Pēdējā spēle, kurā izcīnīji platīna trofeju/ačīvmenti 100%

Komentēt
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1578
Joined: 30 Okt 2015 14:37

04 Mai 2019 23:03

Baigi nesteidzos, spēlēju izbaudot, aptuveni 80h (ātro teleportēšanos principā vispār neizmantoju. Bija tikai viena reize pameiģināt)
Ja karti tīra un iet visas papildus missijas, tad lielākā trofeju daļa izkrīt jau ejot spēli.

Par to, cik grūti - tas jau atkarīgs, uz kādas grūtības pakāpes spēlē. Es spēli sāku uz grūtāko līmeni, bet pie sižeta beigām nedaudz uzkāros vienā misijā ar 500 frikeriem :)) pārslēdzos uz normāl.
Bet kopsumā, grūti nebija - itseviški tad, kad nometnes atvēru jau otrā limeņa ar labākiem ieročiem un motocikla uzlabojumiem.
User avatar
DEsIx
*Draugs*
*Draugs*
Komentāri: 65
Joined: 01 Jūn 2014 15:05

14 Jūl 2019 17:54

Image#184 - One Word by POWGI (PS4)
Image#185 - Metagal ( Vita )
Image#186 - Word Sudoku by POWGI (PS4)
Image#187 - Super Weekend Mode (PS4)
Image#188 - Super Weekend Mode (Vita)
Image#189 - Super Weekend Mode (PS4)
Image#190 - Tales of Vesperia: Definitive Edition
Image#191 - Zeroptian Invasion (PS4)
Image#192 - Kingdom Hearts Birth by Sleep (PS4)
Image#193 - Gintama Rumble (PS4)
Image#194 - 超次次元ゲイム ネプテューヌRe;Birth1+
Image#195 - Crossovers by POWGI (PS4)
Image#196 - Mixups by POWGI (PS4)

Gandrīz jau 200, vēl neesu nevienu paltīnu mēģinājis dabūt kopš 25. Jūnija, pārsvarā uzspēlēju Monster Hunter: World, lai sagatavotos papildinājumam, kas iznāks 6. Septembrī :)
Image
Image
User avatar
Eking
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 845
Joined: 22 Jan 2012 10:28
Location: Rīga

15 Jūl 2019 10:33

Ja jau DEsIx raksta, tad arī jāatzīmējas. Kopš janvāra iegūti 30 platīni no #101-#131 Image

Galvenais laika kavēklis bija Star Wars Battlefront II ar vairāk kā 100 stundām un Days Gone ar savām 80+ stundām.

No AAA spēlēm iegūts platīns sekojušās spēlēs:

The Walking Dead: The Final Season - kopumā patika The Walking Dead sērijas noslēgums

Image

Mortal Kombat 11 - Ļoti laba kaušanās spēle no NetherRealm studijas, nospēlēju vairāk kā 50 stundas.

Image

Days Gone - spēlēju ar pārtraukumiem Days Gone, ļoti garš stāsts ar labām beigām, tik spēli aizēnoja daudzas tehniskās problēmas

Image

Star Wars Battlefront II - sagatavojaties grindam uz 100-150 stundām, tekošā stāvoklī SW BFII ir labs kauzuālais šūteris

Image

Far Cry: New Dawn - Ar Far Cry: New Dawn pavadīju labi laiku kā jau tas pienākas Far Cry sērijā, savā veidā atgādināja The Division

Image

Kā arī iegūts platīns sekojošās Indies un vieglās laika kavēkļa spēles:

Mixups by POWG, Warlock's Tower, Crossovers by POWGI, Devious Dungeon, Iron Snout (PS4/Vita),
Zeroptian Invasion (PS4/Vita), Super Weekend Mode (PS4/Vita), Daggerhood, Conan Exile, Aer,
FullBlast, Word Sudoku by POWGI, Peasant Knight (PS4/Vita), One Word by POWGI (PS4/Vita),
Access Denied (PS4/Vita), Drowning (Vita), One More Dungeon (Vita), Planet RIX-13, Gem Smashers.
Image
Image
Notkiller
30. līm. - ✦ Meistars ✦
30. līm. - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 308
Joined: 06 Sep 2016 13:50

16 Jūl 2019 11:24

Skatos, ka es neesmu veicis nekādu update kādu pus gadu. Laiks man arī pierakstīt kādu update. Kopumā pa šo laiku iegūti 28 paltīni.

Šajā periodā pārsvarā gādu tādās garākas spēles un īsās spēles ļoti maz spēlēju. Es gribu kā 150. platīnu kaut ko neparastu, bet nevaru izdomāt kādu spēli mēģināt uz 150. platīnu. :D Man ir sakrājušās vairākas spēles, kas ir ātri un viegli platīni un pēc 150. būs tāds ātrāks lēciens.
Tāpat es sāku pamazām iet visas online trofejas vecākām spēlēm, kas man nav pabeigtas. Sāku saprast, ka labāk iziet visas online trofejas pirms to spēļu serveru slēgšanas un single player trofejas varēs iziet vēlāk.



