Pēdējā spēle, kurā izcīnīji platīna trofeju/ačīvmenti 100%

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Komentēt
DEsIx
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 50

03 Feb 2016 22:01

Platīns #46 : Image
Image

Viennozīmīgi grūtākais, kas bija ir : Image
Bet tas nav vajadzīgs priekš platīna. Nenormāli, pusi spēles ar 2 lodēm mirsti, otru pusi ar vienu, reti ar divām. It īpaši pēdējā čapterī, jācer uz laimi.
Speedrun ir viegls, pabeidzu 2:11h, varēja būt ap ~2:05h, daudz kļūdu bija un tā vai tā var paspēt.
Image
Image
Edgars86
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
Komentāri: 161

04 Feb 2016 22:11

Teslagrad, gribēju pārsist HuligansLV ātrāko platīnu. Bet pēc 4h grinda sapratu, ka ar manu skillu nebūs Image. Beigās man tas parasīja veselas 4 dienas, ar kādu n100to reizi mēģinot dabūju "Protective father" trofeju.
Image
SkillBillies
Moderators
Moderators
Komentāri: 1078

07 Feb 2016 22:25

Game of Thrones - pirmais platīns
Image
DEsIx
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

10 Feb 2016 20:53

Platīns #47 : Image

Image
Grūtākais, kā jau iepriekš un UC3 tā patās vien būs. : Image
Šis Brutal, bija kā lai saka, brutāli. Dažās vietās uz laimi. Respawn > dead > respawn > dead.
Speedrun arī labi noiets : 3h8min
Image
Image
dixon
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
Komentāri: 71

16 Feb 2016 22:00

Platīns -Hitman: Blood Money

Pilnīgi sagribējās atkārtot absolution....
Image
DEsIx
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

28 Apr 2016 08:02

Kopš UC2, jau laiciņš ir pagājis un arī platīnu skaits pieaudzis mazliet.
#47 Uncharted 2: Among Thieves™
Pēc tam man bračka palīdzēja iziet Minecraft kā #48, pats neesu pieskāries šim. Un viņam izgāju 100% Resident Evil : Code Veronica X.
#49 Uncharted 3: Drake's Deception™ Remastered
#50 Speciāli atstāju The Last of Us : Remastered :)
#51 GTA : SanAndreas [PS4]
#52 Bully
#53 Need for Speed

Un pēdējais dabūtais #54 - Image
Rogue Galaxy
Grutākais : Image
Visilgākais : Image
Kopš dabūju S rank champion titulu. Spēles laiks bija 66:29h
70 lvl līdz 99lvl, pa 11h , kopumā ~77:29h. Grind bija ilgs.
Bet kopumā lepojos ar šo platīna iegūšanu. Pirmo reizi spēlēju Rogue Galaxy un jau sākumā iepatikās
Image
Image
Kaviars
Moderators
Moderators
Komentāri: 3359

28 Apr 2016 09:53

@ DEsIx kā ar spēles Bully trofejām, tizlas vai interesanti vākt? Atceros, ka uz PS2 agrāk baigi spēlēju un tieši domāju vai ir jēga atkal nopirkt...
Image
DEsIx
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

28 Apr 2016 10:09

Kopumā ļoti viegls.
100km ar riteni, noskriet - īpaši daudz nevajadzētu farmot uz spēles beigām +/- 10 līdz 20km
Ar Skeitbordu 50km ir ļoti viegli izdarāms pat AFK.
Room trofejas - http://bully.wikia.com/wiki/Trophies" onclick="window.open(this.href);return false;
Labi, ka Rubber Band nebija jāvāca.
Trouble Points ir jāfarmo gan daudz, kad pabeidzu spēli man bija ap 90k, pārējos farmoju sitot poker galdu/krēslus/ TV un ieslēdzot Firealarm.

Baigi daudz farmojošu trofeju, bet viegls.Nebija tik traki.
Puķes labāk ieteiktu ātrāk savākt, pirms esi pabeidzis Art Class 5, savādāk vairs puķes nevarēs dāvināt meitenēm, man jau tā sanāca. Bet missable nav.
PS. Man vēl joprojām ir PS2 kopija ;d
Image
Image
Eking
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 671

28 Apr 2016 10:52

DEsIx, tu es platīnu monstrs un apsveicu tevi ar iegūtiem platīniem. Varētu lūdzu uzraksti arī atsauksmes par šīm spēlēm.

