Pēdējā spēle, kurā izcīnīji platīna trofeju/ačīvmenti 100%

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Komentēt
metta
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 252

22 Apr 2018 10:42

Kaut kad jāpieķeras klāt Bloodbourne un Nioh būs, bet pagaidām - neliels pārtraukums no šāda tipa spēlēm.
[/quote]

Bloodborne platīns x5 ātrāk nekā DS3 :)
Savukārt Nioh platīns ir bik riebīgāks.. spēles balanss sākumā izbesij – lielākā daļa pretinieku vienkārši vanšoto.. :)
jaunais
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 613

07 Mai 2018 02:17

God Of War 4 - platīna trofeja.
Spēli noteikti iziešu atkārtoti.
Pankeiks
Komentāri: 254

10 Mai 2018 16:02

God Of War - Platīns. Patīk, ka spēļu veidotāji nelika iet spēli pa jaunam uz grūtāko pakāpi. Spēle ir teicama. Iesaku
Image
DEsIx
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 50

04 Jūn 2018 13:59

Image#130 - Image (PS4)
Image#131 - Image (PS4)
Image#132 - Image (PS4)
Image#133 - Image (PS4)
Image#134 - Image (PS4)
Image#135 - Image (PS Vita)
Image
Image
Notkiller
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
Komentāri: 179

12 Jūn 2018 09:26

Image#62 - Hyperdimension Neptunia Victory (PS3) - Stāsta ziņā ir identisks ar Re;Birth 3, bet ir dažas atšķirības gameplay ziņā un spēlē ir nedaudz grūtāka.
Image#63 - Blue Reflection (PS4) - Šo spēli var nosaukt šādā frāzē: "Persona style game, but with Magical Girls". Darbība notiek tikai meiteņu skolā, džeku šajā spēlē nav. Pats gameplay ļoti atgādina Persona spēli, ka tu ej uz skolu dari ikdienišķas lietas, questus un ik pa laikam ej cīnies ar briesmoņiem un bossiem. Šajā spēlē nav exp, vienīgairs veids pacelt līmeņus ir veidot attiecības ar citām meitenēm. Šajā spēlē man likās, ka ļoti labs soundtrack ir un visiespaidīgākā lieta spēlē ir bossu dizaini. Daudzi spēles bossi vienkāršī izskatās pēc pēdējiem bossiem, kas būtu citās standarta JRPG. Lielākie mīnusi ir, ka pati spēle ir ļoti viegla, dungeoni vienveidīgi un spēle nav diezko gara - visu līdz platīnam var iziet 20-25h.
Image#64 - Rime (PS4)
Image#65 - Game of Thrones (PS3)
Image#66 - htoL#NiQ: The Firefly Diary (PS Vita) - Šajā spēlē tev jāaizved meiteni vārdā Mion cauri līmeņiem un bossiem, nekontrolējot viņu tieši. Viņa visu laiku seko un klausa komandām no Lumen un Umbra(objektiem ko tu kontrolē).
Image#67 - Goes! (PS Vita)
Image#68 - RE:VICE[D] (PS Vita)
Image#69 - Chaos;Child (PS Vita)
Image#70 - Criminal Girls: Invite Only (PS Vita) - Spēle atgādina veca stila Top View Dungeon Crawler. Visa spēle ir viens garš bezgalīgs dungeons. Stāsts ir par meitenēm, kurām ir dota iespēja atgriezties dzīvē no elles izejot cauri vairākiem testiem rehabilitācijas programmā. Jau no pašas spēles sākuma visas meitenes zin visus skilus, bet tev vajag viņas "motivēt", lai viņas tos sāktu izmantot kaujā. Pati kaujas sistēma ir nedaudz unikāla - tu nevari izvēlēties skilus kurus izmantot - katra meitene piedāvā tev vienu skilu ko katra grib izmantot un tad tu izvēlies kuru tieši gribi no tiem izmantot. Dažreiz ir randoms tur, bet ir atsevišķas situācijas kad meitenes piedāvā skilus, kas tieši tad ir vajadzīgi, kā, piemēram, ja boss izmanto ļoti spēcīgu uzbrukumu, tad vienmēr piedāvās aizsargāties. Spēle ir salīdzinoši pagrūta. Garums apmēram 40-50h
Last edited by Notkiller on 02 Aug 2018 21:06, edited 1 time in total.
Image
Prezidents
Komentāri: 224