Image#116 - 36 Fragments of Midnight (PS Vita)
Image#117 - Word Search by POWGI (PS4)
Image#118 - Danganronpa 2: Goodbye Despair (PS Vita)
Image#119 - Steins;Gate (PS3)
Image#120 - Detroit: Become Human (PS4)
Image#121 - Hellblade: Senua's Sacrifice (PS4)
Image#122 - Word Search by POWGI (PS Vita)

Image#123 - South Park: The Stick of Truth (PS3) - Šī spēle jutās kā viena South Park sērija. Patika šī spēle. Žēl, ka eiropā ir censored versija un dažas ainas ir bloķētas un tikai tekstā aprakstīts, kas tur notika.

Image#124 - inFamous First Light (PS4)

Image#125 - Bloodborne + DLC (PS4) - Pēc vairākiem mēģinājumiem sākt spēli beidzot saņēmos un tiku garām pirmajam bossam pie kura biju iesprūdis kādu laiku un pabeidzu spēli. Kopumā patika spēle, bija izaicinājums iziet spēli uz 100%. DLC bija interesants, biju domājis ka būs daudz grūtāks nekā patiesībā bija. Vislielākais mīnuss spēlē ir tie copy/paste chalice dungeoni, kuri bija tik garlaicīgi, ka gandrīz gribējās pārtraukt spēlēt spēli vispār.

Image#126 - The Surge + DLC (PS4) - Vislielākā kļūda ko pieļāvu ir tā ka šo spēli sāku uzreiz pēc Bloodborne, jo biju pieradis pie ātrā gameplay un šī spēle ir salīdzinoši lēnāka. Sākumā bija grūti pierast pie kaujas sistēmas, bet kad saprati kā pareizi izmantot ieročus un citas lietas tad spēle palika daudz interesantāka. Šajā spēlē visi stati ir atkarīgi no ieročiem, bruņām un implantiem, kā rezultātā spēlē katrā reģionā ir ierobežots cik stiprs tu vari kļūt un nevari kļūt overpowered vienkārši ceļot līmeņus kā citās souls tipa spēlēs. Man patīk kā spēlē iegūsti jaunas bruņas un ieročus - tu sit ienaidniekam pa specifisko ķermeņa daļu kuru tev vajag un kaujas beigās vari nogriezt nost ķermeņa daļu iegūstot recepti, ieroci vai partus lai to uztaisītu un materiālus lai tos uzlabotu. A walk in the park DLC bija interesants kur pa pamestu atrakciju parku staigā, kurš ir apsēsts ar robotiem. Šajā DLC ir viens viegls un garlaicīgs boss, otrais boss daudz labāks un ir spēles grūtākais boss. Otrais DLC kas iznāca nebija tik labs. Tu spēlē simulācijas ar dažādiem ienaidniekiem vienādās lokācijās. Šajā DLC labākais ir jaunie ieroči, bruņas un ļoti labi Implanti ko vari iegūt. Jebkurā gadījumā ņemšu The Surge 2 kad iznāks.

Image#127 - Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings (PS4) - Noslēgums pirmajai Atelier triloģijai uz PS4. Stāsts ir par divām māsāk, kas cenšas kļūt par vislabāko atelier pilsētā. Lai sasniegtu to mērķi viņām jāiet oficiālie eksāmeni lai tiktu līdz Rank S. Pēc katra eksāmena viņām tiek dota iespēja izpētīt mistiskās gleznas, kurās iekšā ir sava pasaule ko izpētīt. Side story arī labs, tiek turpināts iespriekšējo 2 spēļu varoņu stāsts. Spēle salīdznoši viegla, izņemot pēdējo bossu, kas ir liels difficulty spike salīdzinot ar visu pārējo spēli. Visgarlaicīgākā trofeja bija nosist spēles 2 stiprākos bosus 8 reizes katru.

Image#128 - Zero Escape: The Nonary Games (PS4) - Pirmās divas daļas no Zero Escape triloģijas. Zero Escape: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors un Zero Escape: Virtue's Last Reward. Katrā spēlē cilvēki tiek iesprostoti situācijā, kur jāspēlē spēle pēc specifiskiem noteikumiem. Pats gameplay ir atrast izeju no slēgtas istabas atrisinot dažādas puzles. Pati pirmā spēle ko biju spēlējis šajā spēļu sērijā bija Zero Escape:Zero Time Dilemma un tad es nezināju ka tā bija daļa no triloģijas un ka tā bija noslēgums šai sērijai.

Image#129 - God of War (PS4) - Stāsts bija labs, bet kaujas sistēma man bija vilšanās. Šī nejutās kā God Of War spēle vispār..

Image#130 - Virtue's Last Reward (PS Vita)
Image#131 - Guardians of the Galaxy (PS4)
Image#132 - One Word by POWGI (PS4)
Image#133 - Conan Exiles (PS4)

Image#134 - Caladrius Blaze (PS4) - Bullet Hell shooters. Pati spēle nav nemaz tik grūta un var iziet apmēram 30-40 min laikā, bet spēli bija jāiet ļoti daudz reizes. Visgrūtākā trofeja bija iziet visu spēli nezaudējot nevienu dzīvību.