Uncharted 2: Among Thieves™
Uncharted 3: Drake's Deception™ Remastered
The Last of Us : Remastered
Image
DEsIx
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

28 Apr 2016 12:38

Par Uncharted 2 un Uncharted 3, ja vēlies iegūt 100%, tad būs daudz grūtāk, Brutal difficulty, burtiski ir brutāls : https://www.youtube.com/watch?v=HhSC3d_ ... uc&index=4
Vēl ir vietas, kur vajadzēja pačakarēties, lai vien tiktu tālāk. Tas pats arī UC2, un pat pirmajā Uncharted, pēdējā čapterī, it īpaši.
Platīna ziņā UC2, un UC3 ir viegls. Crushing difficulty liekās vieglāks nekā tas ir bijis uz PS3, vai tas tikai man tā liekas.
Tās dažas speedrun trofejas, kas ir vajadzīgas priekš platīna nav grūtas. Viegli izdarāms uz Easy līmeņa. Un, ja kļūdies kaut kur, restartē čekpointu.

Par TLoU.
Šis ir grūtāks par Uncharted. Online ir daudz, DAUDZ vieglāks nekā uz PS3, bez boostinga uz PS3 versijas būs jācer vien uz laimi, vai jāsit augstu ar savām prasmēm uz izdzīvošanu. Starpcitu, kaut kādā veidā PS3, versijā es visus online trofejas ieguvu bez boostinga palīdzības. Un atceros, ka muku no pretiniekiem pēdējā mačā, pēdējā vajadzīgajā mapē, lai vien tik nenomirtu. 3 kill/down un bez miršanas.
Bet Remastered versija tas tika mainīts uz 5kill/down un vari mirt cik vien gribi. Visās mapēs dabūju 5kill/down uz pirmo.
Bet vislielākā jautrība ir no Single player. Grounded Mode , kuru jau otro reizi esmu izdarījis. https://www.youtube.com/watch?v=Cgc_0pwC_rA
Izmantojot New Game+ glitch vari tikt cauri ar 2 playthrough, bet būs jāpafarmo daudz vairāk ''Parts'', lai upgreidotu Joel. Ja gribi otrajā playthrough jau spēlēt Grounded, tad vislabāk būtu sākt ar Easy, savākt pēc iespējas vairāk parts/ supplements un upgreidot ieročus kurus visvairāk izmantosi. Bet personigi, man uz Grounded spēles biegām bija tik daudz ložu, ka es visam līmenim izgāju cauri vien šaujot pretiniekus, bez Stealth. Izņemot līmeņa pašu sākumu.
Pats biju pārsteigts par to, tā centos taupīt lodes, bet beigu beigās to bija pa daudz, un pat visus neiztērēju.

Left Behind DLC, nav obligāti jādara uz Grounded, tikai Survivors būs vajadzīgs. Un viegli izdarāms ar vienu playthrough, pēdējā līmenī būs jāpiepūlās tikai.

Tātad, ja jau man nepatiktu šīs spēles, tad nemaz nebūtu ņēmis PS4, versijas, bet kam gan nepatīk Naughty Dog veidotās spēles (protams, ka ir tādu).
Tagad vien ceru, ka mana bērnība : Crash Bandicoot ieceļosies uz PS4.

Un HYPE uz Uncharted 4, kas ir ļoti tuvu iznākšanai. - 10 Maijs.
Image
Image
Karel
1. līmenis - |Iesācējs|
1. līmenis - |Iesācējs|
Komentāri: 33

18 Mai 2016 10:19

Uncharted 4: A Thief's End

Image

Spēle, domājams, komentārus neprasa. Diezgan viegls platīns, ņemot vērā to, ka speedrun un 70+% accuracy trofejas iespējams iegūt ar pirmā un pēdējā chapter select glitch. Crushing mode arī vienkārša, jo iespējams izmantot auto-aim, kā arī pēc pirmā playthrough pieejami bonusi — weapon select, infinite ammo, bullet speed, slow motion utt.
Image
Prezidents
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 224