24 Jūn 2018 13:06

Platinēts:
Assassin's Creed Unity PS4 (63.dienas);
Assassin's Creed Syndicate PS4 (38.dienas);
Dungeon Punks PS Vita (40.dienas);
inFAMOUS Second Son PS4 (19.dienas);
Severed PS Vita (328.dienas);
forma.8 PS Vita (72.dienas.);
Batman - The Telltale Series PS4 (9.dienas);
Beyond: Two Souls PS4 (33.dienas);
Hitman GO: Definitive Edition PS Vita (64.dienas);
Lara Croft GO PS Vita (17.dienas) 100.platīns.

100%:
Assassin's Creed Freedom Cry PS4 (6.dienas);
Hatoful Boyfriend PS Vita (6h);
Sky Force Anniversary PS Vita (32.dienas);
Hue PS4 (4.dienas);
Real Boxing PS Vita (1250.dienas);
MouseCraft PS Vita (4h);
Wake-up Club PS Vita (1822.dienas);
Level 22 PS Vita (189.dienas).
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2409

25 Jūn 2018 11:09

Prezident, visu cieņu! Apsveicu ar 100 platīniem :).
Image
Prezidents
Komentāri: 224

27 Jūn 2018 10:47

Skhen wrote:
25 Jūn 2018 11:09
Prezident, visu cieņu! Apsveicu ar 100 platīniem :).
Paldies. :)
Image
DEsIx
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 50

25 Jūl 2018 11:53

Image#136 Persona 4: Dancing All Night
Spēle kā ritmu spēle bija ļoti viegla, salīdzinājumā ar citām no šī veida žanra. T.i. platīna ziņā viegla.
Image#137 Persona 4 Golden
Pabeidzot iepriekšējo platīnu, nolēmu, ka man vajadzētu pabeigt iesākto P4G, kurā jau bija pabeigts Main Story, un tik atlika NG+ un dažas citas lietas.
Tomēr par šo platīnu man liels prieks dabūt, NG+ iedziļinājos stāstā jau par jaunu, kā ne kā kādu gadu vai vairāk nebiju gājis. Beigu beigās pabeidzot es biju sasniedzis aptuveni 140h.
Image#138 InkSplosion (PS4)
Image#139 InkSplosion (PS Vita)
Image#140 Midnight Deluxe ( PS Vita)
Image#141 Super Destronaut DX (PS Vita)
Image#142 Midnight Deluxe (PS4)
Image#143 Super Destronaut DX (PS4)

Būs vēl kādi easy platīni līdz 149, jo 150 plānotais ir P5!
Image
Image
Eking
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 662

25 Jūl 2018 16:14

No svarīgākām spēlēm, kur iegūts platīns pēdējā laikā ir God of War, Far Cry 5 un Detroit: Become Human. Visas trīs droši varu rekomendēt.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

25 Jūl 2018 16:55

Eking, kurš no trim prasīja visvairāk laiku, lai iegūtu platīnu? Vaicāju, jo pats tagad pēdējā laikā spēlēju Far Cry 5 un domāju - iet, neiet uz platīnu (kādu laiku neesmu to darījis :D).
Image
Eking
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

25 Jūl 2018 18:28

God of war platīns aizņēma ap 45-50 stundām.

Far cry 5 platīns ap 40 stundām aizņēma, spēlē droši. Platīns nav grūts, bet savā veidā jautrs un labs trofeju saraksts kā jau Far Cry sērijai. :E

Detroita aizņēma ap 20 stundām, bet divas pilnas reizes vajadzētu iziet spēli platīnam. Tuvākās dienas būs Detroitas apskats Konsoles.lv blogā.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

25 Jūl 2018 19:13

Paldies, Eking par info! Far Cry 5 spēle tiešām ir jautra :).
Eking wrote:
25 Jūl 2018 18:28
Tuvākās dienas būs Detroitas apskats Konsoles.lv blogā.
Es neslēpšu, bet teikšu atklāti - tu mani ar šo ziņu iepriecināji. Gaidīšu ar nepacietību!
Image
dixon
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
Komentāri: 71

25 Jūl 2018 21:00

Platinēts NHL 18

Vienīgais prieks ka HUT'ā nevajadzēja vinnēt 1division title.

