Spēle, kuru pēdējo izgāji?

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Komentēt
User avatar
dzekans
1. līmenis - |Iesācējs|
1. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 43
Joined: 16 Nov 2018 19:09

08 Feb 2019 23:41

tikkko pievarēju NFSPAYBACK. Spēle patika, stāsts bij pilnīgi garām, pirmajās 10 min likās, ka jau stāstu esmu izgājis, viss tik ātri notika, pēctam apstājās. Spēles nobeigums arī nekāds. Spēle laba, tikai pa stāstu vispār nav padomājuši. Ja stāsts būtu labāks, tad teiktu beidzot ir labs NFS pēc MOST WANTED, vadāmība laba, tikai kur jābrauc ar krosa mašīnu pa tuksnešiem, tur gan ļoti grūti, drifts biki vairāk varēja būt. Ārā nedzēsīšu, lai stāv, lai ir kur paārdīties pa pilsētu, uztaisīt kādu autiņu.
Image
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2672
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

12 Feb 2019 00:46

Izgāju Resident Evil 2 Remake Leona stāstu, tagad atliek tās studentes. Kopumā jāsaka, ka spēles stāsts nav iespaidīgs, bet gan vienkāršs, bez dižas kulminācijas, spriedzes, pārsteiguma momenta, strauju sižetisku pavērsienu un tā tālāk. Tāds, kas ietu pa vienu līniju, un nepiesātina to.

Bet process gan ir labs. Lūk, šī ir īsta izdzīvošanas spēle, jo ar lodēm un resursiem bija problēmas, tādēļ to izdzīvošanu varēja izjust. Atmosfēra, skaņa ir augstā līmenī. Par to visu sīkāk manā spēļu apskatā, kuru ceru publicēt šī mēneša beigās. Zinu, ka vairs nav tik aktuāli, bet tomēr :).
Image
Komentēt