Tavas atsauksmes par God of War

Tam, kas citur neiederas, bet tieši ir saistīts ar videospēļu pasauli.
Komentēt
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2345

21 Apr 2018 10:58

Sveiki! =]

Ilgi gaidītā PlayStation 4 ekskluzīvā spēle God of War jau nonākusi spēlētāju rokās, pieļauju, ka arī Tāvējās :D. Tādēļ droši, padalies ar iespaidiem, kādas ir Tavas atsauksmes par šo spēli?

P.S. Tavs komentārs var tikt publicēts Konsoles.lv mājas lapā kā citāts materiālā "Foruma biedra atsauksmes par God of War".
Image
jaunais
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 613

21 Apr 2018 11:29

Nav man pagaidām daudz ko teikt :)
Grafiski laikam labākais,kas līdz šim ir redzēts - detaļas,krāsas,ar to tur vis ir kārtībā.
Nospēlējis esmu kādas 7-8 stundas - sižets un vis tur notiekošais mani kārtīgi ir tur ievilcis iekša.

Varu tikai ieteikt - tie kas spēlē uz Ps4 PRO izmantojiet 1080p režīmu spēles setingos. Bilde ir gludāka,nav fps krituma. Detaļas nedaudz pazūd,bet tas ļoti labi kompensējas ar to,ka nejūt fps trūkumu.
Spēlējot 4K 30fps režīmā,detaļas ir vairāk,bet ļoti traucē tie 30fps un itseviški tad,kad ir cīņas ar bosiem.
jaunais
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

24 Apr 2018 14:47

Spēle ir izieta,aptuveni 35h - spēlējot kampaņu,ņēmu paralēli arī papildus misijas un izpētot karti...

Spēles sižets mani pārsteidza - dažādi pavērsieni,vis ļoti labi paskaidrots,līdz pašām spēles beigām tas mani turpināja pārsteigt un saņēmu atbildes uz visiem jautājumiem par spēlē notiekošo un to personāžiem. Pat katra mazā papildus misija ir ar savu minī stāstu,kuras bij interesanti spēlēt.

Par vizuālo pusi,bij tādi brīži,ka mute atvērās :)) itseviški tad,kad nonācu pie lielajiem bossiem,kuri ar saviem lielajiem izmēriem mani pārsteidza un cik labi tas grafiski ir nostrādāts. (lecienā ielekt milzīgas ķirzakas mutē un cirvi iecirst tai mēle :)) )

Vienīgais ko pagaidām neesmu izspēlējis,tā ir papildus misija par valkīrijām jo rekomendē to spēlēt pēc spēles kampaņas beigām.

No spēles esmu saņēmis krietni vairāk,kā biju gaidījis. Mans vērtējums 10/10

PIE MISIJĀM UN KARTĒ TAS NAV NORĀDĪTS UN PIEĻAUJU VARBŪTĪBU,KA VAIRUMS GOW SPĒLĒTĀJI TO NEZIN - PĒC KAMPAŅAS FINĀLA,AIZEJIET UZ SAVĀM MĀJĀM,TUR KUR SPĒLE SĀKĀS - BŪS VĒL VIENS NEGAIDĪTS PĀRSTEIGUMS.

P.S. Šī spēle ir tā,kuru es noteikti izspēlēšu atkārtoti,ieskaitot ar visām papildus misijām...
Last edited by jaunais on 24 Apr 2018 17:18, edited 1 time in total.
Dundukss
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 182

24 Apr 2018 15:10

Esmu nospēlējis apmēram 2-3h un pagaidām Jaunais visu jau minējis, kam varu piekrist;
Par performance mode gan būšu vēl kritiskāks - PS4 PRO resolution mode nebija jāiekļauj, jo konsole to vnk nevelk, nevaru iedomāties cilvēkus, kas būtu gatavi mēģināt saskatīt atšķirību ko dod resolution mode, pret to, cik spēle paliek saraustīta un lago, te pagaidām trekns mīnuss - ja dzelzis nevelk, tad nav ko ieviest.
P.S
Uzrakstīju un iedomājos, ka reolution mode laikam būtu noderīgs tikai ejot spēli story mode režīmā, kad nav nekādu grūtību novākt pretinieku, citu pielietojumu neredzu.
Image
jaunais
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

24 Apr 2018 17:02

Dundukss,uztver to mierīgāk :)) es jau uzreiz sākumā kā pameiģināju,tā pārslēdzos uz 1080p jo bilde tā pat izskatās super un bez fps trūkuma...
Man tas būtu mīnus tad,ja "4K" režīmu izslēgt nevarētu.
Dundukss
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*
Komentāri: 182

24 Apr 2018 17:33

Viņu arī nevarēja izslēgt, bija update jāliek 😂
T.i disku īpašniekiem bez neta...
Image
Damn
10. līmenis - ✪ Guru ✪
10. līmenis - ✪ Guru ✪
Komentāri: 750

24 Apr 2018 18:06

Nemelošu - siekala tek, lasot kā cilvēki slavē spēli. Prieks, ka spēle ne vien piepildījusi cilvēku cerības, bet arī pārspējusi tās.
Un pilnībā saprotu spēles direktoru Cory Barlog, kad vinš pirmo reizi izlasa kritiku vērtējumus par spēli. Tev nevar acīs nesarosīties asaras pēc 5 gadu gara darba.
Lukijs
9. līmenis - ✱ Eksperts ✱
9. līmenis - ✱ Eksperts ✱
Komentāri: 610

25 Apr 2018 08:23

jaunais wrote:

