Sveiciens! :)

(Noslēdzies) Konkurss: piedalies un laimē God of War Be a Warrior krūzi!

Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4182

17 Mar 2021 12:56

Image

Heijā, biedri! Ar prieku varu atklāt jaunu konkursu sadarbībā ar LoveGame.lv :).

Viss, kas jādara, lai piedalītos konkursā, ir tepat jāuzraksta savs smieklīgākais notikums videospēļu pasaulē, kas pēdējā laikā ar tevi noticis.

Piemēram, konsole vai dators sāk dīvaini uzvesties. Gribēji apsēsties, bet nokriti no ķebļa. Ieraudzīji smieklīgu gļuku spēlē, vai spēles procesā notika kas ļoti uzjautrinošs. Jebkas, kas tev radīja smieklus, spēlējot videospēli, un vēlies ar to te padalīties.

Un, ja vēl Konsoles Facebook (https://www.facebook.com/konsoleslv) lapā dalījies ar šo ziņu, tu palielini sev divreiz lielāku iespēju uzvarēt konkursā.

Konkurss risināsies līdz 24. martam, un 25. martā būs zināms laimētājs.

Lielu paldies jāsaka LoveGame par iespēju veidot šādu konkursu.
Tie, kas skatījās Oskars rambā: God of War, zina, ka pirms lielās uzvaras, es atvilku elpu un ieņēmu kakao (no vienkāršas glāzes kā prasts mirstīgais). Bet nesen uzzināju par God of War Be a Warrior krūzi. Dzirdēju, ka no tā dzer īsti varoņi gluži kā Kratos. Tādēļ es un Arnolds (LoveGame) vēlamies tevi iepriecināt ar konkursu, kur tev ir iespēja laimēt šo foršo lietu. Saturaties, God of War: Ragnarok tuvojas!...
Image
raivuha007
1. līmenis - |Iesācējs|
1. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 11

17 Mar 2021 13:13

Sveiki visiem un lai veicas konkursā!👍👍👍Spēlējot ir bijušas daudz smieklīgu situāciju,spēlējot WARZONE COD kad ar draugiem nlaidāmies uz mājas jumta un nu sākam pētīt apkartni,kad es pamanu ka viens no maniem cīņas biedriem skraida bez galvas nu tas tā dīvaini un smieklīgi izskatījās,tā līdz mača beigām ari nospēleja bez galvas😁😁😁 visiem jauku dienu! Kā tajā filmā "Jātnieks bez galvas"ja kāds ir skatījies!!!😁😁😁🤣🤣🤣👍👍👍
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

17 Mar 2021 18:53

Sveiks, raivuha007 :).

Bez galvas? :D :D Tas liek man atcerēties GTA: San Andreas laikus, kad ar brālēnu spēlējām divatā uz PS2. Viņš manam CJ galvu nocirta ar zobenu. Skraidīju bez galvas un visu laiku asinis šķīda laukā. Labākais ir tas, kad beidzām co-op, un atsāku spēlēt vienspēlētāja režīmu, mana galva visu laiku bija pazudusi un asinis šļakstēja.

Rēcīgi, kā tas izskatījās īsfilmiņu laikā. Beigās jutos skumīgi par to, ka mana varonim nav galva, un vienīgais, kā atrisināju šo problēmu, gāju uz laoding game, kur, par laimi, failu biju saglabājis citā slotā . Vēlāk galva atauga. Tādēļ silts ieteikums glabāt vairākos slotos, ne tikai vienā. Katram gadījumam :D.
Image
Faraons
5. līmenis - |Iesācējs|
5. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 54

18 Mar 2021 13:07

Kad biju nospēlējis n-tās sezonas NHL, tad spēles komentētāji iepazīstināja ar jauno spēlētāju, kuram ir pirmā spēle NHL - Jonathan Huberdeau, kurš galīgi nav nekāds jaunietis. Tas ir pēdējais no "smieklīgajiem" atgadījumiem.
Tikai lūdzu nepārsmejaties par šo nereāli smieklīgo joku.

