KONKURSS: Ahoj, biedr! Tu noteikti esi videospēļu pasaulē sasniedzis ko tādu, ar ko lepojos. Kādēļ ar to nepadalīties un nepāstāstīt mums? Dodies šeit, pastāsti to un laimē Battlefield V -> viewtopic.php?f=70&p=198288#p198288

Tavas atsauksmes par Assassin's Creed Odyssey

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2491

06 Okt 2018 15:16

Sveiki, biedri! Nākamā spēle, kam mums jāvērš uzmanība un jānovērtē :D. Kā Tev patīk spēle? Kas nepatīk? Dalies ar saviem iespaidiem, lai kopīgi turpinātu šo tradīciju :).

P.S. Tavs komentārs var tikt publicēts Konsoles.lv mājas lapā kā citāts materiālā "Foruma biedra atsauksmes par Assassin's Creed Odyssey".
Image
Guncha83
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
Komentāri: 164

09 Okt 2018 16:17

šis nav oficiālais paziņojums :D , bet WOW. vienkārši WOW. Ja likās, ka Origins ir milzīgs, tad šis liekas vienkārši episki milzīgs. Biju mazliet apslimis un kapāju no ceturtdienas vakara - esmu ticis līdz 29. līmenim no 50 iespējamiem un neesmu vēl atvēris pat 1/2 pasaules. Pieminēšu, ka spēlēju ar veco sistēmu, kad uz kartes rāda lokācijas un kvestu tārgetus. Bet ir iespējams spēlēt pēc jaunās sistēmas, kad nekādas norādes nav - pašam viss ir jāatrod. Pildu VISUS papildkvestus. Ar jauno sistēmu tas būtu praktiski nereāli. Bez norādēm u zkvestu lokācijām vieglāk būtu nosvērties striķī kā pašam to visu atrast. Spēle ir milzīga. bet man patīk. Naval battles gan nepatīk, jo tagad visi pirāti Tev uzbrūk automātiski, kas čakarē prātu, ja gribās vienkārši pildīt kvestu. par ļaunajiem - ja spēlētu pēc jaunās sistēmas, tad arī šis man liktos kā samērā episks risinājums, jo nevar atklāt uzreiz kurš ir ļaunais - nākas meklēt clues pa visu pasauli.. itemi = pārpārēm un kādam vien spēles stilam gribās - atbilstoši. Leģendārie seti, kad tiek savākti pilnībā - pielāgojas Tavam aktuālajam līmenim uz iegūšanas brīdi. Kamēr to uzzināju, iztērēju veselu bagātību apgreidojoties no līmeņa uz līmeni. Setiem ir patīkami bonusi. Kā jau katra Assassins sērija, riktīgi priecē un silda sirdi ar vēstures faktiem/notikumiem. Leģendārie dzīvnieki no Grieķu mitoloģijas arī ir episki. Un pat diezgan grūti. Tiesa gan, kad kārtīgi apgūsti Dodge/block, attack, retreat, use bow , repeat, tad kaujas paliek vieglas. Vakar vienlaicīgi cīnijos pret sava līmeņa 1 pilsētveci, 12 viņa leģendārajiem apsargiem un 2 mercenaries, kuri bija 2 līmeņi par mani augstāki, un tos pieveicu. iztērēju gan tonnu ar bultām. bet, jebkurā gadījumā - šovakar maukšu tālāk :) Nebūs miers kamēr netiks izieta :)
jaunais
9. līmenis - ✱ Eksperts ✱
9. līmenis - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 624

09 Okt 2018 17:51

Es speleju no pagaishas pirmdienas - jau 60h gameplay un karti un izpilditas misijas ir tikai puse. Ari man wow efekts nav zudis,jo sizhets parsteidz ik pa bridim ar negaiditiem paversieniem. Papildus kvestus ir interese iziet un ne tikai interese,bet spele to prasa un bilde izskatas fantastiski. Katra zinja shis nav ari manas oficalas atsauksmes - kad izieshu speli un bus iedvesma,atstashu ari savas atsauksmes. Pagaidam pec 60h varu mierigi dot 9.5/10
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

14 Okt 2018 16:30

Sveiki, visiem konsolistiem! Aicinu līdz 20. oktobrim izteikt savus iespaidus par šo spēli, lai varam kopīgi izveidot "Foruma biedra atsauksmes par Assassin's Creed Odyssey" :). Būšu ļoti pateicīgs!
Image
Dundukss
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 237

