DOTIES UZ KONSOLES.LV -> http://konsoles.lv

Tavas atsauksmes par Far Cry 5

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2539

26 Mar 2018 23:09

Sveicināti! :)

Far Cry 5 teju vai klāt. Un gluži tāpat kā ar A Way Out (viewtopic.php?f=70&t=20147) gribētos dzirdēt Jūsu atsauksmes pāris vārdos par Far Cry 5 (kā arī, ja iespējams, vērtējumu no 0 - 10), tādējādi Jūsu sakāmo varētu ievietot kā citātu rakstā "Foruma biedra atsauksmes par spēli Far Cry 5".

Piemērs:
Kaut arī Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ir tik daudz dīvainību, tas kaut kā iekļaujas visā spēles atmosfērā pamatoti. Tā ir pavisam cita veida pasaule ar saviem noteikumiem. Cienīgas kinematogrāfiskas ainas. Stāsts, kas liek iedziļināties un just līdzi. Viennozīmīgi meistardarbs. Viena no labākajām atvērto pasaules tipa spēlēm, kas piedāvā tādu stilu un procesu, kur citās šāda tipa spēlēs es neesmu piedzīvojis. Vērtējums 9/10.
Var savos komentāros būt arī kritiskāks. Vienkārši vērtējiet spēli tā, kādi iespaidi Tev par to ir radies - pozitīvi vai negatīvi.

Kā vienmēr - ceru uz Jūsu atsaucību!
Image
gubka
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 202

27 Mar 2018 07:09

Ja kāds ir jau pamēģinājis co op pastāstiet smalkak kas un kā, jo gribu spelet tiešī del co op.
Image
Lukijs
9. līmenis - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 669

27 Mar 2018 09:51

Kurš uz Pro spēlē? Kā ir HDR un optimizācija?
gubka wrote:
27 Mar 2018 07:09
Ja kāds ir jau pamēģinājis co op pastāstiet smalkak kas un kā, jo gribu spelet tiešī del co op.
Nedaudz plašāks co op kā fc4
Image
Dundukss
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 251

27 Mar 2018 09:59

Lieku komentāru no vakardienas arī šajā topikā:
"Patreiz spēlē kādas 3-4h, šodien metu mieru.
Īsumā man patīk story, pasaule - krāsas, vide un NPC, grafika, skaņa un pasaules izmērs.
Nepatīk bezpersoniskais varonis - es, kas nerunā, kam nav sejas utt..
Pēc tā, ka man bija jāizvēlas dzimums un rase, neliekas, ka tā bijusi izstrādātāju izvēle."

Sistēma:
PS4 PRO, 4K HDR 70' TV;
Grafika iespaidīga, salīdzinu ar AC Origins, jeb Horizon.
Pēc tām 3/4h prograss ir 2%, reģionos ir apmēram 40 misijas katrā no 3 lielajiem, centrālo reģionu no galvas neatminos, darba spēlē ir ļoti daudz.
Image
HandheldGuru
Komentāri: 276

27 Mar 2018 10:52

Spēlēju tikai singleplayer. Sākumā biju mazliet vīlies, jo gaidīju kaut ko tuvāku satīrai GTA stilā. Vēl aizvien liekas, ka kaut kā īsti neiet kopā humors un "beigas drīz būs klāt" atmosfēra, bet tas man nešķiet arī tik būtiski, jo šī tomēr ir Far Cry. Savukārt Montana kā spēles pasaule, manuprāt, ir ļoti veiksmīga izvēle, jo tā ir ideāls fons, uz kura ārdīties. Vienīgais policists esi tu, spēlētājs. Ir kārtīga džungļu atmosfēra. Liekas daudz interesantāka vide par Far Cry 4 piedāvāto.

Spēles process Far Cry ir galvenais, un šajā ziņā, manuprāt, jaunākā daļa ir galvas tiesu pārāka par iepriekšējām. Salabota braucamo vadība (vairs nekādas kreisās sviras bīdīšanas uz augšu/leju -- tagad R2/L2). Aizvākts taisnstūros sadalītais veselības stabiņš, tā ka var atgūt visu, nelietojot aptieciņas. Jaunas blakuslietas, piemēram, zvejošana un bunkuru izlaupīšana (ļoti jautra aktivitāte ar nelieliem mīklu minēšanas elementiem, daudz pārsteigumu).

Pats labākais jaunums ir atvērtā struktūra -- ja nepatīk kāds uzdevums, spēlē citu! Arī tad, kad atbrīvoju kādu no 3 reģioniem, palika pāri vēl daudz story missions, jo vajadzīgos Resistance punktus savācu ar citām aktivitātēm. Man šķiet, ka šādu iespēju vajadzētu visās atvērtās pasaules spēlēs. FC5 ir problēma, ka daži uzdevumi ir ārkārtīgi muļķīgi, piemēram, jānogalina 3 grizliji, lai noplēstu viņu ādas, bet atrast kādu no tiem var būt laikietilpīgs process, tāpēc ir forši, ka "misijas" var savā ziņā izlaist.