Image#135 - The Inner World (PS4)
Image#136 - The Inner World: The Last Wind Monk (PS4)

Image#137 - Song of Memories (PS4) - Pēc apraksta ko biju lasījis pirms pirku spēli izklausījās pēc vizuālās noveles ar mūzikas ritma spēes gameplay, bet kad saņēmu biju vīlies dēļ tā ka bija drausmīga kaujas sistēma. Tie paši laikam saprata, ka galīgi garām, jo paši ielika skip funkciju visam. Pati spēle sākas kā parasta skolas ikdienas dzīves stāsts, nekas īpašs. Ap spēles vidu sākās vīrusa epidēmija kas pārņem visu reģionu. Vīruss inficē tikai meitenes un pārvērš viņas briesmoņos. Galvenajam varonim ir ierīce ar speciālu mūziku kas ļauj iznīcināt inficētos. Stāsts būtu labāks, ja dažādie endingi nelauztu pašu spēles loģiku ko viņi cenšās pateikt.

Image#138 - Fill-a-Pix: Phil's Epic Adventure (PS4)

Image#139 - Nitroplus Blasterz: Heroine's Infinite Duel (PS4) - Šī bija mana pirmā kaušanās spēle ko spēlēju vismaz pēdējos 5 gados. Kā cilvēkam kas sen nav spēlējis šāda tipa spēles šī bija grūta spēle ko platinēt. Pati spēle likās interesanta un bija interesanti izmēģināt visādas kustības. Bija 3 grūtas trofejas spēlē visas saistītas ar lieliem combo. Šādu tipa spēļu veterāniem šī spēle būs viegla.

Image#140 - Lost Sphear (PS4) - Pasauli pārņem jauns drauds, ka cilvēki, objekti un pasaules daļas "pazūd"(tiek izdzēsts no pasaules). Galvenajam varonim ir spējas atjaunot pazudušas lietas izmantojot atmiņas ko iegūst no citiem cilvēkiem vai cīnoties ar briesmoņiem.

Image#141 - LittleBigPlanet Vita (PS Vita) - Šo spēli es nemaz nebiju domājis ka pabeigšu. Es sāku šo iet ar domu pabeigt tikai multiplayer trofejas un kaut kad vēlāk iziet single player trofejas, bet spēle tik labi aizgāja, ka bija iespējams pabeigt. Vēl dažas trofejas palikušas līdz 100% kaut kad saņemšos un iziešu tās.

Image#142 - Hyperdimension Neptunia mk2 (PS3) - Es pirms kāda laika sāku iet PS3 versijas šai spēļu sērijai, lai salīdzinātu oriģinālās versijas ar remake(Re;Birth) versijām un šī bija pēdējā spēle sarakstā. Vislielākā atšķirība ir ka kaujas sistēma, kur ir ieviesta AP sistēma, kas nedaudz ierobežo ko tu vari izdarīt gājienā. Visas vizuālās noveles daļas ir izveidojas ar animētiem 3D modeļiem un 2 varoņi(Nisa un Gust) ir pilnībā izņemti no remake versijām, kas pamaina spēles dialogu, jo tie ir galvenie varoņi tur, bet pārsvarā pats stāsts vispārīgi ir identisks.

Image#143 - Sonic Forces + DLC (PS4) - Brīnos, ka šai spēlei dabūju platīnu, jo mana vislielākā vājība spēlēs ir speedrun un man ir ļoti daudz nepabeigtas spēles tiaki dēļ speedruniem. Šajā spēlē ir 21 speedrun challenge. Liela daļa nebija tik traki, bet bija daži kas sagādāja problēmas. DLC šai iziet bija ļoti viegli.
Last edited by Notkiller on 18 Jūl 2019 12:17, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Eking
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 845
Joined: 22 Jan 2012 10:28
Location: Rīga

16 Jūl 2019 15:29

@Notkiller labs apraksts! Kā #150 ieteiktu Tev Shadow of Colossus, atceros vēlējies kādreiz uzspēlēt.
Spēlē būs arī speedrun, kas nebūs nebūs grūts un arī individuāli katra bosa Hard Time Attack, kas jau būs izaicinošāk. Spēlē uz Ps4 Remasteru, uz Ps3 Time atacki ir ļoti grūti. Domāju Tev noteikti patiks. Lai dabūtu platīnu vajadzēs iziet kādas 5-6 reizes, bet katrs playgrounds būs unikāli savādāks. Man jau ļoti patika Shadow of Colosus Remake uz Ps4. Tādējādi būs Tev unikāla spēle un varēsi sevi patrenēt ar speedruniem. Man savulaik izbesija #16 bossa speedruns, bet pievarēju sevi.😀
Image
Image
dixon
9. līmenis - |Iesācējs|
9. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 96
Joined: 01 Apr 2015 10:07

16 Jūl 2019 17:37

Platinēts NHL 19

Platinēts South Park: The Fractured But Whole

Platinēts Heavy Rain

Platinēts Driveclub

Platinēts Dead By Daylight
Lielākā daļa trofeju naca dabiski, jo spēlējām kompānijā.
Pamatīgs grindings sanāca ar Killera trofejām, jo tur ir ko iespringt. Pēc Endgame pievienošanas izskatās, ka būs pāris grūtāk iegūstamas trofejas...
Image
Notkiller
30. līm. - ✦ Meistars ✦
30. līm. - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 308
Joined: 06 Sep 2016 13:50

18 Jūl 2019 12:14

@Eking paldies par ieteikumu. Paskatījos cik grūti būtu to iziet un skatos ka ir iespējami. Domāju ka pieņemšu šo izaicinājumu un sākšu meklēt to spēles disku. Cerams atradīšu disku līdz 150. :D
Image
User avatar
Eking
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 845
Joined: 22 Jan 2012 10:28
Location: Rīga

