpojām mēģina turpināt misiju tikt līdz galamērķim. Patika, ka šajā spēlē tika pievienoti squad stories, kas dod parastajiem komandas biedriem dzīves stāstus un ka viņi nav tik parasti nevajadzīgi kareivji komandā. Vienīgais varēja būt garāki stāsti par komandas biedriem.

Image#110 - Danganronpa 1・2 Reload (PS4) – Ports divām vizuālajām novelēm no PS Vita – Danganronpa: Trigger Happy Havok un Danganronpa 2: Goodbye Despair. Abas spēles seko vienam stilam: Varoņi ir iesprostoti situācijā kur vienīgā iespēja viņiem tiek dota ir nogalināt savus biedrus. Pēc katras slepkavības notiek tiesa, kur pārējiem ir jāatklāj kurš ir vainīgais. Ja vainīgais tiek atklāts tad tam tiek piespriests nāves sods, bet ja netiek atklāts - tad visiem pārējiem.

Image#111 - Gal*Gun 2 (PS4) – “Japanese School Shooting Simulator” - Nezinu kā citādāk, lai šo paskaidro. Galvenais varonis iegūst VR brilles un speciālu ieroci dēmonu ķeršanai, bet tām ir blakus efekts – visas meitenes skolā iemīlās galvenajā varonī un dzenās visu laiku pakaļ viļņos un visas ir jāatvaira izmantojot speciālo ieroci.

Image#112 - Grim Fandango Remastered (PS4) – Interesanta spēle. Vienīgais kas nepatika, ka jāiziet visa spēle izmantojot tank controls.

Image#113 - PlayStation All-Stars Battle Royale (PS Vita) – Playstation mēģinājums izveidot kaut ko līdzīgu Nintendo Super Smash Bros. Tā arī nesanāca īpaši paspēlēt šo spēli ar citiem cilvēkiem, jo tad kad pirmo reizi mēģināju jau tad bija grūti atrast spēlētājus un vienīgie ko tad varēju atrast bija 999 līmeņa, kuri tev pilnībā neko neļauj izdarīt lai cik tu necenstos. Izdevās nesen šai spēlei uzboostot online trofejas. Brīdinājums tiem, kas šai spēlei grib vēl dabūt Platīnu. Pēdējā iespēja dabūt šai spēlei online trofejas - Serveri tiks slēgti 31. Janvārī!

Image#114 - PlayStation All-Stars Battle Royale (PS3)

Image#115 - 36 Fragments of Midnight (PS4)
Image
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2926
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

15 Jan 2019 00:15

Oho, Notkiller, ne pa jokam esi tajā laika periodā izcīnījis platīnus.

Paldies par info saistībā PlayStation All-Stars Battle Royale (PS Vita) - kādam noteikti noderēs :).
Image
User avatar
Eking
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 757
Joined: 22 Jan 2012 10:28
Location: Rīga

15 Jan 2019 10:53

@Notkiller platīnu monstrs, apsveicu!

Sanāca uzspēlēt mazu indie spēli Planet RIX-13 (PS4) vēl pirms oficiālās relīzes, saņemot promo codu.
Pēc kosmosa kuģa avārijas pētnieks izpēta planētu ieturētu 2D 8-bitu stilā un mēģina atrast veidu kā atstāt planētu RIX-13.
Kopumā maza un patīkama point&click izpētes spēle. Vēlētos, kaut tā būtu garāka! Ir dažādas mīklas ar pareiza PIN koda ievadi un pareizo elementu savietošanu.
Var iziet ap no 30 minūtēm līdz vienai stundai. Kopumā viegls platīns trofeju medniekiem.

Image

Relīzes datums: 2019.gada 16.janvāris uz PS4, Vita, Xbox one & Switch (uz PC iznāca 2017.gadā)
Image
User avatar
dzekans
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
Komentāri: 89
Joined: 16 Nov 2018 19:09

20 Jan 2019 11:25

un tikko tika pieveikts spiderman uz 100% ir vērts spēlēt lai visus 100 dabūtu.
Image
User avatar
DEsIx
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 58
Joined: 01 Jūn 2014 15:05

03 Feb 2019 18:49

Image#166 - テイルズ オブ グレイセス エフ ( Tales of Graces F )

Jau trešo reizi platinēts, laikietilpīgais JRPG ( 140 stundas kopā ). Bija šaubas vai vispār varēšu, bet kā jau man bija pieredze spēlējot pirms tam, respektīvi 2015 un 2016 gadā, beigu beigās nebija nekādu šķēršlu.
Priecīgs esmu par šo platīnu!
Nākošais visticamāk būs Ace Combat 7 :)

PS. Nu tā, netaisīšu speciāli DP, vienkārši editošu šo postu ar pārējiem platīniem. ;d
Iekrāsotie ir tie, kuros bija visjautrāk dabūt platīnu, kā ne kā pārējie ir ez pz plati.

Image - #167 - Heroes Trials ( Vita )
Image - #168 - Drowning (PS4)
Image - #169 - Drowning (Vita)
Image - #170 - Heroes Trials ( PS4 )
Image - #171 - Ace Combat 7: Skies Unknown
Image - #172 - Access Denied (Vita)
Image - #173 - Access Denied (PS4)
Image - #174 - テイルズ オブ ゼスティリア [Tales of Zestiria / PS3] - un ar šo visi iespējamie ToZ stacki ir pabeigti :)
Image - #175 - 英雄伝説 閃の軌跡IV [The Legend of Heroes - Trails of Cold Steel IV] - speciāli atstāju šo priekš ''milestone'' :)
Image - #176 - Onimusha: Warlords
Image - #177 - The Last Remnant Remastered
Image - #178 - Word Search by POWGI (PS4)
Image - #179 - One Word by POWGI (Vita)
Image - #180 - Metagal (PS4)
Image - #181 - Dragon Ball Xenoverse (PS4) - otrais stack.
Image - #182 - DmC Devil May Cry: Definitive Edition - noteikti vieglāks par PS3 versiju.
Image - #183 -Conan Exiles
Image
Image
User avatar
jaunais
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂
Komentāri: 968
Joined: 30 Okt 2015 14:37
Location: Ādaži

04 Mai 2019 21:03

Days Gone ir ar platīnu!
Kā jau minēju, ar spēli esmu ļoti apmierināts. Pat pēc stāsta iziešanas, ar prieku iztīriju kartē visas frikeru ligzdas un savācu atlikušās trofejas, lai no spēles paņemtu visu, ko tā piedāvā.
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2926
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

04 Mai 2019 22:08

Neko sev... Kāds bija platīns, grūts, laikietilpīgs? Vai viens kodiens kā brokastīs? :D
Image
Komentēt