Lielākais mīnuss -- reizēm pārāk lielais haoss, ko izraisa neparedzams mākslīgais intelekts. Braucot pa parastu ceļu, garantēti tevi ierauga pretinieki un sāk apšaudīt, kas ātri vien izvēršanas lielā slaktiņā, varbūt vēl ugunsgrēkā. Tas ir jautri tikai tad, kad gribas, lai tā notiek, kad nav plānots darīt neko konkrētu. Uz Guns for Hire biedriem paļauties nevar, jo viņi mēdz nodot spēlētāju, kad zodzies iekšā kādā apmetnē.

Manā skatījumā šī ir labākā Far Cry, kas radīta. Pirmā daļa vienkārši ir novecojusi, FC2 likās pilnīgs murgs, FC3 kaitināja tēli (ja neskaita Vāsu), bet FC4 vienkārši šķiet garlaicīga. Ja spēlē viens, tad varbūt labāk pagaidi pusgadu, līdz cena tiek samazināta uz € 30. Bija nepatīkams pārsteigums, ka Arcade Mode nav pieejams tiem, kas neabonē PS+.
Dundukss wrote:
27 Mar 2018 09:59
Nepatīk bezpersoniskais varonis - es, kas nerunā, kam nav sejas utt..
Pēc tā, ka man bija jāizvēlas dzimums un rase, neliekas, ka tā bijusi izstrādātāju izvēle.
Far Cry 3 esi spēlējis? Ļoti priecājos, ka beidzot ir mēms varonis, kurš nekrīt uz nerviem. Dzimuma izvēlne vispār ir kaut kāds politkorekts murgs, lai apmierinātu LGBTQ kopienu, jo nekur nav teikts, ka tā ir sieviete vai vīrietis. Viens draugs sākumā nesaprata, ko no viņa grib, jo nekur nav rakstīts, ka jāizvēlas dzimums. Domāja, ka tie ir divi policisti un ka tas ir kaut kāds Ubisoft DRM, kas aizliedz viņam spēlēt (mēs dalāmies PSN kontos). :D
Guncha83
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
4. līmenis - ⁑ Lietpratējs ⁑
Komentāri: 164

27 Mar 2018 12:57

Vakar uzrāvu pāris stundas. Pagaidām nevar saprast. Spēlē paliels haoss, gribējās crafting sistēmu no FC4, bet punktu sistēma patīk labāk šajā spēlē. respektīvi - lai varētu apgreidot skilus - nav nepieciešams XP, bet vajag izdarīt noteiktas lietas, lai dabūtu skilpointus. Tas padara spēli mazliet dažādāku - nav tups xp grindings. Rezumē uz doto brīdi ir tāds, ka uzspēlēju tikai pāris stundas. Ja būtu kaut kas baigi wow, tad nebūtu nolīdis no XB1 visu nakti.
jaunais
Komentāri: 628

28 Mar 2018 13:52

15 stundas jau ir nospēlētas - kalnu reģionā mazais boss ir novākts...

Nu ko lai saka - vizuāla puse ir ļoti laba,krāsas smukas,dabas ainas paverās loti dabīgas. Kalni,pļavas,ezeri,upes,itseviški lidojumā ar helikopteri,prieks skatīties pa malām. :)

Par sižetu - par ļoti intresantu es to nevarētu nosaukt,bet tai pat laikā ir intrese nākamo un nākamo misiju paņemt :)) Vairāk jau es to raksturotu kā jautru. Kaut arī pa lielam misijas sastāv no tā,ka vajag iznīcināt sektantus lai nonāktu līdz konkrēta reģiona bossam,bet līdz šim tas noticis katru reizi savādāk - kaut kur pietiek ar to,ka ieej "rembo" stilā un visu sabombardē. Citā jau misijā ir pakaļdzīšanas ar apšaudi :)) Vēl kāda misija,kur ko meklēt vajag un reizēm tas ir noslēpts tādā vietā,ka prasa laiku,lai atrastu. Un protams ir misijas,kur pa kluso jāiet,jo pretējā gadījumā misija tiks izgāsta.
Patikās tas,ka vari sev paņemt pārinieku,kurš arī cīnās pret sektantiem - reizēm noder kā šoferis uz lielceļu apšaudēm. Var izmantot kā jebkura transporta vadītāju,vai ieroču biedru. Kaut arī kompis to vada,bet reizēm palīgs ir labs. :)) bet ir reizes,kad Tevi nodod un misiju izgāž :(

