DOTIES UZ KONSOLES.LV -> http://konsoles.lv

Piedalies un laimē! Atgādinu, ka Konsoles Gada Spēle 2018 pirmā kārta norisināsies līdz 20. decembra pusnaktij. Tādēļ, ja vēl neesi izteicis savu balsi par savu mīļāko 2018. gada spēli, aicinu to izdarīt šeit -> viewtopic.php?f=70&p=198966#p198966

Konkurss (Noslēdzies): piedalies un laimē Battlefield V uz PlayStation 4 vai Xbox One pēc izvēles

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Deflow
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
Komentāri: 144

13 Nov 2018 08:20

Neesmu pārliecināts vai tas ir sasniegums, bet videospēles bijušas manā dzīvē jau kopš biju mazs bērns. Tika rauts otrais GTA dienām un naktīm, kad iznāca GTA 3 tas tika turpināts. Ir izietas pilnīgi visas GTA sērijas spēles, lielākoties uz PC. Pat tika speciāli nopirkts Ps3 priekš gta v relīzes :))
Bubinators
8. līmenis - ✺ Eksperts ✺
Komentāri: 512

13 Nov 2018 12:25

Pirmā spēle ko izgāju bija Commander Keen 4 un tad pirmais Quake uz win95 mašīnas un kad disketes bija galvenais datu nesējs, pateicoties šim datoram un spēlēm patiesi radās intrese par videospēlēm, ar laiku šī aizrautība radīja intresi par pašiem dzelžiem lai saprastu kas tam lācītim vēderā un kas liek tiem cilvēciņiem tajās spēlēs kustēties un veikt dažādas darbības, jau kopš 12 gadu vecuma esmu pats meklējis komponentes un licis kopā savus datorus, protams ar vecāku palīdzību bet galā tas viss mani mudināja arī pabeigt skolu ar tehnisku novirzienu (Mehatronika) un tas mani ir novedis līdz pietiekoši labi apmaksātam darbam un pateicoties tikkai tam ka vecāki palīdzēja un uzdāvināja man pirmo w95 mašīnu kas noveda uz pareizā ceļa un lika saprast kas sirdij tuvāks.

Vecākiem ieteiktu kontrolēt bet ne aizliegt savam bērnam tādu lietu kā datoru un videospēles.

Bet runājot par 20gs, laikam tāds negaidīts pārsteigums bija verot pirmo cs:go kasti, atslēgu biju pircis par pārdotajām trading cardiem un atvēru nazīti kas bija ap 230 eiro vērts steam tirgū. Kas uz kādu laiku nodrošināja spēles uz steam platformas. PS: No tās reizes nēesmu vairs vēris nevienu kasti, nav ko iekrist azartā un labāk zīle rokā nekā mednis kokā :D
Image

Image
Eking
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 693

14 Nov 2018 10:09

Uz Overwatch iznākšanas perioda biju aizrāvies spēlēt Overwatch ar labiem cīņu biedriem uz Playstation 4. Overwatch spēlējām gandrīz katru dienu komandā dažādos sastāvos 4 mēnešus no vietas, pēc tam jau nedaudz retāk spēlējām - šo laiku atceros ar gandarījumu. Bija gan prieks par uzvarām, gan bēdas par zaudējumiem un dažs labs rage quit, kad pulti gribējās mest pret sienu. Mīļākie tēli bija Mercy un D.Va. Vairāk darbojos kā healers un supports. Daži pazīstamie cīņu biedri vēl joprojām spēlē Overwatch. Overwatch tiek nepārtraukti atjaunināts, ir dažādi sezonas pasākumi un competitive sacensības, kā arī spēle tiek papildināta ar jauniem tēliem.

Pat savu Playstation 4 konsoli aplīmēju ar D.Va stikeriem. Vēl joprojām atceros D.Va sarkastisko frāzi 'Nerf This'.

Image

Šajā periodā 100 LVL sasniedzu, ap 130-140 stundām nospēlēju jautrā kompānijā un Overwatch platīnu Imagesasniedzu.
Image
kamikadzemk
7. līmenis - ✦ Meistars ✦
7. līmenis - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 400

14 Nov 2018 12:55

Colin Mcrae Rally 2 laikos piedalījos čempionātā un sacentos ar spēlētājiem no Ukrainas, Krievijas Baltkrievijas un citām valstīm. Tajos laikos sacensības notika offline un rezultāti pēc tam bija jāiesūta atkārtojuma vai arī ghost car veidā. Braucu ar klaviatūru un veiksmīgi ieņēmu arī godalgotas vietas aiz muguras atstājot braucējus arī ar stūrītēm. Tas bija sen, bet vēl aizvien atceros to ar lepnumu.
Image
SnakePlissken
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
Komentāri: 87

14 Nov 2018 17:24

Sveiciens Visiem!

Man, kā pieaugušam cilvēkam, geimings joprojām ļoti aktuāls, laika trūkuma dēļ gan to sanāk izdarīt maksimāli reti. Bet es tāpat cenšos.
Šobrīd par savu lielāko sasniegumu es varētu minēt to, ka izgājām ar draudzeni kopā Guakamelee spēli. Viņai tas prasīja daudz nervu, man arī. :D

Bet kopā izgājām un viss baigi forši!