EASHL kā vienmēr liek pasvīt, it īpaši Play-off title, Jo playoffi atveras aptuveni reizi mēnesī:)

Katrā ziņā NHL paliek NHL daudz visādu tizlu trofeju, kur jāpatērē tik daudz laika ka brīžiem piegriežas:)
Image
Notkiller

02 Aug 2018 09:53

Image#71 - Demon's Souls (PS3) (NA)
Image#72 - Pic-a-Pix Color (PS Vita) - Šī stila puzles ir mana mīļākās puzles, ko ļoti bieži risinu, kad man nav ko darīt.
Image#73 - Midnight Deluxe (PS Vita)
Image#74 - Midnight Deluxe (PS4)
Image#75 - InkSplosion (PS4)
Image#76 - Devious Dungeon (PS4)
Image#77 - Pic-a-Pix Color (PS4)
Image#78 - Dark Souls II (PS3) - Salīdzinot ar PS4 Dark Souls 2: SOFS versiju, man likās, ka šajā spēlē ir pārspīlēti ilgas animācijas izmantojot itemus, ka likās, ka pus stundu stāvi kā miets un ja tev iesit uzreiz atceļ, bet varbūt es maldos, jo to es biju spēlējis kādu laiku atpakaļ un varbūt aizmirsu par to.
Image#79 - Gem Smashers (PS4)
Image#80 - Devious Dungeon (PS Vita)
Image#81 - InkSplosion (PS Vita)
Image#82 - Demon Gaze Global Edition (PS Vita) - Spēle ir First Person Dungeon Crawler(nezinu kā precīzi to latviski pateikt). Pats stāsts nav nekas ļoti īpašs – tu ķer dēmonus, lai apturētu ļaunā dieva atdzimšanu. Galvenajam varonim ir spēja ko sauc par Demon Gaze ar kuras palīdzību tas ļauj noķert un kontrolēt demonus un izmantot tos kaujā pret citiem ienaidniekiem. Diemžēl spēlē visi tavas komandas biedri praktiski ir varoņi bez personības un stāsta, tāpat kā dēmoni ko tu noķer arī vairs nepiedalās galvenā stāsta attīstībā. Ejot cauri spēlei tu cīnīsies ar spēles lielāko ienaidnieku – RANDOMU. Visu spēlē nosaka randoms, it sevišķi bossi, kuri praktiski vien ir negodīga laimes spēle. Dažreiz tevi nosit otrajā gājienā, dažreiz dauzi 30 min un neko nevari izdarīt un dažreiz sanāk perfekti tev un bez problēmām nosit. Var just, ka spēle nav pilnībā pabeigta, ir lietas spēlē, kas neko nedara - kā piemēru var minēt Junk, kur aprakstā rakstīts, ka lietu var izmantot, ja to salabo, bet tāda funkcionalitāte spēlē neeksistē.
Image#83 - Zero Time Dilemma (PS Vita)
Image#84 - Puzzle Showdown 4K (PS4)
Image#85 - Demon Gaze II (PS Vita) - Šī spēle ir tas kam pirmajai spēlei vajadzēja būt. Spēle izmanto gandrīz visu to pašu ko pirmā, kā arī iedod daudz jaunas lietas un praktiski uzlabots pilnīgi viss, kas bija problēma pirmajā spēlē. Ir daži varoņi, kas ir no pirmās spēles arī te. Stāsts ir par to, ka esi revolūcijas biedrs un cīnies pret ļaundari, kam ir tādas pašas spējas kā tev, kas ir vienas teritorijas līderis un izmanto lielu dēmonu armiju, kā arī viņa spējes arī ļauj kontrolēt tautu. Vairs nav komandas biedri bez personībām – tagad dēmoni ko ķer ir tavi komandas biedri un tie piedalās stāsta notikumos. Šī spēle ir vieglāka kā pirmā spēle, jo spēlē visu nenosaka tikai negodīga laimes spēle.
Last edited by Notkiller on 02 Aug 2018 20:01, edited 1 time in total.
Image
Eking
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

02 Aug 2018 15:33

Notkiller iespaidīgi, tādā garā spēlējot 15 platīni/mēnesī 100tais platīns būs septembrī un gadā var iegūt ap 180-200 platīniem.