Spēli spēlēju Ru lokalizācijā - par leksiku :D Отсоси,далбайоб,utt... Tādas frāzes arī var dzirdēt un ne tikai tādas :D Ceru ka mani par šo bargie moderātori nenobanos :))
Matizs
Komentāri: 247

28 Mar 2018 16:32

Manuprāt labākais FAR CRY no visiem. Pa lielam kolēģi visu jau ir aprakstījuši aukstāk :)

Uz PS4 Pro izskatās ļoti labi, stabils frame rate un HDR krāsas izskatās fantastiski. Par co-op strādā lieliski un ir viens no labākajiem kādu esmu spēlējis, nekādu gļuku un bugu (esmu pārsteikts, ņemot vērā,ka tas ir UBISOFT).
Ja kāds grib kopā uzraut tad hit me up- Necro_Bob_
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

28 Mar 2018 16:47

Spēlēju Far Cry 5 uz standarta PlayStation 4, un arī spēle vizuāli izskatās ļoti labi. Esmu nospēlējis nedaudz vairāk par divām stundām un guvis tikai īsu priekšstatu no tā, kas spēlē vēl ir sagaidāms. Pagaidām neesmu vīlies, varbūt nedaudz raizējos par stāstu un sižetu, kurā varētu būt klupšanas akmeņi, bet tad jau manīs.
Image
SkillBillies
Moderators
Moderators
Komentāri: 1102

28 Mar 2018 19:22

Ehh, laikam nevajadzēja lasīt atsauksmes. Baigi sagribējās, par spīti jau esošajam spēļu backlog'am...
Image
Rapaks
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
3. līmenis - ⁎⁎Amatieris⁎⁎
Komentāri: 75

29 Mar 2018 00:05

Man arī tagad lejuplādējas pēc 5h būs gatavs.
Image
Matizs
Komentāri: 247

29 Mar 2018 11:14

@Jedi_7th ir vēlme coop uzraut?
Image
Bubinators
8. līmenis - ✺ Eksperts ✺
8. līmenis - ✺ Eksperts ✺
Komentāri: 511

02 Apr 2018 16:53

Spēle visā kopumā baudāma, protams ir daudz kļūdu un gļuku, bet kā visām spēlēm ar laiku viss tiks salabots, ja ir nepacietība var ņemt un spēlēt, bet vēlāk spēle noteikti būs vēl baudāmāka.
Image

Image
jaunais
Komentāri: 628

02 Apr 2018 22:24

Spēle izieta,varu atstāt savu gala viedokli...

Spēlēt bij jautri - sprādzieni,pakaļdzīšanās,bet kad biju pāri jau pusei,nedaudz sāka tas apnikt. Par daudz tās papildus misijas,kuras pie katra garāmgājēja varēja dabūt...

Sižets - par spēcīgu es to nevarētu nosaukt,bet tomēr interese bij iet līdz galam ar domām,kas gan tur beigās būs. Pēdējais boss,pilnīgs bardaks un spēles finālā vilšanās un nedaudz nesaprašana...

Grafiskā puse - tur nav daudz ko teikt,izskatās smuki,visas spēles garumā bij kur acis priecēt...

Mans spēles vērtējums 7/10
Dundukss
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 251

06 Apr 2018 17:19

Spēle izieta, pie tam tā ka palika kopā kādas 6 misijas neizietas.
Laiku pavadīto nekur neredz, sajūtu līmenī ap 40h;
Rezumē:
Grafika skaista;
Atvērtā pasaule dinamiska, dzīva un interesanta (šī bija pirmā FC spēle, kur izeju visus kvestus);
Stāsts - liekas nekàds, bet tas daudz netraucēja, jo atmosfēra bija laba;
Varoņi - sliktie varoņi bija spilgti, it sevišķi Feith;
AI - gulpš kā zābaks - nevaru iziet pa durvīm, jo tas stāv pretī un nekust; Normal diff arī nesagādāja problēmas ne reizi, ja neskaita pašu pirmo prologa misiju;
MP - tas, ka to visur uzspieda, mani no tā atbaidīja, nepaprovēju.

Vērtējums:
7.5/10, līdz šim labākais FC gabals
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators

14 Apr 2018 15:32

Paldies visiem, kas izteica savu viedokli. Kā arī Dundukss, HandheldGuru, Guncha83, jaunais, Matizs, pats sev ( :D ), Bubinators, jo pasakoties Jums, radās materiāls Foruma biedra atsauksmes par Far Cry 5: http://konsoles.lv/2018/04/14/foruma-bi ... far-cry-5/
Image
Komentēt