18 Jūl 2019 22:56

@Notkiller Lieliski, Tev noteikti patiks The Shadow of Collosus. Domāju atradīsi disku līdz #150.:E
Image
Image
User avatar
DEsIx
*Draugs*
*Draugs*
Komentāri: 65
Joined: 01 Jūn 2014 15:05

08 Aug 2019 12:27

Image - #197 : Mixups by POWGI ( VITA )
Image - #198 : 初音ミク -Project DIVA- f ( PS3 )
Image - #199 : Crossovers by POWGI ( Vita )
Image - #200 : Resident Evil Code: Veronica X ( PS4 ) - Priekš milestone lielais platīns! Viena no mana favorītiem no Resident Evil sērijas, otrā RE spēle ko biju spēlējis bērnību laikā, PS2 ērā, pirmstam arī uzspēlēju uz PS1 bet īsti neatminos kura daļa tā bija, zinu, ka lipekļi bija. Ja tomēr domājat iegādāties, tad ieteiktu ņemt NTSC versiju ( Amerikāņu/Japāņu reģiona ) , mūsu Eiropas - PAL versija - mazliet pieklibo un ir daudz lēnāka par NTSC versiju, tas ir, ja domājat iet uz Platīnu, ir iespējams, bet būs ļoti grūti ar Battle Game trofejām. Man nācās nopirkt spēli vēlreiz, labi, ka akcija bija.


Vēl atceros, ka ieguvu manu 100'to platīnu 8. Jūlijā 2017 gadā , un tajā brīdī domāju, kā sasniegšu 200'to ;D, bet nu klāt es esu.

@Notkiller ietiektu Tales of sērijas tev uzspēlēt, iespējams, ka iepatiktos. ;p ( Tales of Vesperia būtu labs sākums )
Image
Image
Notkiller
30. līm. - ✦ Meistars ✦
30. līm. - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 308
Joined: 06 Sep 2016 13:50

08 Aug 2019 15:10

@DEsIx Apsveicu ar 200 platīniem! Drīz būs 300!
Kaut kad jau plānoju uzspēlēt Tales of spēles, bet tās pagaidām taupu sausuma periodam kad nebūs ko spēlēt vai kad man viss ko tagad spēlēju noriebsies .. :D
Pēdējo reizi kad man bija viss apnicis un gribēju ko jaunu spēlēt man bija izvēle starp Tales un Atelier spēļu sēriju - toreiz izvēlējos Atelier sēriju. Tā kā būs laiks arī Tales spēlēm.
Man plauktā stāv 3 diski ko esmu kaut kad iegādājies kad uzķēru ļoti labas akcijas: Tales of Vesperia / Tales of Berseria /Tales of Zestiria un Tales of Hearts R. Intereses pēc kādā secībā labāk šīs būtu spēlēt ja nu izdomāju sākt?

EDIT. Paskatījos tavu profilu kādas spēles tev ir izietas un skatos ka neesi izgājis DLC uz PS3 Uncharted 2 un Uncharted 3. Septembrī tiks slēgti online serveri tām spēlēm un liela daļa online DLC ir pieejami tagad par brīvu ja nu tomēr gribi paspēt kaut ko.
Image
User avatar
Eking
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 845
Joined: 22 Jan 2012 10:28
Location: Rīga

08 Aug 2019 15:40

Apsveicu DEsIx ar milstone 200 platīniem! :E Liels sasniegums, drīz jau 300!
Image
Image
User avatar
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 4697
Joined: 11 Sep 2008 20:03
Contact:

08 Aug 2019 16:55

DEsIx, apbrīnoju tavus spēkus, jo 200 platīni, tas ir liels un milzīgs darbs. Visu cieņu!
Image
User avatar
DEsIx
*Draugs*
*Draugs*
Komentāri: 65
Joined: 01 Jūn 2014 15:05

08 Aug 2019 18:53

@Notkiller Hmm, Tales of Hearts R un Zestiria būtu tās švakākās no tām sērijām, kā vēlies, iziet vispirms tās un atstāt labākos uz pēdējo. Zestiria ieteicams iet pirms Berseria, Zestiria būtu prequel un Berseria Sequel. Par Vesperia, ļoti ieteicama, pats vēl nesen arī izgāju un ieguldīju ap 150 stundām tai spēlē :) ( Plauktā stāv PS3 Japāņu versija, tad kad izdomāšu vēl atkārtot )
Es sāktu ar Hearts R < Zestiria < Berseria < Vesperia

Es arī izgāju vienu no Atelier spēlēm uz Vita ( Shallie Plus ), iepatikās, un esu sapircis jau citas daļas arī, gan jau ar laiku tos arī izmēģināšu. :)

Par Uncharted jau zinu, bet kaut kāds slinkums iet un būstot viņu, jo tomēr tur ir daudz ko darīt, un par mēnesi tagad pabeigt būtu grūti.

@Sataha Paldies! Paldies! :)

@Eking Paldies! Drīz jau nav, bet gan jau ar laiku :)

201 jau top, no Steins;Gate, lēnām pa lēnam :)

Image#201 - Steins;Gate (PS3) - Atsakos skipot, beigu beigās 51 stundas un 11 minūtes sanāca kopējais spēlēšanas/lasīšanas/klausīšanās laiks.
Image
Image
Notkiller
30. līm. - ✦ Meistars ✦
30. līm. - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 308
Joined: 06 Sep 2016 13:50

30 Aug 2019 12:11

Domāju ka, ir laiks veikt nelielu update ar progresu kā man gājis ar trofejām.