P.S. Krūzi man nevajag.
Image
SkabeklisLV
0. līmenis - |Iesācējs|
0. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 9

18 Mar 2021 13:33

mav vel nav konzoles bet smiekligakais notikums ir sis, un cik neveikls bija comebacks
Image
Faraons
5. līmenis - |Iesācējs|
5. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 54

18 Mar 2021 13:53

Man likās, ka man ir nesmieklīgākais joks, bet izrādās, ka Skābeklis mani pārspēj.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

18 Mar 2021 14:07

SkābekliLV. Ārā spīd saule. Šodien ir skaista diena. Nav vajadzības to sabojāt. Smieklīgākais ir tas, kādēļ tu pēti manas darbības un to ataino citā gaismā (ārpus konteksta). Pie tam vēl piemin kaut kādu comeback.
Image
SkabeklisLV
0. līmenis - |Iesācējs|
0. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 9

18 Mar 2021 14:15

bet sis bija "smieklīgākais notikums videospēļu pasaulē, kas pēdējā laikā ar tevi noticis." :(
ja ar tava komentara iemeshanu foruma tu doma peetisanu, tad ja esmu lielisks petnieks un nesaprotu kas ir arpus kontektsta :O)
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

20 Mar 2021 16:43

Pie reizes padalīšos ar savu smieklīgāko notikumu 😂.

Pavisam nesen, pirms divām nedēļām, uzspēlēju Battlefield: Bad Company 2 nostaļģijas pēc uz PS3. Spēlēju ļoti vēlu, pusnaktī. Viss bija skaisti līdz brīdim, kad serverī, pretinieku komandā, salien teju vai visi ar 50 ranku. Viens spēlētājs bija ļoti savāds. Iedomājieties, es viņam iztērēju veselu munīciju, bet viņš lēkāja man apkārt kā stirna (burtiski, kā stirna) un neskaitāmas reizes mani paņem ar nazi.

Nervi bija čupā. Vēlreiz atdzimstu, nomainīju automātu uz kārtīgi bisi un gaidīju to ākstu. No attāluma jau redzu to sasodīto stirnu, kas neskrien normāli kā citi spēlētāji, bet lēkā visu laiku ar nazīti rokā. Nogaidīju īsto momentu, noķēru viņu un ar bisi šāvu. Tā nolāpītā stirna sāka lēkāt uz viena galu un otru, un labākais ir tas, ka es arī sāku lēkāt un viņam neizdevās mani ar nazīti paņemt iekams kāds viņu novāca ar raķešmetēju. Es vienubrīd rēcu līdz asarām. Mans labākais un smieklīgākais notikums videospēļu pasaulē, ko atminos 2021. gadā 😆.
Image
jumaljun
12. līm. - ⁎Amatieris⁎
12. līm. - ⁎Amatieris⁎
Komentāri: 123

21 Mar 2021 19:46

Man pirmais, kas ienāca prātā - sieva spēlēja sekiro un bija pie guardian ape (tūlīt būs mini spoileris), skatījos kādas 20 minūtes kā mocās ar viņu līdz nosita.. tikai, lai atdzīvotos un daudz agresīvāks. Tās dusmas sejā un vilšanos nevaru aizmirst, pārsmējies biju līdz bezjēgai :D
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

21 Mar 2021 20:15

Es pareizi sapratu, tava sieva ar grūtībām cīnījās ar bosu 20 minūtes, to pieveica, un pēc tam tas ļaundaris atdzīvojās? :D :D

Sekiro noteikti ir ļoti grūta spēle.
Image
jumaljun
12. līm. - ⁎Amatieris⁎
12. līm. - ⁎Amatieris⁎

21 Mar 2021 20:53

Skhen wrote:
21 Mar 2021 20:15
Es pareizi sapratu, tava sieva ar grūtībām cīnījās ar bosu 20 minūtes, to pieveica, un pēc tam tas ļaundaris atdzīvojās? :D :D

Sekiro noteikti ir ļoti grūta spēle.
Jep. Phase 2. Tas tanī spēlē bieži izceļas.
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

21 Mar 2021 21:38

Labs 😂. Varu tikai iztēloties cilvēka reakcija. Es būtu ar izbīlu pilnām acīm.
Image
Guncha83
21. līm. - ≛Lietpratējs≛
21. līm. - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 212