Būtu vēl forši, ja iedot kādu mazu aprakstu pāris vārdos par spēli, jo tīri platīna # un ja nav spēle AAA līmenī kā Dark Souls II (par ko respects) neko neizsaka kā Demon Gaze Global Edition vai Demon Gaze II.

Es teiksim izgāju Zero Time Dilemma (PS Vita) un biju patīkami pārsteigts par spēles pamešanas telpu mīklām vai Quest Romiem, sižetu un lēmumu zariem. Zero Time Dilemma ir viena no PSPlus jūlija spēlēm un atgādina filmu "Saw" un "The Butterfly Effect" sakausējumu. Spēle ietverta arī laika ceļošanas iespējas, kas sniedz dažādus negaidītus sižeta pavērsienus. Zero Time Dilemma ir trešā spēle Zero Escape sērijā. Stāsts ir iestatīts starp iepriekšējām divām spēlēm un seko deviņiem cilvēkiem, kurus nolaupīja persona maskā pazīstams kā Zero. Spēles dalībnieki ir sadalīti trīs komandās un spiesti spēlēt nāves spēli ar nosaukumu 'Decision Game'. Spēles stāsts sastāv no kinematogrāfijas filmiņām, pamešanas telpu mīklām un morāles lēmumiem. Spēles iziešana un platīna iegūšana aizņēma ap 18 stundām. Rekomendēju Vita spēlētājiem.
Image
Notkiller

02 Aug 2018 20:09

Pievienoju dažām spēlēm aprakstus. Daudzām no tām spēlēm aprastus nemaz nevar normāli uzrakstīt, jo nav par ko rakstīt it sevišķi tās spēles, kuras var salīdzinoši ātri iziet. Es pēdējā laikā pārstāju rakstīt, jo domāju, ka daudziem tas neinteresē un citi arī tikai saraksta veidā visu ieraksta un pārstāja veidot aprakstus par spēlēm.

Es šaubos, ka līdz gada beigām būs tik daudz man platīni, jo lielākā daļa spēļu, kas man palika ir ilgspēlējošās spēles, bet nu mēģināšu pēc iespējas vairāk dabūt.

Jā Zero Time Dilemma, bija ļoti laba spēle, līdz brīdim, kad sapratu, ka šī ir daļa no triloģijas un nebiju izgājis pirmās divas spēles. :D
Image
SkillBillies
Moderators
Moderators
Komentāri: 1059

02 Aug 2018 20:13

Es izlasīju Tavus aprakstus :) Piemēram, ja uzraksti, ka spēle ir "salauzta", tad ļoti iespējams, ka tas kādam palīdzēs izvēlēties, vai pirkt šo spēli. Ja tas Tevi īpaši neapgrūtina, tad turpini vien rakstīt, gan jau kādam noderēs ;)
Image
Notkiller

02 Aug 2018 20:21

Labi, tad paskatīšos iepriekšējos savus ierakstus un šodien vai rīt iziešu cauri visiem saviem iepriekš rakstītajām platīna spēlēm bez apraksta un pievienošu dažām spēlēm aprakstus.

EDIT: Izskatās, ka vienam tur vajadzēja tik pievienot tāpēc jau pieliku iepriekšējam dažām spēlēm aprakstu.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

03 Aug 2018 12:54

Paldies, Notkiller, es arī izlasīju tavus aprakstus, novērtēju! Ir patīkamu ko tādu redzēt, jo tas ļauj noprast, kāda ir spēle, kā arī var aprakstīt kā gāja, cik grūts ir ceļš līdz platīnam un tamlīdzīgi.
Image
Komentēt