Pa šo periodu paspēju arī iziet The Last Of Us PS3 visas online mutiplayer trofejas pirms serveru slēgšanas. Tas aizņēma apmēram 20h kopā. Kaut kad saņemšos uz mēģināšu iziet to spēli uz 100%.

Pēc #150 platīna sāku iet daudzas ātras spēles, kas man bija sakrājušās uz konsoles un plauktos. Tā kā izdevās iziet ātri vēl 14 platīnus. Izrādās ka pēc visām šīm spēlēm man vēl ir diezgan daudz īsās spēles.

Jāsāk būs drīz iet atkal garākas spēles atkal, jo tagad nevaru izdomāt ko neparastu varētu mēģināt iziet uz #175 platīnu..


Image#144 - Shenmue (PS4) - Visi slavināja šo spēļu sēriju internetā, ka ir ļoti laba, bet šī spēle sagādāja man vilšanos. Spēle likās garlaicīga un visu laiku bija jāgaida neko nedarot, jo notikumi spēlē notika specifiskā dienas laikā un nebija ko darīt spēlē kamēr gaidi nākamo notikumu. Kaujas sistēma nebija laba. Visgrūtākā lieta spēlē bija kauja ar 70 cilvēkiem pēc kārtas un ja zaudē tad viss jāsāk no jauna. Izlasot par spēli internetā var saprast kāpēc bija garlacīga, jo praktiski visa spēlē ir tikai Prologue visai spēļu sērijai..

Image#145 - Shenmue II (PS4) - Priekš manīm šī spēle izglāba šo spēļu sēriju. Viss tika uzlabots sākot ar stāstu, vidi un pat tā pati kaujas sistēma, kas bija pirmajā spēlē ir daudz uzlabota. Vairs nebija jāgaida visu laiku līdz notiek kāds notikums, jo spēlē tiek dota arī iespēja izlaist gaidīšanu līdz tam brīdim. Vienīgais kas man nepatika spēlē ir jaunais Sequence QTE - jāspiež vairāku pogu kobinācija pēc kārtas īsā laika periodā un spēles pēdējais chapters ir pārāk izstiepts, ka gandrīz vai gribējās visu vienkārši izlaist.

Image#146 - SEGA Mega Drive Ultimate Collection (PS3) - Atceros kā lielu daļu no šīm spēlēm biju spēlējis uz savas SEGA konsoles. Tajā laikā es spēlēju visu tikai uz melnbaltā televizora, tāpēc lielu daļu šo spēļu es nekad nebiju redzējis uz krāsaina televizora. :D Daļa spēļu kas ir iekļautas šeit es nebiju vispār pat dzirdējis un bija interesanti izspēlēt spēles kuras nekad nebiju pat spēlējis.

Image#147 - The Walking Dead: The Final Season Disc (PS4) - Ļoti patika šīs sērijas noslēgums.

Image#148 - Senran Kagura Burst Re:Newal (PS4)
Image#149 - おそ松さん THE GAME はちゃめちゃ就職アドバイス -デッド オア ワーク- (PS Vita)

Image#150 - Shadow of the Colossus (PS4) - Ļoti patika šī spēle. Katru reizi ejot pie nākamā colossus nevarēju sagaidīt kā izskatās nākamais ienaidnieks. Grūtākā daļa bija speedrun uz normal un hard. Kad sākumā spēlēju domāju, ka speedrun būs vieglāki kad būs vairāk stamina, bet izrādījās ka tiek ierobežots stamina, kas palielināja grūtību. Visgrūtākie colossus priekš speedrun, kas man likās spēlē bija 6, 13 un 15. Sestais mani izveda no pacietības ar bezgalīgo kratīšanos, ka pat neko nevari izdarīt un uz normal laiks iedots tik maz, ka knapi paspēju vispār. 13 un 15 bija grūti uz hard speedrun. Pēdējais boss no sākuma likās, ka aizņems vairāk laiku, bet beigās nebija tik traks kā pārējie bossi spēlē, pat ja kopā 4 reizes nokritu mēģinot lekt no rokas uz plecu.


Image#151 - 這いよれ!ニャル子さん (PS Vita)
Image#152 - Storm Boy (PS4)
Image#153 - Access Denied (PS4)
Image#154 - ハナヤマタ よさこいLIVE! (PS Vita)
Image#155 - Access Denied (PS Vita)
Image#156 - Daggerhood (PS4)
Image#157 - Daggerhood (PS Vita)
Image#158 - Squareboy vs Bullies (PS4)
Image#159 - Squareboy vs Bullies (PS Vita)
Image#160 - Demetrios (PS4)
Image#161 - Slayaway Camp (PS4)
Image#162 - Mixups by POWGI (PS4)
Image#163 - Demetrios (PS Vita)
Image#164 - ツキトモ。 -TSUKIUTA. 12 memories- (PS Vita)
Image
User avatar
Eking
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
49. līm. - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 845
Joined: 22 Jan 2012 10:28
Location: Rīga

02 Sep 2019 10:45

Apsveicu Notkiller ar iespaidīgo platīnu veikumu! Prieks, ka patika #150 - Shadow of the Colossus un bija savs izaicinājums - daži bosi kaitinoši, speedruns ar ierobežotu staminas līmeni, bet tu to izdarīji! Man arī spēle ļoti patika! Starp citu, man arī patika The Walking Dead: The Final Season nobeigums.