Varu tikai ieteikt - tie kas spēlē uz Ps4 PRO izmantojiet 1080p režīmu spēles setingos. Bilde ir gludāka,nav fps krituma. Detaļas nedaudz pazūd,bet tas ļoti labi kompensējas ar to,ka nejūt fps trūkumu.
Spēlējot 4K 30fps režīmā,detaļas ir vairāk,bet ļoti traucē tie 30fps un itseviški tad,kad ir cīņas ar bosiem.
Ja būtu solīds 60, varbūt
Bet ne tāfu kāds ir te, pārāk saraudtīts un jūtams kad pārej no 60 uz 45.
Image
jaunais
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

25 Apr 2018 08:59

Lukijs,tādai spēlei 60fps uz konsoles stabīls nebūs. (konsoles īpašniekiem ar to ir jāsamierinās)
1080p režīmā un tur vis ir gana labi,lai neizjustu diskonfortu.
Protams,ja grib atrast kur piesieties,tad to vienmēr var atrast,bet nedomāju ka šis būtu tas gadījums - ņemot vērā to,kā tā spēle ir nostrādāta,detaļas un vizuālā puse...
Matizs
5. līmenis - ≛Lietpratējs≛
Komentāri: 235

01 Mai 2018 17:37

jaunais wrote:
Nav man pagaidām daudz ko teikt :)
Grafiski laikam labākais,kas līdz šim ir redzēts - detaļas,krāsas,ar to tur vis ir kārtībā.
Nospēlējis esmu kādas 7-8 stundas - sižets un vis tur notiekošais mani kārtīgi ir tur ievilcis iekša.

Nu nezinu esmu pie beigām spēlējot uz 4K nekādus baisos fps dropus nejutu un nekur man tas netraucēja.
Image
jaunais
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

01 Mai 2018 21:43

Matizs,nesaprotu kā to var nejust... Nezinu,varbūt ar update tas ir labots,jo man pēc spēles iziešanas vēl nāca ārā pāris update...
Kad es sāku spēlēt,tad "4k" režīmā tas ļoti bij jūtams un ne es vienīgais to forumā saku...
Neņem ļaunā,tas nav slikti domāts,bet varbūt Tev ir laiks padomāt par redzes pārbaudi ?
Matizs

02 Mai 2018 13:56

jaunais wrote:
01 Mai 2018 21:43
Matizs,nesaprotu kā to var nejust... Nezinu,varbūt ar update tas ir labots,jo man pēc spēles iziešanas vēl nāca ārā pāris update...
Kad es sāku spēlēt,tad "4k" režīmā tas ļoti bij jūtams un ne es vienīgais to forumā saku...
Neņem ļaunā,tas nav slikti domāts,bet varbūt Tev ir laiks padomāt par redzes pārbaudi ?
Hmm varbūt tiešām pēc update, jo sāku spēlēt aptuveni nedēļu pēc relīzes un man uzreiz uzlikās vairāki pači. Ar redzi liekas,ka viss ok :D
Image
Bubinators
7. līmenis - ✦ Meistars ✦
7. līmenis - ✦ Meistars ✦
Komentāri: 458

02 Mai 2018 14:29

Par spēli esmu sājūsmā, spēles stāsts ir izcils, personāži arī. Viena no tām retajām spēlēm kuru gribās spēlēt vēl un vēl, man brīžiem tik problēmas ar R2, citreiz nestrādā jeb heavy attack, restartējot seivu atkal strādā, grūti saprast, vai vaina ir spēlē vai manā kontrolierī, citās spēlēs tādu problēmu līdz šim nebiju saskatījis, bet retu reizi tā notiek. Un spēlēt bez loading screen ir bauda. Spēle noteikti ir must have
Image

Nintendo Switch Friend Code : 6454-5786-7688
jaunais
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

02 Mai 2018 14:59

Matizs,es sāku spēlēt jau 19 aprīlī.
Noteikti ka iziešu to vēl vienu reizi atkārtoti un būšu tikai priecīgs,ka būs tā,kā Tu saki,ka tagad ar "4k" viss ir labots...
Matizs

02 Mai 2018 15:31

jaunais wrote:
02 Mai 2018 14:59
Matizs,es sāku spēlēt jau 19 aprīlī.
Noteikti ka iziešu to vēl vienu reizi atkārtoti un būšu tikai priecīgs,ka būs tā,kā Tu saki,ka tagad ar "4k" viss ir labots...
Mož man standarti zemāki nekā Tev :D Ja kādām gribās fps mazohismu izmēģināt, tad iesaku PUBG uz Xbox :D
Image
jaunais
*Konsoles VIP persona*
*Konsoles VIP persona*

08 Mai 2018 14:01

God of War spēlētāji - no jums kāds ir izgājis papildus misiju pa Valkīrijām ? Kā veicās ar pēdējo devīto Valkīrijas bossu ? :))
Man tas prasīja diezgan daudz laika,lai to pieveiktu :)) krietni grūtāk bij,kā paša sižeta pēdējais boss... :)
Bet nu,bij labi - bij ko iespringt. :)
Drejz
Komentāri: 240

09 Mai 2018 13:08

Platīns kabatā, spēle uz urrā.
Image
Skhen
Galvenais administrators
Galvenais administrators
Komentāri: 2345

05 Jūn 2018 11:59

Paldies, visiem, kuri izteica savu viedokli! Šeit arī tapa raksts: http://konsoles.lv/2018/06/05/foruma-bi ... od-of-war/

Tiesa, nedaudz novēloti, bet labāk vēlāk, nekā nekad :).
Image
Komentēt