Gaming for Life.
a N00B. a Dreamer. A not-so-well-developed grownup.
mahinators
2. līmenis - ⁎Amatieris⁎
2. līmenis - ⁎Amatieris⁎
Komentāri: 49

15 Nov 2018 12:39

atceros kā šodien, gadus 20 atpakaļ, tālajos 90tajos, mēs pāris puišeļi mēdzām iznomāt PS1 uz diennakti un tad gandrīz nonostopā kapāt. Tā nu vienu vakaru paķerām, un spēlējām Resident Evil 1. Kas atceras, zin, ka saglabāties var diezgan ierobežoti (konkrētās vietās ar rakstāmmašīnu, un ja atradās lenta :D ), un ta nu pēc kāda laika tika konstatēts, ka nav paķēries MemoryCard. Nu nekas, spēlēs, cik varēs līdz pirmajam death un tad pa mājām gulēt. Beidzās tas, protams, 8 vai 9 no rīta, kad tika sadabūts memory card, trīcošām rokām saglabāts un var teikt, bija jau gandrīz spēles beigas ( čūskas boss). Jautra nakts bija sanākusi.
mūsdienās gan vairs nevar atļauties visu nakti kapāt, bet man pašam gandarījums par izietu bloodborne :D orphan of kos gan bija kādi 100 mēģinājumi (ap 80 nojuka skaits)
EdgarRodricaz
Komentāri: 76

16 Nov 2018 22:50

Mans vislielākais sasniegums un tajā pašā laikā atkarība varētu būt GTA SAMP spēlēšana. Nospēlēju vienā Roleplay serverī gandrīz 7 gadus, spēlētāju bāze serverī bija masīva un pats biju diez gan zināms. Ceļu aizsāku kā mediķis, pēctam policists, tad FBI, tad Secret Service un pamazām aizsitos līdz Hitmenam. Kādu laiku arī biju admins.
Bet nu protams kapēc to visu stāstu - jo savu kontu pārdevu par 2000 dolāriem un tolaik nopirku savu pirmo mašīnu 👍
Image
The Juris King
Komentāri: 523

17 Nov 2018 12:10

Atceros, kad huntoju trofejas uz PS4, Rocket League bija palikusi viena trofeja, kur vajadzēja nobraukt lielu daudzumu jūdzes. Tad nu nāca spēkā prāts, un uz nakti ieslēdzu Rocketā practice mode, ar skoču aplīmēju kontrolieri lai mašīna vislaik braukājas pa apli un no rīta biju priecīgs par savu platīnu.

Veiksmi visiem konkursā!
Image
Mordot
Jauniņais
Jauniņais
Komentāri: 2

17 Nov 2018 14:52

Sveiciens!

Mans lielākais panākums ir bijis Driver 2 iziešana uz PS One. Tas bija grūts ceļš,jo tika atmesta spēle neskaitāmas reizes,dēļ grūtības pakāpes misijai Rio-Chase The Gunman. Spēle tika nolikta malā uz vairāk kā pusgadu,līdz saņēmos to iziet.
Pēcāk arī izgāju Driver pirmo daļu. Diemžēl,trešā un pārējās daļas ir vilšanās un tika nomestas malā pēc pāris misijām.
Pedējais panākums un lepnums ir spēles God Of War visu trofeju iegūšana.
dixon
Komentāri: 74

17 Nov 2018 21:00

Tā kā spēles vienmēr ir bijušas, lai nosistu laiku, tad nav bijuši nekādi ievērības cienīgi panākumi. Bet joprojām viena no lietām ar kuri kādreiz lepojos bija tas ka izgāju tādas spēles kā Super Mario (bez shortcut); Chip N Dale: Rescue Rangers un Battletoads. Kas kā sīcim bija liels sasniegums, jo nācās visu spēli iziet bez save game:)

Pēdējo gadu laikā lielākais sasniegums ir tikšana vaļā no PC un Counter Strike... =))
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2542

19 Nov 2018 20:10

Ar lielu prieku varu paziņot, ka Battlefield V ir laimējis SnakePlissken.

Gaidu no tevis šeit ziņu triju dienu laikā, ja nē, tad notiks atkārtota izloze, kur tiks noskaidrots nākamais laimētājs.

Paldies, visiem, kuri piedalījās šajā konkursā. Bija ļoti interesanti lasīt jūsu sasniegumus, daži lika pasmaidīt, dažus apbrīnoju, daži pārsteidza. Paldies! 😎

Tiekamies nākamajos konkursos!
Image
SnakePlissken
Komentāri: 87

19 Nov 2018 20:58

Super! Prieks lasīt šādu info! :)

Paldies! Uzrakstīju PM!
a N00B. a Dreamer. A not-so-well-developed grownup.
The Juris King
Komentāri: 523

19 Nov 2018 21:14

Apsveicu uzvarētāju!
Image
Komentēt