Šeit atjauninājums no manas puses, kas spēlēts vasaras mēnešos. Sanāca daudz spēlēt īsas un tīri izklaidējošas spēles:

Image#132 Sea of Solitude - lieliska Indie spēle, ko izdevusi EA. Vairāk mana domas par spēli šeit.

Image#133, #134 #139 #140 Mochi Mochi Boy (PS4/Vita) & #135 #136 #141 #148 #149 Bouncy Bullets (PS4/Vita) - iepatikās stackot mini spēles no dažādiem reģioniem un platformām.

Image #137 The Sinking City - piedzīvojumu izmeklēšanas spēle atklātā pasaulē, kas iedvesmojusies no slavenā amerikāņu šausmu autora H. F. Lavkrafta darbiem. Kopumā neparasts detektīvs, vairāk manas domas par spēli šeit.

Image #138 Super Wiloo Demake - labs un izklaidējošs platformeris

Image #142 Pic-a-Pix Pieces (Vita) - puzzle tipa spēle ar mozaīku salikšanu, kas aizņēma ap 8-10 stundām

Image #143 Murder Detective: Jack the Ripper - Japāņu vizuālais romāns un lielisks detektīvs par Džeka uzķērdētāja tēmu. Tikai trešais vizuālais romāns, ko esmu spēlējis.

Image #144 Neon Junctions - neparasta spēle ar labām mīklām ar neona klucīšu pārvietošanu, lai tiktu tālāk nākamā portālā

Image #145 Crossovers by POWGI - izklaidējoša krustvārdu mīklu risināšana no POWGI

Image #146 Grass Cutter - labs platformers par mauriņa pļaušanu ar zāles pļāveju un šķēršļu pārvarēšanu, bet ja godīgi sanāca krietni pamocīties ar dažiem līmeņiem

Image #147 Fatal Twelve - Vēl viens lielisks vizuālais Japāņu romāns par notikumiem par un ap būšanu nepareizā vietā un laikā, ja tiktu veikta savādākas izvēles. Kopumā patika Japāņu vizuālais romāns.

Image #150 Rage 2 - AAA spēle no Bethesdas, spēle ar 8-10 stundu stāstu un labu šaušanas mehāniku no pirmās personas, bet garlaicīgu atvērto pasauli un bezjēdzīgu pētīšanu, lai varētu vākt perkus un citus resursus. Atvērtās pasaules pētīšana un braukāšana vēl aizņems labas 10-20 stundas, garlaicīga bija dronu vākšana, kas ģenerējas nejaušās vietās.

Image #151 Mekabolt (Vita) - labs un izklaidējošs platformeris

Image #152 My Big Sister (Vita) - neparasta spēle no Ratalaikas ar point-click vides izpēti, stāsts par lielo māsu ar dažādiem spēles nobeigumiem

Tā kā nāk rudens un iznāk daudz AAA tipa projekti, tad vairāk koncentrēšos uz lielām spēlēm, neaizmirstot arī par indie spēlēm tīri izklaidei.
Image
Image
Pankeiks
34. līm. - ✦ Meistars ✦
34. līm. - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 343
Joined: 07 Apr 2008 18:29

28 Okt 2019 05:27

100% sasniegti Apex Legends uz pc4.
Pirmā online spēle, kur savāktas visas trofejas. Veidotāju piedāvātie papildus uzdevumi stipri palīdz ikvienam lietotājam iegūt visas trofejas\ačīvmentus laika gaitā vnk spēlējot spēli.
Image
Drejz

04 Dec 2019 15:00

Image #8 Star Wars Jedi: Fallen Order
All 40 Trophies
19th November 2019 • Platinum in 3 days, 21 hours
-
Image #9 Need for Speed Heat
All 43 Trophies
4th December 2019 • Platinum in 1 week, 5 days
-
Image #10 Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
All 51 Trophies
4th December 2019 • Platinum in 1 month, 4 weeks
-
Image #11 Call of Duty: Modern Warfare
All 27 Trophies
11th December 2019 • Platinum in 1 month, 1 week
-
Image #12 Death Stranding
All 63 Trophies
11th December 2019 • Platinum in 1 month, 3 days
-
Image #13 Days Gone
All 46 Trophies
22nd December 2019 • Platinum in 7 months, 3 weeks
User avatar
DEsIx
*Draugs*
*Draugs*
Komentāri: 65
Joined: 01 Jūn 2014 15:05

16 Jan 2020 14:38

Nu ko, laikam laiks updeitot sarakstu ne? Ilgi gan neesu to darījis, kopš 201 Platīna, un no tā laika jau ir iegūts 230-ais. Arī ieskatījos savā PlayStation 2019 Wrap-Up stūrītī. Padalīšos ar to statiem.
Top 3 Spēles
  • Monster Hunter World ar 616 stundām
  • Tales of Vesperia Definitive Edition ar 153 stundām
  • Tales of Graces F ar 122 stundām ( JP Versija )
Top žanra bija RPG ar kopā nospēlētām 1264 stundām starp 29 dažādām spēlēm.
Mans 2019 tituls ir ''Action Hero'' ar kopā nospēlētām 1966 stundām un iegūtas 1839 trofejas.
Mana statistika