20 Mai 2016 14:28

Pēdējā laika 100% un plātīni:
Platīns The Treasures of Montezuma 4 - Labs bakstāmais uz Vitas, uz PS4 gana neērts. Nav grūts, bet ir grūti momenti uz dažām trofejām.
100% Stick It to the Man! - Uz Vitas. Biju sen jau iesācis, pametu. Tagad pabeidzu. :) Savdabīga spēle. Arī nav grūta.
100% Nova-111 - Uz Vitas. Bez "gaida" nav viegla, ar "gaidu" īpašām problēmām nevajadzētu būt. Sajūsmā par spēli neesmu.
Platīns Grand Theft Auto 3 - Uz PS4. Par spēli komentāri lieki. Dažas trofejas lika iesvīst. Izgāju spēli ceturto reizi un pēdējo :), kopš tā ir iznākusi.
Platīns Hotline Miami - Uz Vitas. Kad spēlēju pirmo reizi, aptuveni 2.gadus atpakaļ, sapratu platīnu neizkniebšu. :) Šogad nolēmu pamocīt atkal, izdevās. Spēle super īstenībā, nav viegla. Otrā daļa ir vēl grūtāka. Jāpagaida akcijas, būs arī tas jāpamoka. :)
Platīns Grim Fandango Remastered - Uz Vitas. Ar "gaidu" viegli izejama. Klasika. Forša spēlīte. Interesanti varoņu dialogi, izrunas. Man patika.
Image
DEsIx
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

26 Mai 2016 19:02

#55 Platīns : Image
Tā, otrais Tales of Graces f platīns NA versija, šoreiz, bez dlc palīdzības.
Tad kad pirku EU versiju ( Knights Edition ), nāca līdzi boost itemi, kas ļoti palīdzēja sākumā.
Iziets pa 2 playthrough, pirmais 51h, otrais ap 45h. (NA versija )
EU versija, tā kā, gāju viņu pirmo reizi , cik man atmiņā stāv, tad viens playthrough bija tuvu pie 100h.
Viegls, ''grindy'' platīns. ( Vismaz man :P )

#56 Platīns : Image
Wow, ending ļoti patika. Pat teiktu, ka final boss, ir foršs ;)
Grūti pateikt, kurš no UC tad ir tas pats labākais. Visi patika.
Viss bija ļoti viegli iegūstams. Swordmaster dabūju Crushing grūtībā. Bonusos aktivizē Slow Motion un viegli dabūsi. Pat to nevajag darīt, Explorer grūtībā, tas ir vēl vieglāk izdarāms.
Izgāju pa 3 playthrough.
1. Hard
2. Crushing + Collectibles + Optional Conv.
3. Speedrun ( Legit ) : 5:18h.
Lieta tāda par Speedrun, tad kad iesāku, mans spēles laiks jau bija pie 30minūtēm pie ''Total Time Played''.
Izstestēju šodien, ejot New Game, nospiedu ''No'' , pie ''to keep your stats... . etc.'' . Sāku, un mans laiks sākas no 0:0:00 , tā kā pienākās.
Iespējams tas pat tā ir domāts, ar bonusiem speedrun ir viegls, tapēc sākās no 30min.
Speedrun laikā pat bugs uzmetās. Kaut kādas 5minūtes čakarējos, jo kritu visu laiku cauri zemei. Beigās izgāju ārā uz main menu, un viss bija kārtībā.
https://www.youtube.com/watch?v=CloV54Z9Hrs
Image
Image
Prezidents

28 Mai 2016 19:46

Platinēts: GTA Vice City Tagad atspēlēts... vairs nekādu vice city. :)
Image
Prezidents

04 Jūn 2016 12:15

Platinēts Reality Fighters uz Vitas. Īzī, bet daudz farmošanas.
Image
DEsIx
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

07 Jūn 2016 14:18

100% Welcome Park uz Vita.
Platīns #57 : Defense Grid 2
Image
Viegls platīns. Dabūju beigās pafarmot misijas, lai dabūtu pēdējo Tower Item.
Image
Image
Prezidents

11 Jūn 2016 16:42

100 procentizēts Shutshimi uz Vitas. Retro. Ne auksts, ne silts.
Image
Prezidents

19 Jūn 2016 16:33

Platinēts: History: Legends of War: Patton uz Vitas. Īzī, spēle nebija garlaicīga, kā sākotnēji likās, bet nav arī izcila.
Image
Edgars86
Komentāri: 161

26 Jūn 2016 16:53

#8 platīns: Ride. Nemaz nav grūts, bet laiku man daudz paprasīja. Ar nākamo nedēļu eju uz A kategorijas kursiem =)) (pavisam nopietni).
Image
Prezidents

30 Jūn 2016 23:48

Platinēta GTA San Andres Sākotnēji biju noskaņojies, ka šis būs grūtākais no trioloģijas (GTA III; Vice City; San Andreas), pēc SP2 laikiem atceros, kā mocīju uz 100%, bet te par pārsteigumu trofejām 100% iziešanu nevajag, kas reāli ietaupa laiku. Bet kopumā... viss, nekādu GTA remāsteru vairs un pietiek ar klasiku, jāpakapā beidzot, kas moderns. :)))
Image
Komentēt