22 Mar 2021 10:18

Nezinu vai smieklīgākais, bet mazliet lepnumu uzsita. Nevarēju 1 misiju izbraukt zem hard iekšh Need For Speed Heat. Mazais puika, 5 gadīgs, paņēma un ar pirmo reizi izgāja + aizlaidās no max policijas pakaļdzīšanās pēc misijas beigām . bija tāds :-O
Image
Dzhonijs
**Varonis**
**Varonis**
Komentāri: 1089

22 Mar 2021 15:07

Nesen ar sievu spēlējām co-opā Resident Evil 5, ko nebijām spēlējuši padaudz gadus.. Tas bija tik rēcīgi, kā mēs spēles sākumā panikā mukām no bendes ar milzu cirvi :D ! Juka pogas, juka virzieni, sievai pat pāris reizes rokas nolaidās, sākām skaļos toņos komunicēt =)) . Pēc tam paši par sevi pasmējāmies, kādi mēs bijām tizleņi =)) ..
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

24 Mar 2021 08:55

@Guncha83 Piecgadīgais pirmo reizi spēlēja šo spēli un aizbēga no policistiem? 😆 Noteikti sacīkšu spēļu entuazists.

@Dzhonijs 😂😂😂

Starp citu, atgādinu, ka šī ir pēdējā diena un iespēja, kad vēl vari piedalīties šajā konkursā 🙂.
Image
Guncha83
21. līm. - ≛Lietpratējs≛
21. līm. - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 212

24 Mar 2021 14:44

Skhen wrote:
24 Mar 2021 08:55
@Guncha83 Piecgadīgais pirmo reizi spēlēja šo spēli un aizbēga no policistiem? 😆 Noteikti sacīkšu spēļu entuazists.

@Dzhonijs 😂😂😂

Starp citu, atgādinu, ka šī ir pēdējā diena un iespēja, kad vēl vari piedalīties šajā konkursā 🙂.
Bija paspaidījis gta5 un pāris reizes fortnite uzrāvis. kautkādu forzu, laikam, arī pāris reizes paspēlējis. Es tajā vakarā 1 misiju centos iziet uz max līmeņa kādu stundu- nevarēju naktī aizlaisties no max level policijas. Beigās man zb- slēdzu ārā kompi = sīkais paprasa- tēti, a varu es paprovēt šo spēli. Zinu, ka šamējais nebija spēlējis vēl heatu, tapēc tā pofigā iedevu pulti ar tekstu - kad zaudēsi= slēdz kompi ārā. aizeju uz virtuvi, taisu tēju. dzirdu- migalkas kā nebeidzas, tā nebeidzas. Atnāku pēc 10 minūtēm- vēl laižas. man jau acis o_O . prasu- cik reizes restartēji? Necik. nu ok, neticu, bet labi- pačekošu. apsēdos blakus ar savu litrīgo tējas krūzi un pļumpēju. žēl, ka neuzņēmu laiku. domāju, ka 20 minūtes stabili mauca. beigās vēl sīkais tāds- tēti skaties, es te atradu tramplīnu. atzīmēja kartē tuvāko hideout un aiziet uz tramplīnu.uzleca džampu, izlidoja cauri pludmalei, driftā iemeta uz ielas un aizlidoja uz hideout. Es pat neatceros cik līmeņu jams pacēla tajā vakara izbraucienā :D Kaut kur bija arī nofilmēts. paprovēšu atrast video.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

25 Mar 2021 10:58

@Guncha83

Litrīgā tējas krūze, labs. Es vienmēr esmu apdomājis palielināt kakao devu lielākā krūzē 😄.

Super, atrastais tramplīns laikam bija trumpis kā aizbēgt no policistiem 🙂.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

25 Mar 2021 11:05

Konkurss ir noslēdzies!

Laimētājs ir foruma lietotājs ar segvārdu jumaljun. Apsveicu! Gaidu no tevis šeit ziņu triju dienu laikā, ja nē, notiks atkārtota izloze.

Man ir liels prieks, ka ņēmāt dalību šajā konkursā. Liels paldies visiem! 🙌 Un nenokar galvu, ja nesanāca uzvarēt. Būs vēl citi konkursi. Galvenais ir piedalīties 🙂.
Image
jumaljun
12. līm. - ⁎Amatieris⁎
12. līm. - ⁎Amatieris⁎

25 Mar 2021 11:11

Pirmā reize, kad uzvaru kādā konkursā, brīnumi arī notiek :D
Komentēt