Image#202 - Wordsweeper by POWGI (PS4)
Image#203 - Wordsweeper by POWGI (Vita)
Image#204 - FullBlast (PS4, Asia)
Image#205 - Access Denied (PS4, Asia)
Image#206 - Tetra's Escape (PS4, Asia)
Image#207 - Super Destronaut DX (PS4, Asia)
Image#208 - Heroes Trials (PS4, Asia)
Image#209 - Paradox Soul (PS4, EU)
Image#210 - Neon Junctions (PS4, EU)
Image#211 - Neon Junctions (PS4, Asia)
Image#212 - Paradox Soul (Vita, EU)
Image#213 - Neon Junctions ( Vita, EU)
Image#214 - Zeroptian Invasion (Vita, EU)
Image#215 - 36 Fragments of Midnight (PS4, Asia)
Image#216 - Midnight Deluxe (PS4, Asia)
Image#217 - Zeroptian Invasion (PS4, Asia)
Image#218 - Hatsune Miku: Project DIVA F 2nd - No Project Diva daļām, cik nu 3 tās ir, ši ir tā labākā.
Image#219 - Jack N' Jill DX (PS4, Asia)
Image#220 - Burly Men At Sea
Image#221 - One Word by POWGI (PS4, Asia)
Image#222 - InkSplosion (PS4, Asia)
Image#223 - Final Fantasy VIII : Platīns bija iegūts, kā 9000 trofeja, pēc manām domām lieliska Final Fantasy spēle, kas ne visiem patika, esmu pārspēlējies šo iekš PC, un Steam ( pat visi Ašīvmenti iegūti )
Image#224 - Word Wheel by POWGI (PS4, Asia)
Image#225 - The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III
Image#226 - A Way Out
Image#227 - God of War: Ascension : Noteikti tā grūtākā no visām GoW, sāku spēli uz Hard režīma, un noteikti tas man lika paskatīties uz Game Over ekrāna daudz reižu ;D
Image#228 - God of War III Remastered : Noteikti vēl vēlēšos iziet šo, un platinēt PS3 versiju kaut kad :)
2020 Gada Platīni V V V V V V V
Image#229 - God of War(2018) : Lieliska GoW spēle, tomēr redzēt Kratos attainojumu iekš šīs spēles bija, kas svaigs, salīdzinājumā ar iepriekšējiem, kurā vislielāko daļu viņš bija dusmīgs un tiecās tik uz atriebību, lieliska pasaule, Norsu mitholoģija ieinteresēja vairāk par Grieķu, un nevaru vien sagaidīt, ko viņi pasniegs mums ar otro daļu.
Image#230 - 英雄伝説 空の軌跡 FC Evolution ( Legend of Heroes: Trails in the Sky FC Evolution) : Pirmā daļa no triloģijas, 2020 gada mērķis būs pabeigt šīs sērijas, kura ir kļuvusi par viena no maniem favorītiem iekš RPG žanras.
Image
Image
Notkiller
30. līm. - ✦ Meistars ✦
30. līm. - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 308
Joined: 06 Sep 2016 13:50

23 Jan 2020 11:57

Laikam laiks man arī pievienot update kas man pa šo periodu ir savācies. Pa šo periodu esmu savācis 22 platīnus.
Uz 175. platīnu nevarēju izdomāt ko neparastu spēlēt, bet ap to laiku dabūju spēli Bloodstained: Ritual of The Night un tā kā sen nebiju spēlējis tāda tipa spēles, tā bija ideāla. Tagad tik jāizdomā ko neparastu mēģināt uz 200. platīnu.

Image#165 - Hatsune Miku: Project DIVA f (PS Vita) - Mūzikas ritma spēle. Ļoti patika šī spēle, bet ir diezgan liels grinds lai visu savāktu uz platīnu.

Image#166 - Senran Kagura Shinovi Versus (PS Vita) - Meitenes no dažādām skolām cīnās savā starpā tik intensīvās kaujās, ka pat paliek bez drēbēm kad kaujas beidzās!

Image#167 - IS<インフィニット・ストラトス>2 イグニッション・ハーツ (PS Vita)

Image#168 - World End Syndrome (PS4) - Sākumā tika pateikts tāds mistisks stāsts par to, ka vienā ciematā reizi 100 gados atgiržas mirušie un rada haosu. Izklausījās interesanti no sākuma, bet tie pārāk daudz koncentrējās uz dating sim pusi un pirmie 3 endingi bija garlaicīgi pat nemaz neattīstot vispārējo stāstu uz priekšu. Ceturtajā un piektajā endingā kaut kas tiek atklāts un pēc tam beigās izgāž visu spaini vienā rāvienā par to kas notiek šajā ciematā. Kāpēc neavrēja kopā pa visu sāstu pakāpeniski to izstāstīt?

Image#169 - Code Vein (PS4) - Ilgi biju gaidījis šo spēli. Šī ir souls-like tipa spēle. Ļoti patika stāsts un varoņi tāpat kā gameplay. Liels pluss, ka spēlē tu neesi piesaistīts vienai klassei un jebkurā mirklī vari mainīt klassi un skilus. Spēle nav perfekta ir dažas lietas, kas varēja būs labākas. Gaidu kad iznāks DLC spēlei un ceru uz turpinājumu.