17 Okt 2018 11:48

Spēlē pavadīts apmēram 50h, par cik atsauksmu deadline tuvojas, tad te neliels summary no manis.
Sākšu ar slikto:
1. PS4 PRO šai spēlei ir par vāju
- Ilgi loading skreens pie katra personāža, kad gribam parunāt;
- Menu paiet laiks, kamēr karte, vai menu kā tāds ielādējas;
- Kad ar Ikarus aizlido tālāk, laiks, kas paiet, kamēr ielādēta iepriekšējā bilde ir kaitinošs;
- Reizi pa reizei bijis, ka spēle uz 3-5 sekundēm apstājas kaut ko sagremot;
2. Spēlē ir daudz kļūdas:
- vairākas reizes ir bijis, ka spēle sāk nenormāli lagot ar 3-5FPS un NPC tēlam pazūd rumpis vai tas pavisam pazūd;
- ir bijuši 2 zilie ekrāni ar crash;
3. Jūt, ka ubisoft grib papildus mikrotrnsakcijas, resursu vākšana ir diezgan kaitinošs pasākums;
4. Man personīgi jūras braukāšana nav ļoti tuvu pie sirds, bet reģions tāds, ka tas bija nepieciešams, tāpēc šo minu kā mazāko punktu;

Par labo:
1. Spēle ir skaista, dzīva vide, liek man noticēt, ka tiešām atrodos senā pagātnē, NPC ir diezgan daudz un pilsētas nav pavisam tukšas, arī jūrā smuki nostrādāti delfīni vaļi utt;
2. Mercenaries jaunā sistēma man patīk;
3. Gan main story, gan side quests ir tiešām interesanti, patīk, ka man ir dota izvēle, un interesanti skatīties, kā izvēle vēlāk ietekmē spēli;
4. Cult of cosmoss - ļoti laba papildus fīča ar visiem clues un savu atsevišķu kvestu līniju;
5. Mistiskie zvēri un varoņa tēvs - ļoti labi nostrādāts, cīņa ar ciklopu atgādināja dark souls;
6. Cīņu sitēma un skili kā tādi ir smuki sastādīti un gan jau katrs psēlētājs savam stilam var piedzīt skilus kā vēlas;
Overall:
Spēle ir ļoti interesanta, skaista ar labu story un ticamu vidi, bet spēlēt-prieku zog daudzās kļūdiņas un tas, ka šo spēli dzelzis vairs nevelk;
Spēli noteikti iziešu, bet manā reitingā tai nebūs vairāk par 6/10, domāju uz jaudīga PC varētu savus 8 vai 9 dabūt, ja tiktu salabotas daudzās kļūdas, uzskatu, ka mums tika iedota spēle, kas nav gatava, ko spēlētājs pēc mēneša 2 nemaz nejutīs.
Image
Helman19
11. līmenis - ❂ Guru ❂
11. līmenis - ❂ Guru ❂
Komentāri: 938

17 Okt 2018 18:46

Dundukss wrote:
17 Okt 2018 11:48
...
1. PS4 PRO šai spēlei ir par vāju
- Ilgi loading skreens pie katra personāža, kad gribam parunāt;
- Menu paiet laiks, kamēr karte, vai menu kā tāds ielādējas;
- Kad ar Ikarus aizlido tālāk, laiks, kas paiet, kamēr ielādēta iepriekšējā bilde ir kaitinošs;
- Reizi pa reizei bijis, ka spēle uz 3-5 sekundēm apstājas kaut ko sagremot;
...

Cik esmu lasījis, tad ar šo uz XBox One X nav problēmu un nav arī melnie ielādes ekrāni pirms sarunām ar personāžiem.
No PAIN, No GAME!!!
I am a GAMER not because I don't have a life...
...but because I choose to have MANY!
Image
Image
Guncha83
Komentāri: 164

18 Okt 2018 09:49

apstiprinu - uz xbox one x nav nekādu lagu, freezingtime. Spēle "skrien" lieliski
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

19 Okt 2018 11:51

Guncha83 wrote:
09 Okt 2018 16:17
Guncha83
un
jaunais wrote:
09 Okt 2018 17:51
jaunais
no jums varēs sagaidīt oficiālās atsauksmes :D?

Atgādinu, ka rīt ir pēdējā diena, kad var savus viedokļus šeit izteikt par spēli, lai tas nonāktu materiālā "Foruma biedra atsauksmes par Assassin's Creed Odyssey".
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

21 Okt 2018 01:56

Pagarināšu dedlainu vēl par dažām stundām, tādēļ šodien ir pēdējā diena, kad Tavas atsauksmes par Assassin's Creed Odyssey var tikt publicētas iepriekš minētā materiālā. Netur viedokli sevī, bet gan paudi to uz āru un liec to dzirdēt citiem!
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

24 Okt 2018 14:11

Paldies, visiem, kuri izteica savu viedokli! It sevišķi liels paldies vēlos pateikt Dundukam - par salīdzinoši saturisku spēles vērtējumu :).

No tā visa šeit izveidojies mūsu gara darbs: http://konsoles.lv/2018/10/24/foruma-bi ... d-odyssey/
Image
Komentēt