Test Drive Unlimited apskats

Komentēt
VitoVentura
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
Komentāri: 34

18 Okt 2020 10:12

Ja runa ir par automašīnām un braukšanu, visvairāk prieka man sniedz spēles, kur ar dažādām mašīnām ir iespējams arī stundām ilgi šķietami bezjēdzīgi traukties pa milzīgu spēles pasauli bez mākslīgiem ierobežojumiem un vajadzības piedalīties sacīkstēs.

Jau divus gadus šo manu vēlmi pēc ātruma virtuālajā pasaulē apmierina Forza Horizon 4, bet pirms iepazinu šo spēli, mana favorīte bija Test Drive Unlimited, par kuru diemžēl nevar teikt, ka tā ir kā viskijs, kas ar gadiem kļūst arvien labāks.

vbx
6. līmenis - ✧ Meistars ✧
6. līmenis - ✧ Meistars ✧
Komentāri: 332

19 Okt 2020 10:01

manuprāt tā laika viena no labākajām driving spēlēm, bet nu varbūt tā saku, jo man personīgi ļoti patika. atceros, kā tika spēlēta caurām diennaktīm ar stūrīti un pedāļiem uz PC. vēl tagad atceros sacīkstes apkār visai salai. neatminos cik ilgi, bet tā no atmiņas šķiet ap 2 stundām aizņēma izbraukt un tad vēl ceri, ka ar pirmo piegājienu nobrauksi pa pirmo vietu.
apskats labs, izklaidējoš. sasmīdināji.
ps. labs varonis/perosnāžs sanācis! :D
Image
VitoVentura
Komentāri: 34

19 Okt 2020 11:12

Pirms vairākiem gadiem man arī tā bija mīļākā braukšanas spēle. Man gan tajā laikā nebija ne stūrītes, ne kontroliera, tikai laptopa klaviatūra.

Tagad, kad mēģināju ar Xbox 360 kontrolieri spēlēt, bija problēma, ka spēle atpazīst visas pogas/triggerus uz kontroliera un pat visu izdodas sakonfigurēt, bet spēlē darbojas tikai bremzes. Uzgāzēt ar labās puses triggeri nav iespējams. Ja būtu izdevies ar kontrolieri uzspēlēt, es domāju, ka izjūtas būtu daudz labākas, jo ar klaviatūru TDU pēc Forza Horizon 4 spēlēšanas šķiet ļoti nepatīkama vadība.
Komentēt