Image#170 - Valkyria Chronicles (PS4) - Īsumā to var aprakstīt šādi: 2. Pasaules karš fantāzijas pasaulē. Varoņi ir interesanti un stāsts ir ļoti labi pastāstīts. Spēlei ir unikāla kaujas sistēma, ko censties paskaidrot būs pārāk grūti.

Image#171 - Death end re;Quest (PS4) - Grupa ar draugiem strādāja firmā kur veido spēles, lai izveidotu vienu VR spēli, bet kad viens no kolēģiem bezvēsts pazuda viss projekts tika aizvērts. Gadu pēc notikumiem pazudusī kolēģe pamodusies iesprūdusi pašu veidotajā nepabeigtajā VR spēlē, kura ir pilna ar bugiem un gļukiem. Viņas kolēģiem tagad vajag palīdzēt viņai progresēt spēlē labojot bugus un atrisināt mistēriju kur viņa pati reālajā dzīvē atrodas un kā tika iesprostota spēlē.

Image#172 - Persona 3: Dancing in Moonlight (PS4) - Mūzikas ritma spēle, kas ir diezgan viegla un var iziet ļoti ātri salīdzinot ar citām šāda tipa spēlēm.

Image#173 - √Letter: Last Answer (PS4) - Pirms pāris gadiem biju spēlējis spēli ar šādu nosaukumu un stāst bija ok nebija nekas īpašs. Domāju ka šī spēle ir kaut kāds turpinājums vai cits stāsts līdzīgiem varoņiem. Beigās izrādījās, ka šī ir tā pati vecā spēle tikai visi animētie varoņi spēlē nomainīti ar īstiem live action aktieriem.

Image#174 - Steins;Gate 0 (PS4)

Image#175 - Bloodstained: Ritual of the Night (PS4) - Šāda tipa spēles pratiski nespēlēju tāpēc sākumā šī spēle bija salīdzinoši grūta, bet pēc laika izdevās pierast pie 2D kontrolēm un spēle palika nedaudz vieglāka. Bija reizes, kad nevarēja saprast kur iet un vajadzēja meklēt palīdzību internetā. Spēlējot bija dažas problēmas ar spēli - pie viena bossa framerate aizgāja pilnīgs slide show katru reizi kad tas izmantoja vienu skilu un 2 reizes uzkārās spēle. Viena no tām reizēm bija kad biju farmojis naudu un biju savācis 400 000 un tad ejot saglabāt spēli tā uzkārās zaudējot visu progressu. Pilnīgi zuda vēlme uz kādu brīdi turpināt spēlēt vispār..

Image#176 - Super Weekend Mode (PS4)
Image#177 - Super Weekend Mode (PS Vita)
Image#178 - Heroes Trials (PS Vita)
Image#179 - Heroes Trials (PS4)

Image#180 - Our World Is Ended (PS4) - No visām 2019. gadā iznākušajām vizuālajām novelēm šī man patika visvairāk. Stāsts ir par spēļu veidošanas firmu, kas cenšas izveidot jaunu spēli. Katrs varonis ir ar savu unikālu personību, kas noved pie daudzām komiskām situācijām. Kādu laiku nebiju pasmējies lasot noveles kā šeit.

Image#181 - Dusk Diver (PS4)
Image#182 - Word Sudoku by POWGI (PS4)

Image#183 - Gal*Gun Double Peace (PS4) - Japanese school shooting simulator. Eņģelis kļūdas pēc galvenajam varonim iešauj ar bultu kā rezultātā visas meitenes dzenas viņam pakaļ un galvenajam varonim līdz dienas beigām jāatrod īstā mīlestība atvairot viļņus ar meitenēm, kas dzenas viņam pakaļ. Vislielākais grinds bija nonākt līdz 2. attiecību līmenim ar visām 78 meitenēm spēlē.

Image#184 - Shining Resonance Refrain (PS4)

Image#185 - The Surge 2 + DLC (PS4) - Kopumā patika spēle. No sākuma spēle likās pagrūta, bet uz spēles otro pusi spēle palika diezgan viegla. Salīdzinājumā ar pirmo daļu uzlabots ir gandrīz viss izņemot Stāsts un Atmosfēra nav tik laba kā bija pirmajā spēlē. Nesen spēlē bija iznācis arī DLC. DLC nebija slikts, bet tas bija pārāk īss.

Image#186 - AeternoBlade II (PS4) - Līdzīga Bloodstained spēlei, bet ne tik laba. Spēle pārsvarā ir 2D, bet ir arī dažas istabas un bossi, kas ir 3D. Pats stāsts ir ok, nekas īpašs. Spēles tēma ir balstīta ap spējām, kas kontrolē laiku. Spēlē ir daudz vietas, kur jāpalauza galvā kā atrisināt mīklu un tikt uz nākamo lokāciju, bet liela daļa šo mīklu ir pārsvarā kaitinošas un var pat izvest no pacietības. Voice acting spēlē ir drausmīgs - visi runā kā bezemociju roboti.
Image
jaunais
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
50. līm. - ☆VETERĀNS☆
Komentāri: 1578
Joined: 30 Okt 2015 14:37

22 Apr 2020 17:11

Wreckfest, platins nr 13.
Spēle patika, itseviški online - labi var izārdīties, tur notiek полный треш! :)) bet uz to jau tā balstīta, jo negodīgāk mauc, jo labāk. :))
Komentēt